pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 20 sie 2010, 22:33

Lubka, nie chce zapeszac, ale narazie jest (yes)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: marryme » 20 sie 2010, 23:01

Ewa
Czyli na razie nie szukasz nowego lokum?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 20 sie 2010, 23:08

narazie nie ... rozgladam sie na wszelki wypadek tylko ...
lubie to mieszkanie i lokalizacje, mam dobra cene a koles jest a jakby go wcale nie bylo. czysciutki, nie zajmuje prawie miejsca we wspolnej przestrzeni. jak ja wstaje, to go juz nie ma, jak wracam to juz spi i nie budza go ani obcasy ani goscie (ja mam kulturalnych gosci), na weekendy go przewaznie nie ma, brudnego niczego jeszcze nie widzialam - nawet lyzeczki, wanna i umywalka lsnia a do tego inteligentny i sympatyczny jest - normalnie szok, zadnych sladow po sobie nie zostawia, jakby sie nad ziemia unosil (giggle . widuje go przelotnie raz na 2 dni - usmiechnietego i humor mi poprawia, wiec jak narazie nie szukam


czy ktos wie jaka jest pogoda w pieninach?
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: lil sexy » 21 sie 2010, 11:35

Ewa to trzymamy kciuki żeby tak dalej było i żeby nie zapeszyć (nod

Żeby nie zaśmiecać innych wątków to tutaj napiszę czym mnie tak cześki z Pragi wkurzyły. Spędziłam tam niedzielne popołudnie i cały poniedziałek, a jak wyjeżdżałam we wtorek rano to już na to miasto patrzeć nie mogłam.

W niedzielę poszliśmy coś zjeść, połaziliśmy po mieście, a wieczorem chcieliśmy napić się piwa. Okazało się że po godzinie 22 próżno szukać ogródka w którym Cię obsłużą. Byłam w 4, w każdym mnóstwo zdezorientowanych turystów, bo kelnerzy tylko sprzątali po tych co już dopili/dojedli i udawali że reszty nie widzą. Domyśliliśmy się o co chodzi i weszliśmy gdzieś do środka. Pomijam brudne obrusy, jakoś to przeżyłam, ale zanim zdążyliśmy dopić pierwsze piwo kelner wyłączył telewizor i kazał wszystkim zapłacić i wyjść bo to już koniec. Knajpa była pełna i nawet nie uprzedził, że np. za pół godziny zamyka i zbiera ostatnie zamówienia, a nigdzie nie było napisane że o godzinie 00:00 zamykają.

W poniedziałek trochę pozwiedzaliśmy, powłóczyliśmy się po knajpkach i zeszliśmy na piechotę całe centrum, każdą uliczką. Poza Starbucksem nigdzie nie spotkałam miłych i uśmiechniętych ludzi (no chyba że turystów). Na koniec dnia wypiliśmy najdroższe piwo - jedno za 100 koron (sick! nigdzie w Czechach piwo nie kosztuje więcej niż 35 kc) i to piwo było rozwodnione (headbang Wieczorem chcieliśmy jeszcze do jakiegoś przeciętnego knajpo-pubu, ale pan zatrzymał nas w drzwiach i powiedział, że możemy wejść pod warunkiem że zamówimy coś do jedzenia. Było już po 22, a my po kolacji, więc mu powiedzieliśmy że jesteśmy już najedzeni i chcieliśmy się tylko napić. Facet jak wyczaił że między sobą rozmawiamy po polsku to dorzucił, że Polacy nigdy nic nie zamawiają tylko się rozglądają i wychodzą. (angry Kupiliśmy więc butelkę wina i poszliśmy się napić nad rzekę. No tragedia normalnie.

Na koniec jeszcze dodam, że w hotelu który do tanich na pewno nie należał wszędzie były porozwieszane kartki, żeby nic w pokojach nie zostawiać bo kradną (headbang
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 24 sie 2010, 10:58

o kurcze ...

a ja jakos nigdy nie mialam problemow z knajpami po nocy w pradze ... moze dlatego ze 2 moich kumpli z pragi jest tam barmanami i zawsze dostawalam mase wskazowek gdzie isc a gdzie nie. 90% swoich wizyt w pradze laczylam ze spotkaniem znajomych tubylcow, ktorzy wiedzieli co jak i gdzie ...

a ja wrocilam znad zalewu czorsztynskiego (heart i lodzi w poniedzialek rano - strasznie nagrzeszylam jedzeniowo i napojowo ale bylo tak fajnie ze sobie wybaczam. (happy (giggle
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
missP
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 169
Rejestracja: 07 lip 2009, 10:55

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: missP » 25 sie 2010, 00:29

Lil sexy ale przeprawy miałaś (angry
Co to zazwyczaj zamykać knajpy o północy,, jak wtedy to zabawa sie dopiero zaczyna (party



witam się przy okazji, bo dawno mnie nie było (sun
wrzesień 2010->nosek

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: lil sexy » 25 sie 2010, 14:18

Dla większości Czechów zabawa kończy się o 22. To nie jest jakiś wielki problem, ale ktoś mógłby o tym normalnie poinformować, a nie tak beznadziejnie się zachowywać. Mój tata kiedyś mieszkał w Ostrawie i jak czasem go odwiedzałam to bałam się włączyć TV albo muzę po 21 bo w całym bloku już panowała grobowa cisza.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 25 sie 2010, 22:12

jak bylam w niedzicy to widzialam na zamku taka pania, ktora z pewnoscia odnalazlaby sie na rozowym, gdyby nie to ze sie zasiedziala (giggle
upload/1282767160_232niedzicalustro.jpg
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: marryme » 26 sie 2010, 18:14

Ewa

Hihi. (giggle

A co tu tak pusto?Gdzie są wszystkie dziewczyny? (triste
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 26 sie 2010, 18:37

nie wiem, Herbatnik zaginal jakos dluzszy czas temu ... i Szkarolina ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”