Jak mija nam dzień? cz.3

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: marta2454 » 25 cze 2009, 23:07

nefertari nie martw sie przetrwasz ten ciężki okres ja już ide do łóżeczka grzecznie spać papa
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: nefertari » 25 cze 2009, 23:13

wiem wiem, że przetrwam, nie mam wyjścia... ale będzie ciężko, nerwowo, mało snu i mało czasu na beauty :(

ja też uciekam bo zasypiam nad klawiaturą a po 5 trzeba wstać... dobrej nocki :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: GosiaczEq » 26 cze 2009, 08:13

hej hej:) ja dzis ostatni dzien w normalnym tempie:). Nadal nie spakowana, więc biorę się do roboty :bravo ...jak ja nie mam ochoty jechac nooo :-| i tym sposobem koncza mi sie wakacje :-?
Nef a w jakiej branzy Ty pracujesz??
a w ogóle jak przyjelyscie wiadomosc o smierci Jacksona??? Ja to tak czulam,ze on na jakims koncercie powie, ze mu zostalo niewiele zycia, ale nie spodziewalam sie, ze tak nagle przed tym wszystkim.. szkoda, ze tak koncza najwieksi artysci :(
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: dosia » 26 cze 2009, 08:26

i znowu taka pogoda , wyć się chce :cry: , Gosiaczeq czemu kończą Ci się wakacje? , co będziesz robić?

Dziewczyny nie uwierzycie , ale wczoraj wieczorem u mnie straszna burza była , więc wyłączyłam neta , bo co chwile prąd wyłanczali. I tak sobie siedzę , dorwałam gazetkę córki "Brawo" , otworzyłam a tu właśnie Jackson , wszystko o jego całym życiu , metamorfozach , procesach sądowych , itd. , mnóstwo zdjęć , ułożonych w kolejności dat , ostatnie było z 2005 r. i tak sobie pomyślałam , ciekawe ile on jeszcze pożyje jak się już tak rozpada? A dzisiaj rano patrzę , a tu taka nowina , aż mnie ciary przeszły.

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: GosiaczEq » 26 cze 2009, 08:34

aaa bo jak siedzialam tutaj to bylam odcieta od wszystkich problemow i nic nie musialam robic.. jedynie isc na basen, aerobik itp. A teraz mi sie zacznie sluchanie narzekan, klotnie, epicentrum problemow itd itd i jak sobie o tym pomysle, to najchetniej bym uciekla gdzies daleko :-)

Ha ja dzis mialam sen proroczy:D bo snilo mi sie jakies wesele i ze mialam jednoczesnie zajecia na uczelni, a wczoraj sobie tak myslalam o tych 2 studiach tylko, ze zaocznych, rano sie budze po tym snie i mysle, ze jak ja ot pogodze jak ja mam co weekend imprezy haha:D. Studiowala, ktoras z was zaocznie, moze mi powie, czy mozna opuszczac te zjazdy i potem wszystko spokojnie zaliczyc?? bo mi tak wychodzi, ze praktycznie przez 2 mies to bym nie byla na zjazdach (na 1 semestrze;) tzn to tak niepewne bo moze akurat co by mnie nie bylo to bym nie miala zajec.. no ale w pazdz mam 2 wesela w innych miastach a listopad buszuje po mexico :-) jak myslicie?
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: bujanna » 26 cze 2009, 09:26

Gosiaczku ja studiuję zaocznie applaus , u mnie na uczelni można opuszczac zającia bez problemu no chyba że są cwiczenia to wtedy raczej nie, no może 1 lub 2 cwiczenia. ogólnie sa osoby co przyszły na 1 zajęcia i pózniej na ostatnie i pozaliczały lepiej niż ci co cały czas chodzą, do wykładowców od ćwiczeń pójdą posciemniają, oni im jakąs pracę zaliczeniową dadzą i juz mają zaliczone, jak to mówią głupi to ma szczęscie. arf
Zależy to pewnie też od uczelni, jakich ma wykładowców, u mnie mam wrażenie że uczelnia idzie na ilosc studentów niż na jakosc nauki, beurk
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: GosiaczEq » 26 cze 2009, 09:35

hehe no bo wlansie to mnie zniecheca do studiow, ze jak powinnam zaczac to ja wtedy bede miec waakacje;) ze w koncu zaplace i tyle bede z tego miala :-? ale co tam zdolniacha jestem to sobie poradze :bravo
aaaa...wiecie co spakowalam cala szafke, tzn wyjelam a nie wiem jak to zmieszcze.. :-D nie wiem po co to zabieram wszystko, chyba tylko do prania, bo mama to ma wszystkie te specyfiki pachnace a ja to 1 lepsze z biedronki ;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: k_asiaczek » 26 cze 2009, 10:14

Gosia a na którą uczelnię się wybierasz? bo ja jak pół roku studiowałam zaocznie to w niedziele mnie ani razu nie było na zajęciach (po sobocie jakoś ciężko mi było wstać :badgrin: ) i przyszłam tylko na wpisy bo koleś zadał jakąś pracę jako zaliczenie i luzik ;)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: marta2454 » 26 cze 2009, 10:28

Hello a u mnie dziś pada ,w nocy była taka burza że spać nie mogłam o bohe jak ja nie cierpie burzy

a ja dopiero wyczytałam teraz że Jackson nie żyje żal mi go jestem w szoku normalnie
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.3

Post autor: GosiaczEq » 26 cze 2009, 10:31

no Kasia jeszcze nie wiem:) na ksw sie nie przejmuje, na ae (uek) nie iwem jak to:d to mysle, ze predzej by mnie wywalili.. jak Ci pisalam, cos ekonomicznego :-) orientujesz sie moze co jest jeszcze dobre u nas?? :-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”