Ile na siebie wydajecie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: stradapl » 30 sty 2014, 21:58

Ten rok bedzie dla mnie wyjątkowo minusowy finansowo (clapping
mam tylko nadzieje ze zainwestuje dobrze (whew i nie będę żałować
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
kochaneczka7
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 335
Rejestracja: 14 gru 2013, 20:43
Lokalizacja: Bristol

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: kochaneczka7 » 31 sty 2014, 00:25

5 tys ? :D
Czytając wypowiedzi dziewczyn na tym wątku jestem w szoku ;p
Jestem ciekawa czy mam takie znajome i jak się to ujawania :D

Zauważyłam tez, że wypowiadają się tutaj głównievdziewczyny ktore mieszkaja za granicą ;p
Nie uważacie, że polski są troszkę tandetne ? Sztuczne paznokcie, przedłużone włosy, solarium i tona makujażu ;p
Pracuję z międzynarodowym towarzystwie i to się bardzo wyróżnia - zwłaszczana w porównianiu do pięknych naturalnych rosjanek,słowaczek i litwinek, nawet czeszek !u ktorych nie widac cudów - wianków :)

Sama lubie byc opalona, ładnie ubrana i mieć zrobiony makijaż - nie neguję tegow żaden sposób, ale niestety wiele dziewczyn nie wie co to umiar i dobry smak . Inni ( z różnych krajów) rownież to widzą i to jest najsmutniejsze.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Rainbow_Dash » 31 sty 2014, 08:13

a co w tym złego ,że 5? jak mnie stać to czemu nie? I wydaje mi się,że wcale nie jestem tandetna, wszystko jest w granicach dobrego smaku. I nie uważam,że polki są tandetne w porównaniu ''do naturalnych rosjanek'' (rofl te naturalne rosjanki...no nie wytrzymam
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: pimpek1984 » 31 sty 2014, 10:35

kochaneczka7Czesciowo zgadzam sie z Toba. Owszem bywaja tandetne POlki. Ale mnie sie wydaje ze po nas zawsze widac ze w jakims tam stopniu o siebie dbamy. Ostatnio w pracy uslyszalam pytanie jak moze mi sie tak chciec poswiecac czas zeby kazdego dnia dobrze wygladac. W duchu sie usmialam. Bo makijaz to max 15 minut a wlosy jak mam spiete to tylko 5 minut. Poza tym ja zle czulabym sie ze soba przychodzac bez makijazu do pracy i wkladajac byle co. Pracuje w H&M, w sklepie i sadze ze jestem tez w pewnym stopniu wizytowka sklepu, ze to co mam np na sobie moze kogos zainspirowac do zakupu, albo w ogole chociaz wzbudzic zaufanie aby osoba kupujaca podeszla do mnie z poczuciem ze zapytam sie tej pani, ona ma pojecie o modzie, fajnie wyglada. Lubie upiac fajnie wlosy, nosze zazwyczaj jakas kolorowa szminke, czesto slysze a gdzie pani kupila ta bluzeczke, albo ze mam fajna fryzure. Natomiast dziewczyny ze mna pracujace praktycznie kazdego dnia wygladaja tak samo, nie maluja sie. Nie wszytskie ale wiele z nich. Norweski styl jest specyficzny, ja tez kiedys mialam inny i teraz wydaje mi sie ze tez troche nauczylam sie wiekszego luzu i dystansu do stylu ubierania,przejelam cos z tego stylu, ale wciaz dbam o siebie.

Mysle ze trudno jest porownywac te nacje o ktorych wspominasz. Dla mnie np Rosjanki i Ukrainki albo sa bardzo piekne, naturalnie, wiec tutaj nie ma co w urode ingerowac, albo uroda przecietna i kompletnie zaniedbane w stylu dresy 3 paski i krotkie kurteczki. Stadionowy styl. Od razu widac ze wschodnia europa.
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: bellaluna » 31 sty 2014, 10:46

Ja tez mieszkam poza Pl I fakt, my Polki sie tu wyrozniamy bardzo... najczesciej ladna figura, ladnym makijazem,
jestesmy zadbane.
Za to Wloszki czesto sa przerobione... zadna nie ma swoich naturalnych paznokci, solarka bije po oczach a ciemnobrazowe
konturowki do jasnej szminki nie pozbeda sie chyba nigdy...

Za to popieram Rainbow z wpisem o " naturalnych rosjankach". Ten niebieski cien na oczach, rumiane policzki
I rozowa szminka to zestaw niezbedny od pol wieku albo I dluzej...

Sa oczywiscie ladne, normalne , tak samo jak I sa przesadzone Polki, ale pileczka "naturalnosci"jest po naszej stronie
Nawet jak nie do konca jest to sama natura to zdecydowanie lepiej potrafimy sie z tym zaprezentowac.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Rainbow_Dash » 31 sty 2014, 10:57

dokładnie bellaluna. Ja naprawdę zrobiłam sporo na twarzy, botox, usta, dolinę łez, mezobotox, ostrzykiwanie oczodołu wypełnianie bruzd i zmarszczek a nikt patrząc na mnie (poza ustami) nie powie ,że jestem tak zrobiona. Trzeba umieć korzystać z dobrodziejstw w taki sposób jakby to było naturalne nasze piękno (makeup
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: pimpek1984 » 31 sty 2014, 11:23

Jeszcze apropo robienia sie to inni naprawde nie zdaja sobie sprawy ile kobiety sobie poprawiaja. Zazwyczaj faceci mysla ze jak kobieta jest piekna (i dobrze zrobiona) to ze to natura) Wczoraj maz mi powiedzial ze przesadzam z tym poprawianiem wiec mu pokazalam zdjecie sprzed lat sprzed operacji nosa jak jeszcze nic na twarzy nie robilam i zapytalam o prosze Czy wtedy bylo lepiej? aNo i przyznal mi racje (giggle Powiedzial ze kiedys 'dziwnie' wygladalam. (sun

jak sobie robilam tatuaz w Krakowie rozmowa zeszla na cel mojej wizyty wiec mowie ze cos tam sobie bede m.in. poprawiac to popatrzyl na mnie koles jakbym z nieba spadla. ja sie tego nie wstydze, ale dla niektorych to wciaz sa fanaberie i w ogole zabiegi dla gwiazd filmowych, ktore notabene mimo ze fotki je zdradzaja nie przyznaja sie do operacji. Jennifer Aniston ktora twierdzi w wywiadach ze ma dobre geny i ze na buzie to tylko dobre kremy i dobre odzywianie. I co jeszcze pytam? Maseczka z ogorkow ?? (rofl Please bitch! (thinking czasem chce mi sie krzyczec jakimi ludzie sa hipokrytami. W pewnym wieku KAZDY sie zmienia. Taka jest nasza natura ze ssie starzejemy. To prawda ze niektorych na to nie stac i potrafia z zazdrosci kogos skrytykowac. Ale tutaj gdzie mieszkam tez sa zawistne osoby, mimo ze stac je na to zeby cos sobie poprawic. nie maja jednak takiej potzreby i ja to szanuje. Ale wkurza mnie kiedy laska z pracy najpierw mnie wypytuje co bede robic potem jest podekscytowana efektami a na koniec komentuje. Ale Ty to juz chyba nic w sobie nie masz naturalnego ??? hahah ze niby taki zarcik.
(punch czasem rece opadaja. (whew
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
kochaneczka7
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 335
Rejestracja: 14 gru 2013, 20:43
Lokalizacja: Bristol

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: kochaneczka7 » 31 sty 2014, 11:37

Rainbow, wcale nie neguję tego,że polki o siebie dbają i nie mam nic przeciwko wydawaniu na siebie tylu pieniędzy :)
Sama korzystam z tych dobrodziejstw i się z tym nie kryje.
Zauważyłam jednak tendecje polek do przesadzania. Dziewcznyny z podanych przeze mnie krajów, wyglądają po prostu lepiej.
Nie wiem jak wygladają rosjanki w rosji, czy ukrainki na ukrainie. Wiem jak wyglądają w UK i jest to godne podziwu. Wygląd polek często jest niestety żałosny. Zamiast zadbać o cerę, włosy, paznokcie - wolimy sztuczne tipsy, tone makijażu i doczepki, ktore wyglądają komicznie. Takie niby dbanie o siebie - a tak naprawdę maskowanie zaniedbania (tmi

Podobno polkę bardzo łatwo rozpoznać na ulicy :D Niekoniecznie przez urodę....

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Rainbow_Dash » 31 sty 2014, 13:07

a z Ciebie widzę już wielka brytyjka się zrobiła, wybacz załosne jest to co piszesz, nie będę komentowała
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: stradapl » 31 sty 2014, 21:13

Przeciętna słowiańska uroda - mamy raczej jasna karnację i zrobienie sie na mulatke w solarium nie pasuje po prostu do naszego typu urody , popatrzmy na wczesne zdjęcia pan kulczykowej czy przetakiewicz
Teraz o niebo lepiej
Ja zawsze wiedziałam ze mi opalenizna mocna nie pasuje , hm trzeba mieć zdrowe podejście do mody czy to w zakresie ubioru czy dobrania fryzury , sztuczne paznokcie mnie nie raza , sama mam za sama przygodę z zelowymi paznokciami i o dziwo trzeba o nie dbać więcej niz o naturalne i te klepanie terminu w salonie potem kilka godzin brrrr
Rosjanki , Ukrainki bezapelacyjnie piękniejsze od nas Polek
Słowaczki, Czeszki piękne i rzeczywiście stronią od ingerencji chirurgicznych

Ja sie pozbyłam kompleksów , mamy długie nogi , jesteśmy wysokie i szczupłe , zadbane blondi z reguły
Zapraszam do Austrii , Niemiec , te duże duuuupy, krótkie nogi i konskie duże twarze
Ale za to operacji plastycznych nie uznają , ot gdzie tkwi różnica
Nie wiem czy każda spotkana piękna kobieta jest w całości naturalna (giggle
Szkoda ze młodość spędziłam w Polsce (rofl
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”