Ile na siebie wydajecie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: luna 1 » 20 mar 2010, 22:07

ja miałam tak samo jak Twoja koleżanka, ale dojrzałam już (giggle i teraz oczywiście dzieci sa ważne, ale ja na równi z nimi jestem (yes)
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: marryme » 20 mar 2010, 22:30

luna 1 pisze:ja miałam tak samo jak Twoja koleżanka, ale dojrzałam już (giggle i teraz oczywiście dzieci sa ważne, ale ja na równi z nimi jestem (yes)


Podobno jak mam zadowolona i szczęśliwa,to dzieci tak samo. (clin
A chyba nic tak nie satysfakcjonuje kobiety,jak dobry wygląd.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: gosienka » 22 mar 2010, 17:34

wydawało mi sie ze bardziej cieszy mnie ciuch na sobie ale teraz zdecydowanie gdy mam dzieci wole łozyc na nie,ja poprostu lubie ich usmiechniete buziaki gdy dostaja odemnie ładne zabawki a nie chinskie barachło,naszczescie nie musze sobie niczego oraniczac i oszczedzac wiec wystarcz i dla nich i dla mnie,ufff....Na szczescie zawsze kupuje z głowa (emo

Marta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1058
Rejestracja: 13 sty 2005, 09:50
Kontakt:

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Marta » 25 mar 2010, 19:35

ja kiedys wydawałam głownie na siebie,teraz gdy mam dziecko jestem juz rozsadniejsza w wydawaniu pieniedzy i przedewszystkim moj synek musi miec wszystko a moje potrzeby zawsze odkladam na dalszy plan, na szczescie poki co ja rowniez moge pozwolic sobie na małe co nieco:)

Awatar użytkownika
EwaiMati
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 06 lut 2009, 21:07
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: EwaiMati » 25 mar 2010, 19:39

Ja na początku przepuszczałam pieniądze niesamowicie,ale od momentu kiedy jest Mateusz wydaję je rozsądnie i przeważnie na niego,lubię jak jest ładnie i dobrze ubrany (nie szczędzę na tym) sobie też coś tam kupuję,ale przeważnie "góruje" Mati ;)
http://dfrm.daisypath.com/HNDvp2.png
15.o2.2o1or.-Dr.Węgrzyn-4oo ml Mentor hp okrągłe pod mięsień
KOCHAM JE !!!
PDT_Love_25
(sun 2257266
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 76#p631476" onclick="window.open(this.href);return false;
[*]Braciszku- 02.08.10r[*][/b][/size]

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Lilith » 26 mar 2010, 00:06

Ja też uwielbiam stroić i pachnić swojego Kena.Musi być śliczny i pachnący. Sam kupowałby szare mydło, hahaa. Ale zawsze mu coś podrzucam. A na mnie ostatnio poszlo troszkę. Rzęski,paluszki, bielizna ( ale to chyba na niego, nie (giggle ? )
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Annetta » 26 mar 2010, 12:27

Ja rowniez odkad zostalam mama Aylii uwielbiam kupowac dla niej (inlove .
Lubie jak ma dobrej jakosci ubranka - czasem markowe, fajne zabawki,dobre kometyki dla niemowlaka.
Cieszy mnie jak wyglada jak mala ksiezniczka (rofl
Jednak nie zapominal o sobie i mezu,lubie miec ladne ubrania i buty , torebki oraz dobrej marki kosmetyki -i na to najczesciej wydaje.
Lubie inwestowac w dom ( zmieniac meble, dywany a czasem tylko jakies male dodatki) i musze miec dobry samochod (wlasnie dzis maz jedzie odebrac nowe auto)
Nie chodze do fryzjera bo zapuszczam wlosy, nie korzystam ze solarium bo niszczy cere, nie zakaladam tipsow.
Za to chodze do kosmetyczki i na masaze. (nod

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Lubka » 26 mar 2010, 19:03

Nawet nie wiecie jak strasznei chcialabym teraz isc i wydac na siebie wszystko, co mamy na koncie (headbang
ale do lipca ani funta nie rusze przez cycuchy i wszystkie nasze pozostale plany zwiazane z upiekszaniem i nie tylko w Pl-a tak strasznei korci noooooooooooo.....juz nie moge sie doczekac az sobie po wszystkim odbije i nadrobie ten caly okres meki zwiazanej z odkladaniem (giggle katorga, mowie wam... (headbang
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: eniii » 02 kwie 2010, 08:13

pimpek1984 pisze:hej Kobietki!!!

Rozpoczynam nowy watek bo interesuje mnie ile na siebie wydajecie miesiecznie czy rocznie???
zdecydowanie za dużo (whew poszło trochę na ciuchy a ostatnio chyba i na buty (giggle ale tak najwięcej to cały czas się wydaje na nowy domek który już jest (inlove (rofl i dokupuje wciąż nowe rzeczy (whew
na początku razem z mężem liczyliśmy i zbieraliśmy fakturki ale jak została przekroczona pewna suma to już sobie darowaliśmy (giggle
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
mathilden
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 11 mar 2010, 13:06

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: mathilden » 12 kwie 2010, 13:30

Kiedyś więcej od kiedy mam męża mniej bo jest moim wyrzutem sumienia...

Wszystko mi wylicza nawet jeśli nic sobie nie kupię albo nic z sobą nie zrobię to i tak źle że choćby udałam się na zakupy :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”