Allegro, Buyvip ...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Madzilka1
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1625
Rejestracja: 23 cze 2005, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madzilka1 » 02 paź 2005, 11:37

agatapas pisze: Rzeczywiście najwięcej na allegro jest podrób Lancome i Clinique, no ale jak ktoś kupuje za 40 zeta krem warty 250 to nie ma co się dziwić, że nie dostanie oryginału.
Chyba to sie opłaca najlepiej podrabiać, no bo wiadomo że to się sprzeda a takie kosmetyki jak revlon, Isadora, to sa w sumie nie az tak drogie by je podrabiać.

Elizawwa
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 28 wrz 2005, 19:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Elizawwa » 03 paź 2005, 13:40

:D ja uwielbiam Allegro. Kupuję dla siebie buty, sweterki i koszulki, dla dzieciaków ubrania (czasami), chemię i tupperware. Zakupiłam tez wózek, fotelik i trochę innych sprzętów domowych. Na widok listonosza mój mąż się pyta co tam ciekawego na Allegro ;)

Sama sprzedałam kilka rzeczy

pozdrawiam,

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 24 paź 2005, 10:27

Czesc dziewczyny super , ze tak chwalicie allegro ;-)

Sama bardzo duzo sprzedaje. Wlasnie ciuszkow. W wiekszosci sa to używane w stanie idealnym lub nowe.
Zawsze firmowe i w super jakosci Zara, Gap , roccobarocco, moschino , promod, atmosphiere, morgan, benetton marks & spencer ....... i wiele wiele innych.
Polecam sie i zapraszam do siebie.
Własnie sprzedalam taki plaszczyk jak szukasz ale w czarnym kolorze z Zary , Ale klientka cos sie nie pali aby za niego zaplacic a aukcje skonczyla sie ponad tydzien temu. Wiec chyba jeszcze raz traf na ukcje ;-)
moj nik z allegro to evi_sz

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Co myślicie o perfumach kupowanych na Alegro

Post autor: megan75 » 08 gru 2005, 06:41

Dziewczyny powiedzcie czy któraś z was kupowała perfumy na Alegro jakiego użytkownika mozecie polecić chciałam kupić tylko obawaim sie ze to podróba bo cena jest nizsza niz w perfumeri i to sporo.
Magdalena

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 08 gru 2005, 09:11

megan , ja mam sprawdzonego pana na Allegro i kupilam od niego juz spora ilosc buteleczek. Jest bardzo solidny, na czas wysyla paczki i perfumy sa w 100% orginalne( to na bank nie podroby). Ceny nie sa smiesznie niskie( na poczatku mojej przygody z Allegro nacielam sie na jednego goscia ale tez nie wiem czego sie spodziewalam po cenie 60 zl za 100ml Chanela :lol: :lol: :lol: ).
Podam Ci na PM namiary na tego goscia i smialo bierz od niego. Ceny nizsze niz w perfumerii a jakosc ta sama!!!

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 08 gru 2005, 09:14

tatiana daj namiary na forum, nie tylko jednej osobie się przydadzą napewno a reklama jeszcze nikomu nie zaszkodziła, tymbardziej osób sprzedających i godnych zaufania na Allegro.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 08 gru 2005, 09:44

Z własnego doświadczenia mogę polecić sprawdzonego sprzedawcę perfum "gregorydek" . Perfumy są oryginalne, zafoliowane czyli takie jak w sklepie. U tego gościa można dostać również testery, czasami są bez korka ale przecież jak stoją na półce to nic im to nie przeszkadza. Często robi promocje tak jak teraz pzed świetami. Można kupić u niego ładny prezent pod choinkę. Właśnie umknęły mi sprzed nosa Givenchy Very Irrestible :cry:

:wink: Kurcze, chyba muszę napisać do niego, żeby odpalił mi działkę za reklamę na forum hihihihi .....a co :lol:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 08 gru 2005, 10:40

mamy już ten temat ,więc połączyłam z nim wasze posty :)

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 08 gru 2005, 11:22

daria pisze:Właśnie umknęły mi sprzed nosa Givenchy Very Irrestible :cry:
...są śliczne... :P ...tylko już mi się kończą... :roll: ...będę musiała na nie zapolować i na Wish Chopard'a... :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 08 gru 2005, 11:29

A w Irlandii perfumy sa bajecznie tanie.DO 100 euro mozna juz kupic wszystkie pefrumy ktore sie chce :) .Ja juz nie mam miejsca w szafie a BooBoo sie smieje ze mnie jestem taka pazerna i chce miec wszystkie jakie istnieja. :) :) I tak jestem wierna MonBlanc i Adict'owi :wink:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”