pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: Lubka » 27 lip 2010, 12:12

Marta2454 u mnie ta niby restauracja ma wystroj bardzo folklorystyczny i do tego mega tandetny-wszystko z innej bajki-kazde krzeslo inne, to samo ze stolikami, odmalowane tak, ze az zal....jakis keyboard w rogu chyba na jakies wieczorne dancingi (giggle jak dla mnie porazka-jak juz bym sie decydowala otwierac restauracje polska, to wolalabym dolozyc chociaz z 1000funtow na te stoliki i krzesla, zeby byly do pary a nie kazde z innej parafii (giggle wiocha totalna...alewielu irlandczykow sie tam stoluje-jak my bylismy, to w tym samym czasie pojawily sie jeszcze 4 pary i kazda mieszana-POLKA+iRLANDCZYK i samych Irlandczykow tez zdarzalo mi sie tam spotykac, wiec to takie mile w sumie, ze nie maja jakichs tam oporow i probuja naszego jedzenia i w dodatku chyba im smakuje ;)
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: dona7 » 27 lip 2010, 12:49

lubka napewno im smakuje ja pracowałam w polskiej restauracji w centrum Londynu to 80% klientów to byli angole, japończycy, hiszpanie i zawsze byli zachwyceni naszym jedzeniem.... (yes)

ewcia trzymam kciuki za twoje lokum , napewno bedzie fajne....
szkoda że nie chcesz jeszcze kredyciku bo chyba kwota za wynajem bedzie podobna do raty z tego co tam piszesz....
powiem ci na pocieszenie ze w Krakowie ceny wcale nie sa dużo niższe... (shake
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: marta2454 » 27 lip 2010, 14:31

oj to u mnie nie jest aż tak zle (giggle (giggle krzesełka i stoliki są jednakowe ale strasznie tam ubogo jak w barze mlecznym

co do jedzonka polskiego to angole go lubią ,smakują im nasze kiełbasy ,kabanosy i wiele innych rzeczy
kiedyś jeden angol sprzątnął mi sprzed nosa wszystkie maślanki w sklepie ciekawa jestem na co mu aż taki duży zapas
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: lil sexy » 27 lip 2010, 16:17

Ewa napisałam też, bo kilka postów wcześniej herbatnika zapraszałam (happy nie wiem jak u nas z zarobkami bo ja teraz sobie tylko dorabiam, ale myślę że jak wszędzie to zależy co chcesz robić. jak masz pomysł, pasję i wiarę we własne siły to możesz robić wszystko i w każdym miejscu dasz sobie radę. Podobno teraz dobrze się w stronę śląska kierować. Życiu tam dużo tańsze, a zarobki przyzwoite.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 27 lip 2010, 17:04

tylko ze ja chyba nie umialabym opuscic warszawy dla mniejszego miasta (thinking
chyba ze to byloby miasteczko w bretanii na ten przyklad ... a moze bym umiala. nie wiem. ja dziecko z betonowej dzungli przyzwyczajone do meteora, tramwajow, nocnych autobusow i masy ludzi i duzego wyboru ...
jak bylam mala, chcialam mieszkac na stale w zakopanem ale teraz zrobilo sie z niego commercial center a mnie nie to tam pociagalo. jak zobaczylam ze retsauracje poraj przerobili na pizze hut to sie prawie poplakalam ze zlosci.
bardzo bylam zwiazana z tatrami i zakopanem z czasow dekadencji, asnyka, witkacego, pierwszych rzewodnikow tatrzanskich, zwiazana emocjonalnie - w podstawowce napisalam 10 stronicowa a4 prace na temat zycia kulturalnego i tatr w literaturze, wiersze o turniach pisalam, takie tam ...

w ciagu 2 dni udalo mi sie znalezc:
- nieaktualne od 2 tygodni juz mieszkanie ze stara przyjaciolka w bardzo dobrym punkcie i wlasny pokoj do umeblowania (meble mam) 18m za 500zl
- mozliwosc na zoliborzu 3 pokojowe, odzielna lazienka i wc za 1350! ale to narazie duze MAYBE

jakbym wziela kredyt na dwupokojowe mieszkanie w srodmiesciu to razem z czynszem wychodziloby mi raczej jakies 2500-3000 podejrzewam - nie czuje sie gotowa do takiego zobowiazania ...

juz w sierpniu dostane niestety "u siebie" wspolokatora w postaci brata wlascicielki mieszkania ... mam nadzieje ze ogarniety chlopak, bo ja brudu nie znosze

tymczasem jade dzis do innego klubu na spotkanie - wlasciciel chce ze mna pogadac, ciekawe czy o pracy ...
i pisze cv na posadke w tv po mojej kolezance ...
a jutro koordynuje jedno spotkanie "na szczeblu" w nowej pracy zleceniowej

biore sie za robote
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: lil sexy » 27 lip 2010, 17:45

Ewa dużo się u Ciebie dzieje, super (clapping a Łódź nie taka znowu mniejsza, ja też jestem dziecko z miasta i nie wyobrażam sobie mieszkać w jakimś spokojniejszym miejscu.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ola banderola » 27 lip 2010, 18:18

Ewa - jak słusznie już zauważyła Lil dużo się u Ciebie dzieję (whew Trzymaj się kobitko i mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli!!! A z tym lokatorem, to cię doskonale rozumiem, też nie cierpie brudasów i abnegatów, więc oby Ci się jakiś pedant trafił (musiałam sprawdzić, czy db napisałam pedant) bo pedał, to było by nieładnie (giggle i nie na temat (rofl

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: shandapanda » 27 lip 2010, 19:29

Ja wlasnie pare miesiecy temu popedzilam jednego brudasa ( w sumie sam sie wyprowadzil, wyjal mi to z ust bo wlasnie mialam sama go poinformowac(rofl )
Moze bylo taniej,ale jesli ja mam po jakims fagasie splukiwac wanne (devil (devil no way. Mozna bylo prosic tysiac razy- nic w sumie nie bylo go w stanie 'ogarnac'. Jego pokoj.. (puke (puke pod lozkiem nie odkurzal z rok czasu (thinking roztocza i inne niewidoczne stwory mialy u niego raj na ziemi (giggle ..tragedia.. jak sie wyniosl to 2 dni doprowadzalam dom do porzadku..podloge mylam,suszylam,mylam,suszylam (rofl no i pryskalam antybakteryjnymi srodkami (giggle
W koncu jest porzadek, pachnaco, czysciutko....a jak u niego musi wygladac to nawet sobie lepiej nie wyobrazac (wynajal domek z dwoma kolegami (thinking )..pewnie zarosli brudem w pierwsze trzy doby (rofl
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ola banderola » 28 lip 2010, 09:48

Dlatego ja nie mogłabym mieć współlokatora, ponieważ jeżeli był by totalnym syfiarzem,to musiałabym zakończyć jego żywot!!!!!!!!!! Ja kocham czystość i porządek i brzydzę się brudu (puke (puke (puke Ja pomyślę, że miałabym za kimś obcym myć wannę np. czy wyciągać jego kudły z pod prysznica, to aż mnie mdli na samą myśl, no nie nadaję się do tego!!!!!!!!!! (shake (shake (shake (shake (shake (shake

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym ;)

Post autor: ewawawa » 28 lip 2010, 10:30

ja tez tak mowilam (thinking ze nie moglabym miec wspolokatora.
bylo to mozliwe w dojczlandzie oraz w wawie w mieszkaniu, ktore kolezanka zostawila mi do remontu i pod opieke na pare lat gdy wyjechala do londynu "na stale".
zasadniczo tu i teraz tez jest to mozliwe tylko przewaznie ponad dwukrotnie drozsze niz mieszkanie ze wspolokatorem.

no i inna jest sytuacja gdy zyje sie w parze lub w pojedynke. w sumie nawet jak mieszkalam z jakims wspolokatorem (zawsze czysta, dobrze znana i lubiana osoba) i mialam "kogos" to wolalam mieszkac z tym wspolokatorem niz z "kims" (giggle zapewne dlatego ze u mnie "ktos" nigdy nie byl centrum mojego zycia ...

na szczescie nie zdarzylo mi sie jeszcze po nikim wyciagac kudlow ani myc wanny (puke to dyskwalifikowalo by te osobe jako wspolmieszkanca ...

jesli brat wlascicielki bedzie syfiarzem albo po prostu nie-pedantem to musze stad uciec szybciej - zobaczymy. nie powiem, troche sie tego obawiam ...
nie chce wyprowadzac sie byle gdzie w ciagu 3 dni, wole znalezc na spokojnie cos fajnego ... i bedzie to bardzo okazyjnie samodzielne lokum albo jesli nie, to rozejrze sie po znajomych singlowatych, czystych i lubianych z kim by tu i co zeby bylo wygodnie...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”