Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: maslosia » 19 gru 2009, 15:08

majamajamaja pisze:eeee Natalele, przeciez sama mialas op piersi? To bylo zmniejszanie?
mowa jest o duzych piersiach, Natalele jak widac w podpisie powiekszała, a to ze powiekszala nie musi isc od razu w parze z uwielbieniem do wielkich czy nawet duzych piersi. Ja tez nie rozumiem tej ironii
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: magda1600 » 19 gru 2009, 15:22

Odnosnie rozmiaru ubran i dopasowania. Zastanawiam sie czy latwo kupowac materialowe "gory " majac powiekszone piersi? Teraz nosze 34/36, zawsze wszystko dobrze lezy(jak dobre w pasie, to i na piersiach gra, poniewaz nie ma powalajacej roznicy, hehhe). Obawiam sie,ze kiedy juz bede po op. pojawi sie problem z dopasowaniem, np. gorsetow na zamek, zakietow, ktore bardzo lubie nosic i zawsze mam dopasowane w talii. Czy teraz musicie zwracac uwage na kupowane ubrania? Gorsety tylko rozciagliwe?Nie wydaje mi sie, zebym kiedys wcisnela nowe piersi w zakiet 34... :-?
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: maslosia » 19 gru 2009, 15:59

Byłas juz na konsultacji? jaki rozmiarimplantu został wybrany. Ja przy 350cc wlozonego do wyjsciowego O niestety nie mieszcze sie w niektore bluzki. W gorsety wchodze bez stanika, ale nie we wszystkie. Na pewno ni e wszystkie zakiety wskoczysz i przy kupowaniu bedzie trzeba mierzyc. Sadze jednak, ze cos ciekawego mimo wszystko znajdziesz. Takie dopasowane ciuszki beda swietnie podkreslac biust :-D
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: nesia » 19 gru 2009, 17:54

magda1600 pisze:Obawiam sie,ze kiedy juz bede po op. pojawi sie problem z dopasowaniem, np. gorsetow na zamek, zakietow, ktore bardzo lubie nosic i zawsze mam dopasowane w talii. Czy teraz musicie zwracac uwage na kupowane ubrania?
Jest kłopot :-? Mój rozmiar to 36/38 kiedyś nie było klopotu z doborem ubrania; teraz niby nie mam bardzo duzych piersi ale nie raz w 38 sie nie mieszcze, o 36 nie wspominam. Kłopot z dopasowniem koszuli, zakietu, gorsetu i innych nierozciagliwych rzeczy. ....
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: magda1600 » 21 gru 2009, 01:07

maslosia pisze:Byłas juz na konsultacji? jaki rozmiarimplantu został wybrany. Ja przy 350cc wlozonego do wyjsciowego O niestety nie mieszcze sie w niektore bluzki. W gorsety wchodze bez stanika, ale nie we wszystkie. Na pewno ni e wszystkie zakiety wskoczysz i przy kupowaniu bedzie trzeba mierzyc. Sadze jednak, ze cos ciekawego mimo wszystko znajdziesz. Takie dopasowane ciuszki beda swietnie podkreslac biust :-D

Nie, jeszcze nie bylam. Nie wiem kiedy bede mogla wymknac sie do Pl. Rozwazam wszystkie za i przeciw oh(w1
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: bbpp77 » 21 gru 2009, 23:36

hehehe jedynym mankamentem "kupionych" cycków jest problem z zakupem dopasowanych ubrań. ;)
Przy wkładkach ponad 300 i wąskiej talii to o kupieniu dopasowanej koszuli możesz zapomnieć a sklepowe sukienki typu "mała czarna" to trzeba sobie wybić z głowy.... lub zawczasu poszukać dobrej krawcowej do przeróbek... :-)
Ale i tak nie chciałabym wrócić do poprzednich cycków i bezproblemowych zakupów! ;)
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
just1981
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 28 maja 2008, 21:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: just1981 » 05 sty 2010, 20:26

Jestem szczupla i wysoka, ubrania nosze w rozmiarze M. Zakiety sa "pozapadane" na wysokosci gdzie powinny byc piersi, bluzki z glebszymi dekoltami odslaniaja tylko koscisty mostek. Licze na to, ze op zmieni wiele w moim zyciu. Przede wszystkim na to, ze bede bardziej proporcjonalna.

A czy bede wygladac pelniej? Nie sadze...

Awatar użytkownika
brachypelma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 222
Rejestracja: 09 cze 2009, 00:01

Re: Jak to jest z tymi duzymi piersiami?

Post autor: brachypelma » 06 sty 2010, 22:48

Ja noszę 34/36, wcześniej bluzki wisiały, teraz się opinają. Ale o kupnie gorsetu nie ma mowy, z moim 65D żadne "zwykłe sklepowe" ciuchy nie pasują. Dół 34 albo 36 pasuje, góra - za mała, Jak wezmę górę większą, dół jest za luźny. Także jedyny problem jest w gorsetach, bluzkach z biustonoszem i sukienkach obsisłych. Reszta bez problemu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”