ubaw na lotnisku :)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: maslosia » 03 sty 2010, 22:42

ostatni raz leciałam w czerwcu. juz wtedy mialam zelki. wczesniej przed operacja tez latalam kilka razy. Nigdy mi na poziomie cyckow nie pikalo a po operacji ten raz jedyny w obydwie strony (wiecej nie latalam po tym czasie) celniczka mnie sprawdzala i pikalo. myslicie ze to mozliwe zeby zelki tak pikaly? bylam w szoku. az nieprawdopodobne. znajomi zaczeli sie smiac, ze mam zelki (a nie wiedza). Jak myslicie dlaczego moglo mi tam pikac? nie mialam wisiorka, nie mam rozrusznika serca ;) kolczyk w pepku jest zdecydowanie nizej, a zreszta jest zloty. do dzisiaj mnie to gryzie
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: Lilith » 03 sty 2010, 23:38

Czasem tak pika nie wiadomo co. Ja mam tak samo. 10 razy przejde i nic a za jedenastym pika i mnie pani maca :roll:
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
just1981
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 28 maja 2008, 21:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: just1981 » 05 sty 2010, 20:18

Dokladnie. Na boso, bez paska, drobiazgi jada obok w 'korytku', przechodze i PIIIK - i wio, do kontroli. Nie cierpie procedur na lotnisku, uwazam je za upakarzajace.

Awatar użytkownika
tancereczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 645
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:37
Kontakt:

Skanery(silikonu) na lotniskach

Post autor: tancereczka » 08 mar 2010, 18:34

Ostatnio czytałam art o wpr skanerach na lotniskach. Widać na nich dosłownie wszystko od kolczyków i percingu, ostrych narzedzi do silikonu.
Spotkałyście się może z takimi urządzeniami na lotniskach? Jak wygląda sam proces skanowania? Czy obraz jest widoczny tylko dla prowadzącego a może zwykły przechodzień, turysta sokolim okiem dojrzy nasze przeskanowane ciało jednym slowem- ekran?

Artykuł pochodzi ze strony msn.
Wklejam tutaj jego tresc:

"To pierwszy taki przypadek od czasu wprowadzenia na lotniskach skanerów ciała.

Obie pasażerki 19 lutego miały lecieć z Manchesteru do Islamabadu. Zostały losowo wybrane do kontroli i... obie odmówiły. Jedna ze względów religijnych (jest muzułmanką), druga ''ze względów zdrowotnych'' - informuje serwis BBC.

Obie zostały poinformowane, że jeśli odmówią skanowania ciała, nie będą mogły wejść na pokład samolotu - stwierdził rzecznik portu lotniczego. Nie wiadomo, czy kobiety podróżowały razem.

Skaner ciała pokazuje każdy ukryty w ubraniu lub na ciele przedmiot (nóż, broń, materiały wybuchowe). Oraz silikon, kolczyk w pępku i intymne części ciała. Obsługa lotniska na monitorze widzi dosłownie wszystko, czarno na białym. A to budzi sprzeciw i oskarżenia o naruszanie prawa do prywatności.

Skanowanie ciała jest dużą zmianą dla pasażerów (...). Wiemy, że sprawa poszanowania prywatności jest ważna dla naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy rygorystyczne procedury - mówi rzecznik lotniska w Manchesterze.

Obie kobiety zrezygnowały z lotu i opuściły lotnisko. Na amerykańskich lotniskach, gdzie zainstalowane są podobne skanery, pasażerowie mogą wybrać rewizję osobistą, jeśli nie chcą przejść przez skaner.

Pod koniec lutego Północnoamerykańska Rada Prawa Muzułmańskiego z USA stwierdziła, że skanery na lotniskach są sprzeczne z zasadami islamu, dlatego muzułmanie nie powinni z nich korzystać.

Hal "
pursuit of perfection..not necessary only in beauty
Botox-czolo. Dziala :)
Korium April 2014

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: majamajamaja » 08 mar 2010, 22:04

Podobno te skanery teraz maja wymienic na takie, ktore nie ukazuja juz wszystkich intymnosci. Nie widac, czy ktos nosi stringi, bo ten rejon bedzie jakos zamazany. Widac ma byc tylko przedmioty metalowe.

Mimo to nie zgadzam sie na takie procedury. Wszyscy jestesmy podejrzani od razu jako terrorysci i musimy poddawac sie takiemu upokorzeniu. To nie sa moje slowa, tylko pani z wiadomosci niemieckich po obwieszczeniu wyroku sadu, ze w Niemczech juz NIE WOLNO jednostkom kontrolnym zapisywac wszystkich rozmow komorkowych oraz maili obywateli... Przynajmniej tutaj ulga...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
tancereczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 645
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:37
Kontakt:

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: tancereczka » 09 mar 2010, 15:23

to jak to w koncu jest z tymi skanerami?
obrazy sa widoczne dla ludzi wokolo(ktos tutaj pisal, ze znajomi sie dowiedzieli) czy tylko dla pracownikow?
Dostane jakas jednoznaczna odpowiedz? (angel (angel (angel
pursuit of perfection..not necessary only in beauty
Botox-czolo. Dziala :)
Korium April 2014

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: ola banderola » 09 mar 2010, 15:26

Jestem pewna, że osoby postronne nie widzą i nie będą widziały takich rzeczy, tylko osoby zajmujące się kontrolą (clin

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: ubaw na lotnisku :)

Post autor: dona7 » 15 mar 2010, 22:01

Napewno nie mogą byc widoczne dla wszystkich tylko dla osób które sa upoważnione...
Jeśli to ma nam uratowac kiedyś życie albo zapobiec atakowi terrorystycznemu to ja nie mam nic przeciwko...
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”