Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 23:40

Niestety mnie również jakoś wcale nie zależy na małżeństwie, ale to pewnie wszystko ze względu na wiek, mam jeszcze czas...chociaż z drugiej strony, kto wie...może moje podejście do tego się nie zmieni wcale z biegiem lat...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: Natalele » 03 gru 2009, 01:24

Daj sobie czas. Ja w wieku 18 lat nie wiedziałam, co to małżeństwo i rodzina i było to dla mnie gorsze, niż szpinak i mięso razem wzięte :badgrin:
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 15:05

A ja tam znowu nie mam przekonania, ze tylko osoby po 20-30 roku życia, mają trzeźwe spojrzenie na świat i wiedzą czego tak naprawdę chcą. Z tym bywa bardzo różnie, każdy dojrzewa psychicznie w swoim czasie. Niejednokrotnie miałam okazję przekonać się, że czasami to działa na odwrót. Niekoniecznie im starszy tym bardziej doświadczony i pewny tego, co chce...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
papik85
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 128
Rejestracja: 26 lip 2009, 23:30
Lokalizacja: gdansk /enniscorthy

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: papik85 » 17 gru 2009, 17:22

ja sobie niewyobrazam abym byla matka i zona .szkoda mi na to zycia .i nerwow i pieniedzy .przyzwyczailam sie do zycia w pojedynke i jest mi tak wygodniej .niektorym ciezko zaakceptowac moj punkt widzenia ale grunt ze rodzice to akceptuja i jest ok

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: ewawawa » 17 gru 2009, 18:27

ooo, jak fajnie! czesc Dziewczyny po 30-tce i niechcace wlasnych dzieci ani mezow :-D

ja mam trzydziesci (od kilku lat hahaha) i do zadnych malzenstw ani dzieci mnie nie ciagnie a wrecz odwrotnie.
okres chcenia przerobilam jak bylam w optymalnym wieku rozrodczym czyli gdzies tak kolo 22-24 r.ż.

ja tez wole sama, wlasne, moje, wyjechac, zabawic sie, daleko, wydac, poszalec, nie tlumaczyc sie, nie musiec ciagle wracac do tych samych w kolko czynnosci, spac, jesc i pic kiedy chce, ile chce, co chce i z kim chce :-)

i jeszcze rock'n'roll! 8-)

buzia dla wszystkich zosi samosi ;)

p.s. nie sypiam z kim popadnie, raczej mam stalego zakochanego partnera. nie jestem zadna straszna egoistka ani samotniczka. pomagam, dziele sie i wspolprzezywam z przyjaciolmi i rodzina. spedzam bardzo duzo czasu z ludzmi - wieloma, roznymi, tymi z ktorymi akurat mam ochote.

p.p.s. a z ta szklanka wody ... eeghhhmmm ... a ja wiem czy ja wogole dozyje starosci? a jesli dozyje, to i tak wolabym zeby jakis fachura sie mna zajal a nie obciazac kogos wlasnym niedolestwem.

uwielbiam swojego 2-letniego bratanka i jest to jedyne dziecko, ktore uwielbiam PDT_Love_07
i rola szalonej ciotki moze byc. ale juz szalonej matki nie :badgrin: ;)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: Lubka » 17 gru 2009, 18:41

ewawawa to ty po trzydziestce?? od kilku lat?? hehe nie sadzilam ;). No widzisz ten wiem 22-24 to taki chyba wlasnie przejsciowy, ze sie chce miec meza rodzine, zaczynaja sie sluby i porody kolezanek itp a teraz kiedy mam 26lat, 90% kolezanek po slubie, dzieciata itp a ja co?? a ja sobie mieszkam z partnerem od 3 lat i mam y sie calkiem dobrze i nic nam wiecej do szczescia nie trzeba. Nie mamy zadnych zobowiazan ze tak powiem-kiedy i gdzie chcemy to chodzimy, jezdzimy...mam ochote to gotuje-nie mam, to zamawiamy pizze i tez jest dobrze, mamy lenia-nie wylazimy z lozka caly weekend-przy dziecku na takie "luksusy" niestety bysmy sobie pozwolic nie mogli. Nie wyobrazam sobie tez zrezygnowac z pracy i calymi dniami zajmowac sie dzieckiem....mamy kotke najukochansza na swiecie i to nam poki co wystarcza ;)
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: ewawawa » 18 gru 2009, 13:11

Lubka dziekuje :-) oczywiscie nie pokazuje zdjec na ktorych zle wychodze ;)
ale ostatnio z kolezanka, ktora ma 26 lat porownywalysmy dlonie i moje wygladaja duzo mlodziej niz jej - dziwne troche ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: Natalele » 18 gru 2009, 21:38

W sumie dobrze, że macie tego świadomość, bo później rodzą się niechciane dzieci, którymi nikt się nie interesuje...
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: majamajamaja » 18 gru 2009, 23:20

No wlasnie, to jest taki moj argument przewodni. Kiedys mialam zwierzaczka i sie nim zachwycalam (dziwne, nie, zwierzatka kocham, zwierzece baby mnie zawsze zachwycaja, ale ile razy uslysze placz dziecka, sztywnieje) i byli tacy, co mi powtarzali, ze zamiast zwierzaka, "potrzebuje" dziecko. brrrr............................rrrrrr

A teraz zbliza sie czas swiateczny i znowu uslysze te wstretne pytania. oh(m1

Wiecie co, ostatnimi razy zaczynalam sobie drwic, typu: "planujesz?" "no jasne, przynajmniej piecioraczki".
I wyobrazcie sobie: ludzie biora to na POWAZNIE. Oni nawet nie czaja!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy jest ktoś komu nie zależy na małżeństwie i dzieciach?

Post autor: ewawawa » 19 gru 2009, 13:20

hmm, natalele, gdybym Ci przytaknela - poszlabym na latwizne, na odczep sie.
mysle ze gdybym zdecydowala sie na dziecko to byloby bardzo chciane dziecko a ja interesowalabym sie glownie nim. sadze, ze dla meza i dzieci wyrzeklabym sie czesci siebie, poswiecila swoje hobby, zamilowania, przyjaciol oraz spontaniczny tryb zycia - nie chce sie tego wyrzekac, czuje sie dobrze z tym co mam, czuje sie silna i szczesliwa. tu nie chodzi o niechciane dziecko i brak zainteresowania tylko o chrone samej siebie w pewnym sensie, ochrone swojego sposobu zycia. jest tyle ludzi na swiecie - nie kazdy musi miec dziecko.
sa ludzie ktorzy zle sie czuja bez drugiej polowki, potrzebuja milosci, dzieci, pieskow, bliskosci non-stop. ja do nich nie naleze po prostu. emocjonalnie spelniam sie w muzyce i sztuce a takze wsrod roznych ludzi z ktorymi lacza mnie roznego rodzaju wiezi czy podobne wspolodczuwanie, przyjaciol i rodziny i to razem z poczuciem niezaleznosci i wolnosci mnie uszczesliwia.
uff, staralam sie jasno ;)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”