Gdzie na weekend w Polskę?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: nesia » 28 wrz 2009, 21:53

Właśnie wróciłam z wekendu w Jastarni - z ręką na sercu polecam wszystkim tę miejscowość, hotel spa http://www.zdrojowy.com.pl/pl/" onclick="window.open(this.href);return false;. Urocze miejsce, pełen relax, luxus i spokój, jeszcze jak wam dopisze pogoda - w ten week nie padalo a temperatura oscylowala w okolicy 20stopni - wspaniale... A, byłam na ichniejszym "wekendzie na hawajach" :-D Polecam, polecam a sama nie omieszkam jeszcze tam sie zjawic :-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Cordoba
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2007, 17:41

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: Cordoba » 29 wrz 2009, 09:00

Ja w Karpaczu jeszcze nie byłam.... Teraz organizujemy wyjazd zimowy (najchętniej połączony z Sylwestrem)wie ktoś wie jak z cenami w tym Mercure?

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: gina » 29 wrz 2009, 12:44

nesia, ech.. jastarnia, to są wspomnienia! moja pierwsza miłość stamtąd pochodziła! tam się poznaliśmy. bardzo polecam miejscowość!

Cordoba, teraz to jest jakaś promocja tych hoteli (nie wiem, jak w sylwestra), ale oferte sylwestrowa mają na pewno (http://www.skalnykarpacz.pl/os16.html" onclick="window.open(this.href);return false;). wg mnie mimo, że ma chyba o jedną gwiazdkę mniej niż inne mercure, to ma taką lokalizację i jest tam tak fajnie, że spokojnie mógłby mieć więcej
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: samanta_kafe » 30 wrz 2009, 13:02

nesia pisze:Właśnie wróciłam z wekendu w Jastarni - z ręką na sercu polecam wszystkim tę miejscowość, hotel spa http://www.zdrojowy.com.pl/pl/" onclick="window.open(this.href);return false;. Urocze miejsce, pełen relax, luxus i spokój, jeszcze jak wam dopisze pogoda - w ten week nie padalo a temperatura oscylowala w okolicy 20stopni - wspaniale... A, byłam na ichniejszym "wekendzie na hawajach" :-D Polecam, polecam a sama nie omieszkam jeszcze tam sie zjawic :-)
ja byłam w poprzedni weekend ;)
pogoda faktycznie była zachwycająca 8-) piękny wrzesień mają nad morzem w tym roku ;)
ja w ogóle uwielbiam te małe mieścinki na półwyspie helskim, więc dla mnie raj.. cisza, spokój, pełen relaksik 8-)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

candy
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: candy » 30 wrz 2009, 22:15

No i jedziemy do Skalnego i pewnie weźmiemy ten promocyjny pakiet weekendowy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo chętnie sobie pospaceruję i pooglądam widoczki... A Jastarnię też lubię, może wybiorę się na wiosnę :)
Uwielbiam....

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: gina » 01 paź 2009, 10:49

candy pisze:No i jedziemy do Skalnego i pewnie weźmiemy ten promocyjny pakiet weekendowy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo chętnie sobie pospaceruję i pooglądam widoczki...
nie pożałujecie na pewno, już Wam zazdroszczę ;) co do pogody, to się kapryśna zrobiła, ale nawet jak będzie lało (tfu tfu), to hotel sam w sobie jest przyjemny i jest tam co robić, więc nie będzie tak źle. chociaż oczywiście życzę pięknej pogody, bo szkoda byłoby widoków
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: marta2454 » 01 paź 2009, 11:00

tez kiedys byłam w Skalnym i też mi sie tam podobało
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
markotna
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 9
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:41

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: markotna » 03 paź 2009, 15:45

Ja planuję wypad zimowy (prawdopodobnie sylwestrowy) do Karpacza, chciałabym zatrzymać się w jakimś miejscu o wyższym standardzie, ale też nie doprowadzić do bankructwa rodzinnego budżetu... Jakie ceny w tym Skalnym?

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 23:46

Gdańsk,Gdynia, Sopot - Trójmiasto, tylko tam udaje mi się odpocząć, zrelaksować.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
cleopathre
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 205
Rejestracja: 11 sie 2009, 12:10
Lokalizacja: morze...

Re: Gdzie na weekend w Polskę?

Post autor: cleopathre » 02 gru 2009, 14:57

Przy takiej pogodzie jak teraz raczej ciężko odpocząć na zewnątrz. Więc zdecydowanie zostaje albo hotel z dobrym zapleczem rekreacyjnym albo ( jeśli ktos oczywiście lubi ) miejscowość , która ma fajne knajpki i jest w niej co robić.
Ja doskonale hotelowo wypoczywam w Gołębiewskim w Mikołajkach. Smaczna kuchnia, aquapark , lodowisko , konie, kręgle a wieczorem można potupać nóżką.Nawet nie ruszając się z hotelu nie da się nudzić.
Sama miejscowość nawet po sezonie urokliwa. Można też wybrać się do pobliskiego parku zwierząt na dłuższy spacer.
Uwielbiam też Zakopane ale niestety jest tak daleko, że jak już tam się wybieram to na dłużej. Jednak jak ktoś ma bliżej to zdecydowanie jest tam cudownie.
nowy nionio :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”