...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: Eeku » 02 lip 2012, 21:09

Anetta ja polecam Niemieckiej firmy Miele.Jest najlepsza!Moja znajoma ma i praktycznie nic nie prasuje,tylko ostrzegam bardzo droga.
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: Antonelka » 02 lip 2012, 21:58

Annetta pisze: Mam pytanie do was-zamierzam kupic suszarke-glownie ze wzglegu na mnostwo u mnie prasowania.
Czy faktycznie po wyszuszeniu nie trzeba prasowac wiekszosci ubran??(dzis w pracy slyszalam rozne opinie)
Jaka suszarke polecacie??
kup suszarke, polecam, bez suszarki moje zycie sie od strzalu komplikuje, bo... dlugo czekac na wyschniecie szmat i trza je prasowac (giggle ja nic nie prasuje po wybraniu od razu po zakonczeniu suszenia, jeszcze cieplawe ciuchy skladam ladnie i same sie prasuja pod wlasnym ciezarem (rofl

suszarke kup ze zbiornikiem na odparowana wode. bywaja jeszcze suszarki z odprowadzaniem w powietzre.


p.s. miele graty sa najlepsze, to prawda, sama mam lodowke i zmywarke, zamierzam sie tez na reszte sprzetu (bronze
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: ulla10 » 02 lip 2012, 22:43

Anetta, ja mam suszarkę kondensacyjną (czyli taką ze zbiornikiem) Bosch i praktycznie nic nie trzeba prasować po wyjęciu.
A ręczniki jakie puchate wychodzą, jak nowe :) Nie suszę tylko butów i ciuchów typu sukienka sylwestrowa z cekinami czy koronkowa bielizna.
Moja suszarka 2 lata temu kosztowała ok 1600 zł. Miele minimum 3 razy tyle.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: beata-malgorzata » 02 lip 2012, 23:06

Moja suszarka to tez Miele , ma juz ponad 20 lat i nadal perfekcyjnie funkcjonuje !!!
W starym domu mialam zmywarke Miele , mieszkalam tam 16 lat a zmywarka nadal pracowala na pelnych obrotach / Teraz w nowym domu mam nowa , mam nadzieje ze tez przetrzyma kupe lat . Z pralka Miele tez to samo , funkconuje bez zarzutu . Miele jest nie do zdarcia , to jedyna firma na rynku ktora ma wszystkie czesci z metalu a nie z plastyku jak inne . Nie jest tez zaprogmowana na 5 lat co w przypadku innych firm jest juz znane .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: ulla10 » 03 lip 2012, 09:54

Beata, ja jestem z tych co lubią zmieniać i testować nowości.
Ostatnia pralka Bosch funkcjonowała bez jednej awarii 10 lat, ale szczerze to czekałam już aż się zepsuje, bo upatrzyłam sobie nowszy model z fajnymi bajerami.
Zmywarka tylko 7 (do pierwszej małej awarii), po czym wymieniłam ją na nową, a stara podarowana bratu służy już któryś tam kolejny rok, bo była to kwestia uszczelki za 20 zł.
Także dla takich osób jak ja, Miele to byłby przymusowy luksus za sporą kasę :D
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: babina7 » 03 lip 2012, 11:35

Też temat dla mnie. Szukam pralkosuszarki i to jeszcze małej.Na razie znalazłam Candy {głęboka na 40 cm). Może widziałyście równie płaskie? Planuje remoncik łazienki i chcę zabudować. Czy jak macie zabudowane, to zamykacie pralkę czy musi być otwarta? To może nie robić drzwiczek, a może zrobić ażurowe?
zadowolona

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: beata-malgorzata » 03 lip 2012, 12:27

Babina , tylko nie Candy !!! To najnizsza polka , nie warta nawet zlotowki ! Szukaj inna marke.
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: k_asiaczek » 03 lip 2012, 13:13

babina7 moja przyjaciółka ma zabudowaną pralkę drzwiami tylko, że w kuchni ale minusem jest, że musi za każdym praniem wyciągać pojemnik na proszek żeby go napełnić bo blat od góry blokuje dostęp (thinking
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: babina7 » 03 lip 2012, 13:31

Ja planuję zrobić taką dużą szafkę gdzie po lewej stronie będzie miejsce na pralkę, a po prawej trzy duże {ok 80 cm) szuflady. Zastanawiam się nad drzwiczkami.Skoro nie będę ich zamykać, to może w ogóle nie robić? Szafka będzie wyższa niż pralka więc pojemnik na proszek będzie normalnie się wysuwać niezależnie jaką pralkę kupię.
Teraz mam Bosha dużego i dochodzi prawie do framugi. Sprawuje się dobrze ale chcę coś mniejszego. No i zaraziłyście mnie tymi suszarkami. Będę szukać 2 w 1 w końcu stale coś nowego się pojawia i to wszystko coraz mniejsze (yes)
zadowolona

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: ...jaka macie pralke, mikser itp ?...

Post autor: Lubka » 03 lip 2012, 18:01

babina ja jestem nieszczeliwa posiadaczka pralko-suszarki i szczerze ci odradzam zakup 2w1-wiele osob na necie uskarza sie na to, ze nie moze korzystac z opcji suszenia podobnie jak i ja bo pranie przechodzi zapachem palonej gumy, ze pranie jest wygniecione po suszeniu, ze ogolnie sa zawiedzeni itp. Inaczej sprawa wyglada z suszarka kondensacyjna, o ktorej wlasnie mysle, bo moja pralko-suszarke oddaje i biore sama pralke a musze wykombinowac gdzie wcisnac taka suszare jeszcze-do zabudowy w kuchni by mi sie zmiescila, gdybym miala jeszcze jedna szafke, na ktora miejce mam, ale musialabym caly blat wymienic, zeby sobie szafke dostawic :/.

k_asiaczek ja od wielu lat w wynajmowanych domach mialam zawsze pralke w zabudowie w kuchni i nigdy nie mialam problemu z szuflada z powodu blatu bo pralka zawsze byla ustawiona na skraju i wszystko bez problemu funkcjonowalo-kolezanka ma jakis bardzo wystajacy blat moze?

kurde obwiam sie tej wymiany mojej pralko-suszarki na suszare bo bylam ostatnio w w sklepie, gdzie obwachalam kilka pralek i wszystkieo smierdza dla mnie ta uszczelka w srodku...a pdo wplywem ciepla ten smrod zapewne sie jeszcze poteguje...nie mam pojecia co teraz wybrac...
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”