Allegro, Buyvip ...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: GosiaczEq » 06 kwie 2010, 20:14

"BuyVIP to prywatny klub zakupów, który organizuje wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów kampanie najlepszych marek w cenach 30-70% niższych niż ceny sklepowe.
BuyVIP łączy łatwość i wygodę zakupów przez Internet z korzyściami, jakie dają wyjątkowe rabaty i dodatkowe przywileje uzyskiwane dzięki możliwości zapraszania do klubu nowych osób."

Allegro
"Udostępniamy możliwość sprzedaży i kupna niemal każdego towaru i usługi bez pośredników, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sprzedającym zapewniamy wygodne narzędzia służące do wystawiania przedmiotów na sprzedaż i zarządzania transakcjami. Kupującym dajemy szeroki wybór towarów podzielonych na czytelne kategorie, łatwe formy licytacji i kupna oraz usługi związane z bezpieczeństwem zakupów w Internecie."

Niebieska forum Beauty w Polsce nie jest miejscem do promowania "wybranych" portali, dlatego nie widzę problemu w połączeniu w jednym miejscu kilku dotyczących sprzedaży różnych przedmiotów.
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15229
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: cyryl-bea » 06 kwie 2010, 20:23

nebieska obie wiemy, ze jak zaprosisz czyli polecisz osoby do tego portalu dostajesz gratis

nie rob mi tu kampani reklamowej, to juz nie pierwszy raz o ile mnie pamiec nie myli!!!!

masz szczescie, ze moderator to scalil, a nie np wywalil do kosza
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: niebieska » 06 kwie 2010, 21:04

oo, z calym szacunkiem, ale chyba pamiec Cie zawiodla, gdyz nigdy zadnych kampanii reklamowych nie robilam.
a gdybym juz miala to bylaby to promocja mojego sklepu, nie czyjegos.
wprawdzie na forum jestem juz piec lat, to pisac zaczelam dosc niedawno i latwo sprawdzic, ze jedynym moim przewinieniem bylo pisanie o kosmetykach watku liftowym.
jesli chodzi o prezent w postaci 20 zl, ktory otrzymalabym gdyby osoba polecona cos kupila to ...chyba zartujesz.
bogata nie jestem, ale biedna tez nie i dziadowanie jest mi ideologicznie obce.
nie kazdy cyryl-bea mial szczescie zapisac sie do klubu, kiedy byly zapisy, w tej chwili zaproszenie przez czlonka jest jedyna forma wstapienia do buyvip i nie ma innej mozliwosci.
zaproszenie kogos to grzecznosc, nie forma zarobku.
zarabiam w pracy.
bywaja tam fajne rzeczy i chcialam sobie pogadac o zakupach, gdyz nie znam zadnej osoby, ktora tam kupuje.
skoro temat sie nie podoba a ja jestem podejrzana o czerpanie dochodu z forum to ja sama prosze moda o wywalenie postow do kosza.
howgh.

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: niebieska » 03 sie 2010, 08:55

posty wisza dalej, wiec uprzejmie donosze co kupilam.
dzinsy mc quenn bardzo fajne, niestety obie pary za wielkie, jedne odeslalam, drugie zmniejszylam, ale jakos ich nie lubie i leza w szafie.
okulary ferre- takie jakie chcialam miec- w jasnej, prawie przezroczystej oprawce, swietnie sie komponuja z letnimi ciuchami- baardzo zadowolona.
na kampanie okularow cavalli budzik nastawilam, zeby juz przed siodma sie zameldowac.
przeczucie mialam dobre, bo byly cudne modele i pare minut po siodmej juz byly wyprzedane.
z wielkim zalem zrezygnowalam jednak z zakupow.
okulary mialy "noski" a ja ich absolutnie nosic nie moge.
widzialam je pozniej "na zywo" w sklepie- cudo, do dzis zaluje.
torebka calvin klein zaraz powinna przyjsc.
nie jestem fanka tej marki, ale model jest malo ostentacyjny, wydaje sie wygodny, a skusila mnie cena- 160 zl.
za maksimusowa tandete zaplacilabym niewiele mniej.

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: dyduska » 22 sie 2010, 17:34

Ja też kupuję na buyvip. Kupiłam walizkę i torbę Gephard, sukienkę letnią i torebkę Fiorucci, dwie pary okularów Romeo Gigli, miseczki i łyżki do lodów, nie pamiętam jakiej marki ale bardzo mi się podobały bo były w krowie motywy, kolorowe, dla dzieci.
Ponad miesiąc byłam na wakacjach i nie mogę przeżyć, że przegapiłam okularów Roberto Cavalli (envy
niebieska kiedy była ta kampania???
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: niebieska » 20 mar 2011, 16:56

nie zagladalam tu dawno.
jakos nie mam jazdy na zakupy i nawet nie patrze co maja nowego w buyvip.
mam nadzieje, ze mi to przejdzie, bo to nie jest zdrowy dla kobiety objaw.
mam lepsze zakupy, ale nie testowalam.
wystarczy sie zarejestrowac i od razu mozna kupowac:
http://www.my-store.ch/fr/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: Michitka » 09 sty 2015, 14:06

Czy ktoras z Was miala sytuacje, ze zaplacila z towar i ani widu, ani slychu po nim?
Allegro nic nie moze zrobic..tylko, kaze gnac na policje
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: jsia » 09 sty 2015, 14:36

Musisz zgłosić na policję, żeby domagać się od Allegro rekompensaty. A długo czekasz? Kontaktowałaś się ze Spzredawcą?
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: Michitka » 09 sty 2015, 14:47

Mam niby 120 dni na to. Tyle, ze isc na policje dla 50 zl,,,,to mnie wysmieja jak to oni.
Sprzedawca odzywal sie z poczatku, a potem juz nie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Allegro, Buyvip ...

Post autor: jsia » 09 sty 2015, 15:07

Zgłoszenie chyba muszą przyjąć, a poszłabym dla zasady, poza tym może się okazać, że nie jesteś jedyną poszkodowaną.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”