Czy masz kompleks

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

DU0000005

Re: Czy masz kompleks

Post autor: DU0000005 » 28 lut 2011, 08:50

queen89 rozwalilas mnie. (rire
Ja juz sie wypowiadalam, ale abys nie byla sama napisze jeszcze raz.:)
1. Uda- odwieczny problem, niby ze mnie drobna dziewczyna drobnej budowy,ale wszystko idzie tylko w nogi
2. posladki- nie wiem co sie z nimi stalo, ale CELLULIT- masakraaa... nie musze napinac ani nic, widac go cholernie, do tego obwisly, wstyd.
3. robia mi sie haluksy na co zwrocilam uwage.
4. mam brzydkie paznokcie, bo kiedys obgryzalam.
5. odstajace uszy- kiedys to podreperuje
5. problem z tradzikiem rowniez od zawsze, do tej pory zawsze cos mi wyskoczy, nie mam czystej cery, ciagle jakas kaszka, zaskorniki, brzydko to wyglada, iiiii meeega meeeega meeega pory Dziuuryyy na policzkach, a najgorsze jets to ze prawdopodobnie uwarunkowane genetycznie, bo mama tez ma dziury na policzkach (trans
6. krzywy zab, po wakacjach zakladam aparat i nie wiem czy przez to ale jak mowie to mi sie krzywi warga, czego sie wstydze...
To by bylo chyba na tyle...

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: Czy masz kompleks

Post autor: queen89 » 28 lut 2011, 09:52

kaczkaderka - no wlasnie, te posladki... kiedyś usłyszałam od mojej cioci mądre słowa ( ktoś zwrócił jej uwagę na wyjątkowo dorodny zadek), a ona na to : " aaa, to z tyłu, to ja nie widzę, więc luzik" - próbowałam sama się do tego stosować, ale coś mi nie wychodzi (thinking

No i bym zapomniała - nie ma na mojej liscie zębów!!!! trzeba koniecznie je wybielić, mimo, że myję je co najmniej 2x dziennie, to do snieżnobiałych one nie nalezą... na dodatek miałam kiedyś plombowaną jedynkę i no, mistrzowskie wykonanie to to nie jest, trzeba z tym też powalczyc (smirk
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Czy masz kompleks

Post autor: idealiste » 28 lut 2011, 10:19

queen89 pisze:kaczkaderka - no wlasnie, te posladki... kiedyś usłyszałam od mojej cioci mądre słowa ( ktoś zwrócił jej uwagę na wyjątkowo dorodny zadek), a ona na to : " aaa, to z tyłu, to ja nie widzę, więc luzik" - próbowałam sama się do tego stosować, ale coś mi nie wychodzi (thinking

haha ja się sama do tego stosowałam, przychodziło naturalnie, dopóki mój mężuś nie powiedział, że uwielbia moje pośladki. od tamtej pory zaczęłam zwracać na nie uwagę i się nimi przejmować (oczywiście nie pozytywnie (giggle )
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

DU0000005

Re: Czy masz kompleks

Post autor: DU0000005 » 28 lut 2011, 10:59

hahahah, zapomnialam o swojej jedynce, mam przebarwienie, od tez gowniano zalozonej plomby (envy

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: Czy masz kompleks

Post autor: queen89 » 28 lut 2011, 16:41

idealiste Konia z rzędem dla tego, ktory powie, że uwielbia moje!! Jeszcze się taki nie narodził i chyba już za poźno (thinking (thinking

Achhh i od jakiegoś czasu krystalizuje się u mnie nowy kompleks- siwieję!! I to nie polega na tym, ze siwy wlos znajdzie się dopiero, jak się w nich pogrzebie i sie znajdzie, one już wychodzą same na wierzch, do ludzi!!
Moje kolezanki farbują sobie włosy dla "zabawy", a ja bede musiała lada chwila przykrywać siwiznę!! Dodam, ze w kwietniu skoncze 22 lata...
Echh, to kolejny mój defekt, który odziedziczyłam po mamie (triste
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”