...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: dona7 » 07 wrz 2009, 12:52

witam dziewczyny

mam nadzieje ze moge rozpoczac taki watek... :bravo
mam straszny problem z wyborem pralki ?
waham sie miedzy CANDY a INDESIT...
w sumie jesli mozecie mi cos doradzic to bede bardzo wdzieczna , bylam w wielu sklepach ale nikt nic konkretnego mi nie powiedzial.

pozdrawiam :p :p :p
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: GosiaczEq » 07 wrz 2009, 14:22

Dona ja mam taką http://www.zadowolenie.pl/zobacz,10084, ... ise-127-eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestem z niej zadowolona:)) jest tak łatwa w obsłudze, że jak przyjechałam do rodzinki, to zepsułam całe pranie, bo myślałam, że wszystkie tak działają :D:D.
Ma fajne programy - taki np 30min na odswiezenie ciuszków, albo standard 70-90 min. Przy każdym nr jest napisane co można prać + rysunki . Poza tym można sobie samemu ustawić wirowanie, funkcje przeciw gnieceniu, jakas specjalna na plamy itp nie pamietam, bo ich nie używam. Jest program do butów, do firanek.
Nie wiem czy one jeszcze są w sprzedaży, moja nie była droga jak pamiętam, mam ją już ponad 2 lata.
Tylko ogólnie ja mało piorę, bo tylko sobie, więc nie wiem jakby się sprawdziła np przy 5os rodzince:))
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: iff » 07 wrz 2009, 17:39

Wybierajac pralke mialam nastepujace wytyczne:
- musi sie zmiescic w kuchni pod blatem i schowac za drzwiczkami (plytka!)
- musi miec program eco - taki do prania w czasie ok. 30 min (zazwyczaj ciuchy zakladam raz -dwa razy i ida do prania i nie sa brudne - raczej chodzi o odswiezenie
- musi miec zmienne poszczegolne wskazniki - tj. kilka opcji na predkosc wirowania, temperatury etc
- no i klasa AA - energooszczedna, dopasowujaca ilosc wody do zawartosci
no i kupilam -Whirpool - nie narzekam!

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: samanta_kafe » 07 wrz 2009, 18:02

GosiaczEq pisze:Dona ja mam taką http://www.zadowolenie.pl/zobacz,10084, ... ise-127-eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestem z niej zadowolona:)) jest tak łatwa w obsłudze, że jak przyjechałam do rodzinki, to zepsułam całe pranie, bo myślałam, że wszystkie tak działają :D:D.

mam taką samą 8-) ;) przy większej ilosci prania (więcej osób niz jedna ;) ) też spokojnie daje radę ;)
własnie jest megaprosta w obsłudze, nieduza.. taka w sam raz hihi ;)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
olifczur
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 705
Rejestracja: 21 sty 2009, 23:42
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: olifczur » 07 wrz 2009, 20:16

Też mam taką samą ;)
Bardzo prosta w obsłudze i ogólnie jestem bardzo z niej zadowolona 8-)
dr Łątkowski 3 marca 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: GosiaczEq » 07 wrz 2009, 21:12

hheeh i okazuje się, że nie tylko operacje nas łączą :-D
A ja jeszcze zapytam czy macie jakies sprawdzone miksery, czajniki i opiekacze?? Kiedyś kupowałam markowe, ale też się psuły więc juz nie patrze na firmę, ale tak czy inaczej po roku wszystko się psuje. Czajnik przecieka, opiekacz mi sie spalil , a mikser ma takie obroty, ze reka szybciej krece:))
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ...jaka macie pralke ?...

Post autor: k_asiaczek » 07 wrz 2009, 21:24

jeśli chodzi o mikser to ja mam Zelmer Mix Robi z misą i shakerem i jestem bardzo zadowolona :-D tak że pół rodzinki już ma ten mikser :badgrin:
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: dona7 » 10 wrz 2009, 11:24

dzieki kobitki za odpowiedz ...
kurde ale temat mikserów i robotow tez jest ciekawy hihihi
pozdrawiam
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: dyduska » 21 wrz 2009, 23:01

Ja mam taka pralkę http://www.zadowolenie.pl/zobacz,17316, ... e-wa-60109" onclick="window.open(this.href);return false;
Szukając znalazlam forum http://www.elektroda.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i tam ogolnie sa porady jak kupic wszystko, sprzęt rtv, agd, itd.
Pralka jest dobra ale moja mama kupila sobie bosha maxx7 i to jest dopiero praleczka. Wiele programow ktore mozna dowolnie modyfikowac wedle uznania, czas prania, predkosc wirowania, itd. Jest na 7kg ale sama wazy ciuchy i odpowiednio pobiera wode.
Co do pozostalych sprzetow to rowniez bosha lubie, w moim wypadku jest bezawaryjny (odpukac :)) Mam czajnik, toster, zmywarke, piekarnik i plyte grzewcza z tej firmy - wszystko od 2 lat jak na razie bez zarzutu.
Robot kuchenny i ja i siostra i mama posiadamy wszystkie Philips Essence i wszystkie sobie chwalimy, a kazda z nas uzywa go do innych rzeczy. Najbardziej eksploatuje go moja siostra, przy dwojce malych dzieci - robi w nim wszystko, kotlety, placki ziemniaczane, ciasta, soki, itd - juz jakos 4 lata.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: babina7 » 22 wrz 2009, 10:22

A ja potrzebuję porady, jaką wybrać zmywarkę? Na co zwrócić uwagę? Wiem, że musi być 60 i nic więcej.......
Co do pralki, to mam już trzecią ,więc wiedziałam na co zwrócić uwagę. Kupiłam Bosha WLX 24361 PL. Jestem zachwycona bo : duży otwór i szeroko otwierane drzwiczki, małe wymiary pralki { 60x40}, bębęn pojemny {4,5 kg} , program na przepierki i najważniejsza rzecz WYSWIETLACZ. Wyświetla się ile czasu do końca prania.Przy starej nigdy nie wiedziałam czy mogę wyjść z domu czy czekać bo już koniec....Ma też to wszystko co inne np. wirowanie 1200 obr.
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”