Ile na siebie wydajecie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Roxy123 » 16 maja 2016, 14:50

Żadna to sztuka wg mnie być młodym i ładnym z natury i wyglądać ładnie.

Sztuka to być brzydkim - a doprowadzić się do pięknego wyglądu. Nie mówiąc już o byciu brzydkim, a do tego jeszcze starym. Na tym polega właśnie cała filozofia.

Niestety jest też tak że nawet młodzi i piękni nie pozostają w niezmienionej formie przez całe życie- choć wydaje im się że tak będzie wiecznie. Niestety- nie będzie! Mi też się tak wydawało jak miałam dwadzieścia parę lat. Czas biegnie jednak tak samo dla wszystkich. Co więcej - dla tych ładnych z natury, w moim odczuciu utrata urody jest jeszcze bardziej bolesna niż dla tych którzy nigdy urody nie mieli. Jeszcze bardziej się tym frustrują. No i wtedy zaczynają się inwestycje. Bo 40 sam olejek już nie pomoże, niestety...

Lipiallegro
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 843
Rejestracja: 30 gru 2015, 12:28

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Lipiallegro » 16 maja 2016, 16:06

Roxy w pelni soe z Toba zgadzam.Bardzo mi sie nie podoba nastawienie do kobiet po op.plast -ludzie mowia ze jest zrobiona , prawda jest taka ze akzdy by sie zrobil gdyby mial kase i dosc samozaparcia.
Powiem tak -sytwetka to zasluga naszej pracy lub genow.Jasne jest ze jei ktos jest spasiony i zaniedbany to i krem za 10000 mu nie pomoze.

Ale najwieksza sztuka jest wygladac jak milion dolarow przy niewielkich nakladach pienieznych.zawsze lepiej nic z soba nie robic niz chodzic do podejrzanego chirurga na Ukrainie ktory wstrzykuje np cement zamaist botoksu.
Pretty hurts

Ronya
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2020, 13:46

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: Ronya » 22 wrz 2020, 14:17

Roxy123 pisze:
16 maja 2016, 14:50
Żadna to sztuka wg mnie być młodym i ładnym z natury i wyglądać ładnie.
Nie wiem czy mozna rozpatrywac w kategorii sztuki cos co albo po prostu sie "ma" albo nie.

Awatar użytkownika
SKORUPA
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2020, 08:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: SKORUPA » 22 paź 2020, 09:27

Ja ostatnio bardziej niż na siebie to wydaję na siebie xD ale pośrednio bo jak szalona kupuje perfumy.

Awatar użytkownika
HurkaczTamara
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 02 mar 2021, 15:38

Re: Ile na siebie wydajecie???

Post autor: HurkaczTamara » 02 mar 2021, 15:55

oj to ja chyba aż tyle nie wydaje.. mam nadzieję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”