transseksualizm

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

diana63
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:30

Re: transseksualizm

Post autor: diana63 » 25 wrz 2009, 11:09

ja z moim dzieckiem bylam u pani psycjholog kiedy mialo 5 lat
uslyszalam wtedy przestawiajac moje spostrzezenia ze sie bije z chlopakami ze lata po dachach od garazy i drzewach ze nie da sobie zalozyc spodnicy itp ze za duzo filmow z ameryki sie naogladalam i zebym dziecko zostawila w spokoju
ale moj syn naprawde byl uwieziony w obcym ciele do mnie to tez docieralo bo caly czas mialam jakas nadzieje ze sie myle ze mi sie wydaje a moze tylko bedzie lisbijka , tylko bo nie musialo by moje dziecko przejsc operacji
zanim syn dostal leczenie hormonalne to przez dwa lata jezdzil na liczne badania medyczne i psychologiczne trzeba bylo wykluczyc np choroby psychiczne takie jak schizofrenia zrobic tomograf mozgu, siodla tureckiego, chromosomy plciowe, usg narzadow wewnetrzncych i kupe innych badan zanim dostal testosteron
dopiero gdzies po roku brania poddal sie mastektomii a takie mial ladne cycki ja zawsze chcialam takie miec
no ale coz nikt niepowiedzial ze zycie jest latwe lekkie i przyjemne dla wszystkich
paietam jak na pierwszej wizycie u profesora (bo rodzice tez musieli przejsc rozmowy) powiedzial dr takie zdanie
pani syn musi sie bardzo meczyc w obcym ciele ktorego nie nawidzi ale po operacjach okaleczajacych jego dzisiejszy wyglad bedzie soba - poczulam sie jakbym byla oblana czyms goracym zrobilo mi sie slabo bo niby tego sie czlowiek spodziewa ale uslyszec o operacjach okaleczajacych to taki szok
tez myslalam ze moze jednak sie myle ze moze on sie myli
ale jak sie obudzil po operacji i powiedzial mama nareszcie to az sie poplakalam wreszcie moje dziecko nie musialo sie bandazowac i ukrywac piersi
moze sadzicie ze lekko mi sie o tym wszystkim mowi ale czas robi swoje i czlowiek sie z pewnymi rzeczami oswaja, wkoncu to nie koniec swiata i nie smiertelna choroba
moje dziecko zyje i jest coraz bardziej szczesliwe
poza tym cala rodzina zaakceptowala ten fakt nawet moja 83 letnia babcia ktora dowiedziala sie o tym dopiero rok temu bo jej najdluzej nie wiedzialm jak powiedziec ze prawnuczka jest prawnukiem ale wysluchala i od tamtej pory nawet jeden raz sie nie pomylila w imieniu
chyba jednak telewizja robi swoje i troche ludzie otarli sie o temat
a co operacji napislalm juz do niemikiewciza zobaczymy co odpowie
choc myslalam ze moze w czechach robia pewnie byloby taniej

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: transseksualizm

Post autor: samanta_kafe » 25 wrz 2009, 11:18

bluebeleczka - heh no tak, to nie w pl... ;)
niemniej dobrze, ze rodzice nie są anty 8-) 8-) 8-)



wiecie..parę tygodni temu właśnie oglądałam coś w sklepie z butami (chyba Diechmann, na pewno sieciówka, a teraz kojarzę ze D. ma właśnie szpilki do chyba 44 rozm.) i widziałam, jak facet przegląda parę par szpilek - tak dokładnie, te szycia, klejenia i to wszystko, jak rzeczoznawca normalnie..
kręciła się koło niego jakaś kobietka, pomyslałam ze to dla niej tak ogląda.. ale zaczął je przymierzać i ona mu doradzała które lepsze i ładniejsze.. :-)
wyglądali na małżeństwo i mieli obrączki ;)

z jednej strony dziwnie, a z drugiej.. fajnie że ona go akceptuje takim, jak on się czuje ;)

diana63 pisze:moze sadzicie ze lekko mi sie o tym wszystkim mowi ale czas robi swoje i czlowiek sie z pewnymi rzeczami oswaja, wkoncu to nie koniec swiata i nie smiertelna choroba

na pewno nikt nie myśli, że to łatwe - moim zdaniem masz szczery podziw z naszej strony 8-) 8-)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: transseksualizm

Post autor: marta2454 » 25 wrz 2009, 13:13

diana zyczę wam z synem wytrwałości i oby wszystko poszło po waszej myśli trzymam kciuki i jestem z wami ,każdy che być szczęśliwy i każdemu się to należy
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: transseksualizm

Post autor: Annetta » 26 wrz 2009, 13:52

Diana :-D
Twoj syn jest szczesciarzem za ma taka madra i wyrozumila mame 8-)

Wlasnie pare dni temu ogladalam w holenderskiej telewizji program o transseksualizmie -byla tam dziewczynka 12 letnia ktora powinna sie urodzic chlopcem-juz w tym wieku dostawala lekarstwa , hormony ktore maja zatrzymac rozwoj piersi i zatrzymac okres dojrzewania u kobiet (menstruacja)
Wszystko jest placone przez panstwo-no ale to jest Holandia i transseksualizm nie jest tu tabu, wrecz przeciwnie lekarze pomagaja jak moga.
Najwazniejsza jest akceptacja.

Zycze powodzenia i wytrwalosci oraz sily , mam nadziej ze twoj syn wkoncu bedzie szczesliwy :p

diana63
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:30

Re: transseksualizm

Post autor: diana63 » 28 wrz 2009, 12:12

dziewczyny
dziekuje bardzo
mysle ze kazda z was bylaby taka jak ja przecierz dziecko sie kocha bez wzgledku jakie jest
wreszcie wszystko zmienia sie na lepsze choc jeszcze jest zascianek i chamstwo kiedys moje dziecko musialo pewne sprawy prostowac przed sadem gdzyz zostala zwolniony z pracy z powodu zmiany plci takie dostal swiadectwo pracy oczywiscie sprawe wygral ale to wiele upokorzenia a ja go do tego namowilam zeby takich chamom pokaz gdzie ich miejsce
teraz juz bardziej wyglada na chlopaka wiec mniej upokorzec ale bywalo roznie
sama jak na niego patrze to go podizwiam za wytrwalosc wyrozumialosc i dume
jak mielismy wesele starszego syna to maz powiedzial u siebie w pracy (bo pare osob mialo byc) sluchajcie moja corka jest teraz facetem takze nie zdiwcie sie ze bedzie z dziewczyna i w garniturze
niedowierzali ale zobaczyli i spokoj nie bylo przynajmiej glupich docinek a znaja nas jeszcze z przed urodzenia syna mlodszego a nie wiem czy to akceptuja mam to w nosie
stwierdzam fakt i juz ucinam dyskusje
syn juz z nami nie mieszka a sasiedzi roznie nie raz proboja cos tam podpytac gdzie corka cyz wyjechala za granice niby nie widza ze jedzie nie raz z nami syn takie glupie gadanie....ucinam i nie tlumacze sie
stwierdzam dla niedowiarkow - moja corka jest synem
ps.szukamy dalej szpitala a swoja droga ciekawe czy nie zrobili by takiej operacji w normalnym wojwodzikim czy powiatowym szpitalu? oczywisciue odplatnie ale przeciez nieubezpieczeni tez sie lecza

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Re: transseksualizm

Post autor: chiquita » 15 lis 2009, 11:25

diana63, jak u Was sprawy się mają :?:
Trafiłam na coś takiego :arrow: http://www.transseksualizm.pl/portal.ph ... 6&forum=67" onclick="window.open(this.href);return false;
i przyznam, że Twoja córa jest MEGA ODWAŻNA, decydując się na tak poważną ingerencję ale rozumiem Ją, bowiem człowiek jest zdolny do wyjątkowego poświęcenia względem spełnienia swoich marzeń 8-)
Powodzenia :-)
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

diana63
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:30

Re: transseksualizm

Post autor: diana63 » 25 lis 2009, 14:44

znamy to forum,
na razie nic sie nie dzieje bo nawet pryuwatnie to przepelnienie w szpitalach kaza czekac do nowego roku
dzieki za zainteresowanie
pozdrawiam goraco

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”