Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Dejzi7
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 89
Rejestracja: 27 sie 2010, 17:29

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: Dejzi7 » 10 lut 2011, 23:04

Wg mnie nie da się tego tak jednoznacznie określić bo znam ładne dziewczyny z okropną cera czy lekką nadwagą, dużymi noskami, ogolonymi na zero i drugim podbródkiem. I coś jest uroczego w tych twarzach i w mimice, że wad tych po prostu nie widać i facetów też to nie odstrasza.

Zgodzę się jedynie z tłustymi i źle obciętymi rzadkimi włosami oraz nadmierną opalenizną, tandetnym makijażem.

Są jeszcze takie elementy na które nie ma się wpływu, czyli małe oczy. Duże, ładne oczy z niedoskonałej twarzy są w stanie zrobić piękną, bezkonkurencyjną dla doskonałej twarzy z małymi oczami. (makeup

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: magdaj » 11 lut 2011, 22:10

Pieprzyki z włosami, na twarzy.

Pracuje też ze mną dziewczyna, która ma zarost jak mężczyzna. Czasem widać go mniej, ale jednak często rzuca się w oczy.. To mnie troche krępuję, bo z jednej strony mam ochotę na to patrzeć, a z drugiej strony jest mi głupio.. Mamy 21 wiek, mogłaby się tego przeciez pozbyć.. albo chociaż golić codziennie..
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: idealiste » 19 lut 2011, 21:59

-krzaczaste brwi
-pełno pryszczy
-za dużo solarium (giggle
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: nikolettkaa » 20 lut 2011, 13:23

hmm, mnie drażni jedynie w cudzym wyglądzie fakt gdy kobieta ma potencjał być piękną , a calkowicie to zaniedbuje - nie stara się wydobywać swoich walorów. Jeśli chodzi o twarz moja to jest od ideału oddalona jak polska od australi ,mam bardzo tandetny i ''skrzywiony'' wyraz twarzy ,ale wielu rzeczy nie da się zmiennić ,a jeśli nawet się da to kosztem wielu operacji , zdrowia psychicznego i fizycznego - warto mimo wszystko choć w ułamu pozostać sobą a jak pamiętacie ''ideały są dla głupich mężczyzn bez wyobrażni '' (clapping no,... choć jedna rzecz bywa drażniąca..
-tłuste włosy , pozostałe nadmienione kwestie to często ingerencja matki natury a nie nas
1- cera trądzikowa - uwierzcie , Tym którzy ją mają również się nie podoba
2) krzywe zęby ?! - hmm , nikt sobie ich sam nie powykrzywiał - prostowanie często to dla szarych kowalskich kupa kasy , a muszą żyć tu i teraz
3) krzywy nos -to chyba nie wymaga komentarza
4) zły makijaż - kwestia gustu
5) jasne brwi ? nie mamy wpływu na pigmentacje skóry , tak jak nie miałyśmy wpływu na to czy uruodzimy się jako jasnoskóre czy ciemnosóre ..dla mnie temat dośc dziwny ;)
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

joanna peers
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 14 kwie 2010, 15:24

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: joanna peers » 24 lut 2011, 17:33

Wg mnie to na wszystkie wyzej wymienione punktt mamy wplyw na jedne bardziej niz na pozostale wszystko jest mozliwe do poprawienia trzeba tylko chciec

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: Lubka » 24 lut 2011, 17:49

joanna peers pisze: wszystko jest mozliwe do poprawienia trzeba tylko chciec
i miec ku temu mozliwosci a nie kazdego stac na operacje plastyczne czy zabiegi kosmetyczne
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: idealiste » 25 lut 2011, 04:22

Lubka pisze:
joanna peers pisze: wszystko jest mozliwe do poprawienia trzeba tylko chciec
i miec ku temu mozliwosci a nie kazdego stac na operacje plastyczne czy zabiegi kosmetyczne

to prawda. gdyby tak wszystkie zabiegi były o 90% tańsze, to ile by było pięknych kobiet na ulicy (giggle
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: queen89 » 27 lut 2011, 21:21

Moim zdaniem twarz najbardziej może szpecić brzydki nos i wybitnie żółte zęby.
Ale ja, w związku z tym, że sama jestem bardzo daleka od ideału, mam dość szeroki margines tolerancji w tej kwestii, jeśli chodzi o rzeczy, które mnie osobiscie draznią. A drażni mnie to, na co każdy ma wpływ i może temu zapobiec bardzo niskim nakładem, zaniedbanie na własne życzenie lub to, co ludzie sobie sami fundują i się osmieszają tym samym, mysląc, że wygladają dobrze, tzn. najbardziej drażni mnie nieumiejetne malowanie się- zakrywanie pryszczy - a mianowicie nierozprowadzone grudy podkladu, widoczne golym okiem - a feee (no), przesadnie, tandetnie pomalowane oczy; wąsik - może niektorym facetom damski wąsik się podoba, dla mnie jest, hmmm - fe; wiadomo - trądzik też szpeci, ale jestem w tej kwestii wyrozumiała, sama mam problemy, ale mozna umiejetnie go zamaskowac i naprawde poprawić wygląd twarzy; nadmierna opalenizna - chodzi mi konkretnie o przypadki gdzie ewidentnie widać, że się dziołcha w solarium zatrzasnęła..., no i te tłuste włosy, aha - i okropne odrosty też nie są ciekawe (no)

A u facetów? Zdzierżę wiele rzeczy, ale nie tych dwoch- kolczyk w uchu i żel na wlosach (headbang
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: idealiste » 27 lut 2011, 21:38

O tak, kolczyk w uchu u faceta-koszmar. Wg mnie to strasznie pedalskie (no)
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

joanna peers
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 14 kwie 2010, 15:24

Re: Co szpeci najbardziej twarz (u kogoś)

Post autor: joanna peers » 02 mar 2011, 17:20

Zeby poprawic swoj wyglad operacje plastyczne i kasa sa nie zawsze potrzebne. Jezeli chodzi o zeby to chyba nie jest to az takie drogie zadbac o wlosy na to nie jest potrzebny majatek ,zadbac o skore czesto mozna domowymi spoosobami a na rynku sa dostepne dobre i niedrogie kremy. Jasne jezeli chodzi o osoby troche starsze tak jak ja ktore maja zmarszczke lub dwie no to trzeba wydac troche kasy mlode dziewczyny moga o siebie zadbzc bez wielkich naklsdow pienieznych trzeba tylko nad tym pomyslec. Mnie osobiscie duze nosy nie przeszkadzaja natomiast zolte zeby brudne i niechlujne wlosy i niezadbana szara cera tak. A te wszystkie rzeczy ktore wymienilam mozna poprawic bez wiekszych nakladow pienieznych (yes)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”