Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
karika
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 195
Rejestracja: 15 lis 2011, 13:26

Re: A co jesli ja nie chce miec dzieci?

Post autor: karika » 27 sty 2015, 20:57

Ja mam 33 lata i wiem, ze nie chce dzieci (rofl Nigdy nie chcialam. Dzieci siostry i brata kocham do szalenstwa, sa moja radoscia zycia, oddalabym za nie wszystko. Czasem oko ucieknie w strone jakiegos bobaska, ale nie mam instynktu macierzynskiego az tak wielkiego aby decydowac sie na swoje.... Cenie sobie ''wolnosc'', nie mysle o przyszlosci. Ktos to moze nazwac egoizmem, nie przejmuje sie tym. "Mam'' 4 dzieciaczkòw, o ktòrych mysle jak tylko sie obudze i jak zasypiam. Taka ciotka - dewotka jestem (happy i dobrze mi z tym.

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: bellaluna » 27 sty 2015, 22:00

Dziewczyny temat pokrewny juz istnieje, choc troche "zakurzony". Przerzucilam tu Wasz posty, bo nie ma sensu zakladac oddzielnego (clin

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: Michitka » 29 sty 2015, 17:47

Kobietki, czy jak juz jestesmy z mezczyzna z ktorym chcemy spedzic reszte zycia i miec dziecko...on chce tego samego...to nie powinnismy sie przejmowac jak bedzie nas odbieral w ciazy i tuz po. Przeciez jestescie jego ukochana, matka dziecka..i wiadomo, ze to ciezki czas.
Nie mowie o kobiecie, ktora bedzie sie zaniedbywac, ale normalnie zyc...przeciez facet odpowiedzialny to rozumie i na pewno nie powinien przestac was kochac.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: pimpek1984 » 29 sty 2015, 19:47

Ja sie nie boję braku akceptacji ze strony meza ale raczej ze swojej strony jesli juz.
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: Dana2 » 05 mar 2015, 19:38

Hej,
Założyłam ten wątek tak dawno a u mnie z podejściem nic sie nie zmieniło co do dzieci i legalizacji związku.
Jestem bardzo zadowolona z tego faktu i szczęśliwa jak wracam po pracy do domu kiedy chcę, zero obowiązków.
Zresztą uważam,że w małżeństwie tradycyjnym typowym polskim bardziej zyskuje mężczyzna.
Pozdrawiam
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
kiuka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:33
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: kiuka » 05 mar 2015, 21:35

Ja wlasnie zawsze bylam przekonana, ze bede miala 2. Po narodzinach corci, ktora kocham ponad wszystko, nie mam jednak ochoty na drugie. Te nocki, ta ciaza, w ktorej pod koniec czulam sie jak krowa i chyba nawet tak wygladalam:)....nie mam na to ochoty. I jak slysze, jak male dzieciatka placza, to sie ciesze, ze to nie moje. Nie zaluje, ze mam dziecko bo jest moim sloneczkiem, ale to macierzynstwo wlasnie pokazalo mi, ze tak naprawde nie mam na nie ochoty ponownie.

bon_jovi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 61
Rejestracja: 30 sty 2010, 17:34

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach

Post autor: bon_jovi » 06 mar 2015, 10:39

pimpek i fafi, przede wszystkim jesli chcecie miec dzieci to nigdy dla ludzi bo pytaja, tylko to musi byc decyzja wasza i meza. bo ludzie ciekawscy ale to nie oni beda utrzywymac i wychowywac ;) ale to juz wiecie. po dziecku zmienia sie wszystko co nie znaczy, ze nie mozna podrozowac i pracowac. wszystko da sie zrobic a jak juz dziecko wyczekiwane sie pojawia to i na wakcje jedzie sie z nim. przynajmniej ja nie umiem zostawic u kogos bo z zalozenia jesli cos planujemy to cala rodzina i tu nie ma innej opcji. cialo? ja przytylam 26 kg, zrzucilam szybko i udalo sie wrocic do wagi sprzed ciazy.
z dzieckiem zyje sie inaczej.
ja chcialam jedno, mam jedno i wiecej nie planuje.
To nie znaczy, ze mnie omijaja pytania kiedy kolejne, tak jakby trzeba cos bylo. Wiec ja sie zapytam tych co maja dwojke, dlaczego nie trzecie? dlaczego na dwojce sie zatrzymywac skoro mozna rodzic kolejne? Czy sa jakies granice? Z reszta, nie sztuka narobic dzieci... ;-)

Awatar użytkownika
HurkaczTamara
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 02 mar 2021, 15:38

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: HurkaczTamara » 02 mar 2021, 16:01

Ja może jestem za młoda jeszcze, ale nie ciągnie mnie do tego typu rzeczy absolutnie. Mam chłopaka, ale małżeństwo i rodzicielstwo to nie jest coś o czym śnię po nocach

Róża550
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 62
Rejestracja: 06 paź 2018, 01:48

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: Róża550 » 30 lip 2021, 13:39

Cześć piękna z góry przepraszam za błędy ortograficzne ale słabo u mnie z pisowniom języka polskiego
Chciałbym bym Ci doradzić ponieważ sama popełniłam dużo błędów i już ich nie cofnę byłam młodziutka i za wszelką cenę chciałam zostać mężatką bardzo szalałam za chłopakiem teraz mężem.
On od samego początku był bardzo towarzyski wszyscy go lubieli mjał mnóstwo kolegów (teraz wiem że to był jego największy minus którego ja nie widziałam tylko dopiero po ślubie) okazało się że po ślubie on ciongnoł do kumpli dla mnie to była męczące bo ja wolę dom robienie obiadów kocham psy i mam jednego kocham życie na wsi uważam to za wolność bloki to zamknięcie w 4 ścianach lecz on mimo to koledzy.
1 przykład koszenie trawy telefon rzuca wszystko koledzy
2 przykład nic nie robi w domu by mjał coś swojego ale koledze jedzie chętnie pomagać
Ale przed ślubem potrafił wszystko robić u mnie i doradzać
3 przykład koledzy prowadzają go za nos kiedy widzom że coś mu się uda to mu odradzają przez to stracił pracę
3przykład kiedy był przed ślubem wszystkim stawiał w barze a po ślubie robi to samo dla niego kasa to dziś jest jutro niema nie szanuje jej przez co popada ciągle w długi o czy potem się dowiaduję
4 przykład mamin synek obojętnie co by zrobił mamusia wszystko kryje nie da nic powiedzieć a ja to ta zła co najgorsze on nie da nic na niom powiedzieć bo to mamusia ona się może mi wtrącać do wszystkiego i się rządzić jakaś masakra powoli mam tego dosyć
5 przykład jego rodzina jest święta moja nie mimo że wszystko dostał na tacy nic nie docenia ciągle mu nic nie pasuje
Jest tego od groma miły chłopak który za wrucił mi w głowie który wszystko potrafi okazał się mężem który woli kolegów który wraca do domu kiedy chce a ja mimo że jestem w domu wszystko zrobię jestem wyzywana od dziwki szmaty kórwy gryzę to wszystko w sobie bo wstydzę się przyznać rodzicom znajomym ciągle udaje że jest dobrze a nie jest nie raz mnie uderzył ale gdybyście go zobaczyły to byś cię uznały dziewczyna ma szczęście jaki zajebisty zabawny on wtedy przy kimś robi wszystko na pokaz a ja wiem że i tak by mi nikt nie uwierzył. Teraz nigdy bym już się na to nie nabrała teraz nie wiem co mam robić

Róża550
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 62
Rejestracja: 06 paź 2018, 01:48

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: Róża550 » 30 lip 2021, 13:47

Czasem chłopak który posypuję cię prezętami ma mnóstwo znajomych wszystko potrafi może się okazać najgorszym strzałem w twoim życiu jedyne co mogę Ci doradzić to zanim weźmiesz ślub pomieszkaj z nim rok zobacz czy woli kolegów czy ciebie poznaj jego rodzinę rodziców bo może się okazać że to mamin synek i już po tobie on zawsze będzie słuchał mamy taty
Czy szanuje kasę czy ją rozwala na głupoty a potem się decyduj czy to ten

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”