Allegro, Buyvip ...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anutka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 28
Rejestracja: 07 lut 2005, 23:12
Lokalizacja: Zielona GÃłra

Allegro, Buyvip ...

Post autor: Anutka » 10 lip 2005, 15:19

Witam Was !

Czy kupujecie na Allegro? Ja często przesiaduję i próbuję wylicytować cośfajnego,oryginalnego.Mogłabym tak siedzieć cały czas,ąz oczy mnie bol:shock:

Powiedzcie co kupujecie najczęściej -polećcie sprawdzonych sprzedawców.
Właśnie zaraz wchodzę na stronę oglądać perfumy.Mój ostatni zakup to Naomi (super zapach).Może Eternity tym razem?

Kupuje też dla dzieci ciuchy,dla siebie bieliznę.Zastanawiam sie też nad strojem kąpielowym. Ach...te baby ciagle myślą o zakupach.... :roll:
Anutka

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 10 lip 2005, 17:12

bardzo czesto kupuje na allegro. mam sprawdzonych sprzedawcow, wiec nie boje sie kupic perfum czy kremu. zdarza sie, ze kupie buty czy jakies ciuszki. wlasnie, wypadaloby zajrzec co tam na allegro... :D
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 11 lip 2005, 01:29

Staram sie troche odetchnac od allegro bo to za bardzo wciaga :D :evil: :D Ostatnio kupilam tam strasznie duzo rzeczy, rozne balsamy, kosmetyki (tusze, podklady,blyszczyki) , perfumy , sweterki , kolczyki...buty . itd. Teraz mam w planach kupic bielizne, bo spodobal mi sie pewien komplet w sklepie, juz prawie kupilam ale jednak sprawdzilam , ze jest taki sam na allegro :D :D :D wiec zamowie sobie w tym tygodniu.

Kiedys najczesciej na allegro kupowalam perfumy i kosmetyki (w rozsadnych odstepach czasowych oczywiscie :wink: ) jednak naprawde ostatnio przesadzilam z zakupami moim zdaniem i teraz sie ograniczam.

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 11 lip 2005, 08:48

Moze napiszcie nicki sprawdzonych allegrowiczow! Wszystkim sie przyda :) Czesto zamawiam kremy na solarium, naprawde duzo taniej niz w salonie! Zadarza mi sie kupic buty i ciuchy! :D
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 11 lip 2005, 10:11

ja prefumy kupuje zawsze u osoby o nicku mateusz124 -sprawdzony, polecam. i nie robie tu zadnej reklamy. nie znam tej osoby ale kupilam u niej mnostwo perfum dla siebie, faceta i na prezenty.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 11 lip 2005, 10:24

Perfumy : mateusz124 (zawsze u niego kupowalam, ale odkad zauwazylam, ze inni pewni sprzedawcy maja taniej to kupuje tam gdzie taniej :D ) , bruno2005 , gregorydek

Kosmetyki : batabka , narcyz 10, anza2004

Kosmetyki do wlosow: ursusgd, iwigol

Kosmetyki pielegnacyjne: QUERO1

Ubrania: e-Maja, mario2838

Wymienilam kilku sprzedawcow ktorzy teraz przychodza mi do glowy, podalam ich jako przyklady, jezeli ktos chce wiecej to moge dopisac :lol:

Awatar użytkownika
Meggan
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 20 kwie 2005, 17:08
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Post autor: Meggan » 11 lip 2005, 19:51

perfumy - mateusz124, Grycek, Wanilja
do wlosow - liebchenik, newstyling
kosmetyki - zabcok

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 11 lip 2005, 21:24

zabcok od jakiegos czasu nie ma aukcji ale allegrowicz beauty_style to chyba ta sama osoba.
widze, ze mateusz124 jest baaardzo popularny... ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Madzilka1
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1625
Rejestracja: 23 cze 2005, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madzilka1 » 14 lip 2005, 16:21

Ubrania V2000ALLEGRO
Studio Mody
Kosmetyki do wlosow grzegorz19751

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 15 lip 2005, 16:58

jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to zdecydowanie newstyling (uczciwy facet), jest jeszcze naszki - jego zaleta to to, że ma takie same ceny jak newstyling, a można kosmetyki odbrać w jego salonie - wiec nie ma kosztów przesyłki.

Inne kosmetyki to izajaku, pysia8, kosmetyk2004.

Jeśli chodzi o perfumy to Wanilja.

Ogólnie tylko raz się naciełam na allegro ale tak naprawdę na własne życzenie - nie ma tanich markowych kosmetyków, jak krem lancome kosztuje 40 zeta, to wiadomo że podróba, no ale jak się raz tego nie przeżyje ;)

Miałam później straszny problem z kolesiem, który sprzedał mi te podróbki, allegro zawiesiło mu konto, a on zaczął się ubiegać o zwrot prowizji twierdząć, że do transakcji nigdy nie doszło, ech szkoda gadać trwało to długo i kosztowało mnie sporo nerwów, a koleś z tego co widzę nadal handluje podróbami pod coraz to nowymi nickami i aż dziw bierze, że dostaje pozytywy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”