miss operacji plastycznych

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
stiepanakert
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2009, 23:30

miss operacji plastycznych

Post autor: stiepanakert » 11 paź 2009, 11:58

właśnie przeczytałam, że istnieją na Węgrzech wybory miss operacji plastycznych
http://missplastichungary.hu/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
http://deser.pl/deser/1,97052,7132290,M ... ekna_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak zwykłe osoby mogą zareklamować dobrych chirurgów, zwłaszcza, że nagrodę za swoje dzieło otrzymuje również chirurg,
powienien być odpowiednik takiego konkursu dla najgorszych chirurgów i byłoby wiadomo kogo unikać

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

RE: miss operacji plastycznych

Post autor: cyryl-bea » 12 paź 2009, 23:02

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,713 ... nych_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: bbpp77 » 13 paź 2009, 01:25

mi najbardziej podobają się komentarze pod tym artykułem:

"zwyciężczyni powinna iść do ortodonty. Wyjątkowo nie dla urody... a dla zdrowia."
zgadzam się :-)

"Za to milion razy slyszalam, ze najpiekniejsze są Polki i nieskromnie zgadzam sie z tym twierdzeniem, uwazam, ze jak by nie patrzec i nie liczac mniejszosci, to fajne i zadbane z nas babki. Mimo braku operacji. Amen"

ojjjj gdyby autorka komentarza wiedziała o naszym portalu i o tym, ze jest tu zarejestrowanych prawie 25 tys użytkowników..... :badgrin: :badgrin:

"żałosne ///jak można zostać miss nie swojego własnego wyglądu..."

a czyjego qrna pytam??? :roll: :?:
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: GosiaczEq » 13 paź 2009, 08:30

Fajny ten konkurs mimo, że bez znaczenia jak te wszystkie "miss czegoś tam" ale niech mi ktoś pokaże na 1 rzut oka czym się różni taka miss od zwykłej miss... która tak samo może mieć silikony, operacje...tylko, ze sie do tego nie przyznają, poza tym tona makijażu, zabiegów upiększających... to przecież też nie "ich wygląd" :-D .
Podziw za to, ze zgłosiły się do takiego konkursu.. jakby to były Polki to by zaraz jakiś bojkot był haha.
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: marta2454 » 13 paź 2009, 10:30

najlepsze jest to że ja widziałam urywki ,pokazywane w tv i one wcale nie były takie chude, ich brzuszki nie były takie płaskie
bbpp masz racje komentrze są niezłe sama się z nich usmiałam
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: Londyjka » 13 paź 2009, 12:37

wprawdzie nie ogladalam tego "miss operacji plastycznych" ale prosze mi powiedziec, czy wybory "zwyczajnej miss" sa w 100% naturalne? To znaczy nie chodzi mi w tym wzgledzie o male korekty typu wybielanie zebow czy botoks,ale mam wrazenie,gdy ogladam takie wybory,ze wiekszosc z nich ma silikony,to przeciez widac,poza tym wychudzona sylwetka tak,ze zebra widac a taki spory jedrny biust to cos mi sie wierzyc nie chce!
Gosiaczek: czy jest tak jak piszesz,ze mogą miec operacje czy musza przedstawic jakies dowody,ze ich nigdy nie robily? :roll:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: natalya » 13 paź 2009, 18:04

ja nie wierze, ze wybory "zwyklych " miss sa naturalne.... :doubt:

nie w dzisiejszych czasach :doubt:
napewno polowa z nich ma cos poprawiane....
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: Aguuu » 13 paź 2009, 18:30

Taa, te "naturalne" miss pewnie też zazwyczaj takie w 100% naturalne nie są, nie oszukujmy się ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
stiepanakert
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2009, 23:30

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: stiepanakert » 14 paź 2009, 00:40

całe to oburzenie w komentarzach do konkursu to tylko nasza polska hipokryzja, większość gwiazd ma coś poprawione i jest ok, wszystkim sie podoba, problem się zaczyna jak ktoś się otwarcie przyznaje, lub jak w przypadku tego konkursu -robi z tego atut, kiedy coś otwarcie się odbywa pod hasłem "operacja plastyczna" wtedy w naszym przywiązanym do tradycyjnych wartości kraju po prostu wypada się oburzyć, no bo jak to- przecież jak Bóg odstające uszy albo krzywy nos stworzył to trzeba Bogu byc wdzięcznym i dziękować,

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: miss operacji plastycznych

Post autor: nikolettkaa » 14 paź 2009, 19:59

stiepanakert pisze:całe to oburzenie w komentarzach do konkursu to tylko nasza polska hipokryzja, większość gwiazd ma coś poprawione i jest ok, wszystkim sie podoba, problem się zaczyna jak ktoś się otwarcie przyznaje, lub jak w przypadku tego konkursu -robi z tego atut, kiedy coś otwarcie się odbywa pod hasłem "operacja plastyczna" wtedy w naszym przywiązanym do tradycyjnych wartości kraju po prostu wypada się oburzyć, no bo jak to- przecież jak Bóg odstające uszy albo krzywy nos stworzył to trzeba Bogu byc wdzięcznym i dziękować,
takk.. ja juz nieraz słyszałam po co dlaczego, bezsensu ... zacofanie perfidne
a dziewczyny z wyborów ładne;))i uśmiechnięte 8-)
tak miss zjechali za uśmich ,ze mi się przykro zrobiło,a też mam dziąsłowy :(( i niestety nie tak łatwo to skorygować jak niektórym sie wydaje ;(
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”