Jak mija nam dzień? cz.6

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.6

Post autor: dona7 » 24 wrz 2010, 16:06

to prawda zawsze człowiek czuję sie po jakims czasie wypalony ...ale mam nadzieje że znajdziemy takie prace w których bedziemy sie czuc super... (inlove ...
my bardzo współpracujemy z firmą http://www.bogfran.pl" onclick="window.open(this.href);return false; głownie mamy meble od nich wiedz śmiało możesz tam poogladać...pozdrawiam i zycze miłego weekendu... (sun (sun (sun ...
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Jak mija nam dzień? cz.6

Post autor: Michitka » 06 paź 2010, 20:21

Mamy w pracy nową pracownicę..już parę tygodni i nic nie kapuje...kompletnie, tylko pracę utrudnia....normalnie wykańcza człowieka i jeszcze ma pretensje, że młodsza ma jej uwagę zwracać...normalnie mam myśli mordercze (envy


Ten tydzień mam jeszcze tak zawalone zajęcia na uczelni od 8-21, szok po prostu...a biochemii i histologii to się aż obawiam (nod
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”