życie po 20-stce :D

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: queen89 » 16 sie 2011, 23:36

shanda mozemy sobie podac rece, jesli chodzi o zainteresowania. Ja edukuję się na reso, z tym, ze ja planuję pojść w kierunku terapii uzaleznien, ale do tego musze miec skonczony kurs terapeuty, same studia mi takich uprawnien nie daja ;// A poki co, nastał dla mnie czas na obrone licencjata w tym roku (happy
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nikolettkaa » 30 sie 2011, 16:36

Ja już 22 na karku , czuje się nagle potwornie staro - może to wynika z mojej specyfiki pracy ( finanse) i codziennego biegania w eleganckich ubraniach ;) przez ostatnich kilka m-c myślałam że nic już przede mną ( zakończyłam 5 letni związek , przepadło mi mieszkanie , straciłam oszczędności , w pracy było gorzej niż kiedykolwiek - jednym słowem wielka stagnacja ) Myślę ,że powoli się z tego podnoszę - zmieniłam pracę ( jutro pierwszy dzień) , szukam jakiegoś sportu/pasji ,remontuje stare mieszkanie i od października idę na studia -tak myślę ,że może to dopiero początek a nie koniec;) (whew
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nesia » 30 sie 2011, 20:04

nikolettkaa pisze: szukam jakiegoś sportu/pasji
Polecam Zumbe (nod Osobiscie zakochałam się w tym sporcie/tancu czy jak to nazwać. Nika we Wrocku masz wybór klubów, podejdz zobacz - świetna zabawa, wspaniały humor, godzina zlatuje jak z bicza strzelił a jeszcze na ciałko działa (giggle Polecam, polecam (yes)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: marryme » 31 sie 2011, 17:36

Nikoletkka
Nie grzesz,dziewczyno,jesteś młodziutka i wszystko przed Tobą.
W jakiej dzielnicy remontujesz to mieszkanie,o ile to nie jest tajemnica?
Life is a journey,not a destination.

sylwia8
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:25
Lokalizacja: Londyn

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: sylwia8 » 03 wrz 2011, 09:14

Nikolettkaa- to super, wielkie zmiany u Ciebie. Powodzenia, a moge sie zapytac na co przeszlas z finansow i jakie studia zaczynasz? A jezeli chodzi o sport, nie wiem czy lubisz bieganie, a,le polecam. Super sie czuje po bieganiu, tylko najgozej sie zmobilizowac i wyjsc.
A oto moj profil:
23.5 lat
Studiuje za granica finanse ( nie na uniwerku, kurs domowy). Nie pracuje w tej dziedzinie, jestem opiekunka do dzieci(part time) i juz mam dosc, bo mam strasznych dwoch urwisow, z ktorymi nawet szkola sobie nie radzi. Mam zamiar skonczyc ta prace w tym roku i po egzaminach szukac czegos w finansach w UK.
Jestem z chlopakiem juz od 3 lat (rzucilam w Polsce studia, zeby z nim byc i sie tutaj przeprowadzilam do niego).
Marze o wlasnym domu, niestety tutaj wynajmujemy jedynie pokoj i wyobrazcie sobie wszystkie wasze ubrania w jednej szafce-masakra, i landlady ktora zabrania uzywania piekarnika! Ale narazie niestety na to mozemy sobie pozwolic i oszczedzamy ile mozemy.
To narazie tyle. Pozdrawiam (kiss
Wyjsciowka - 34AA
09.07.12 - 335 Allergan Inspira TRF

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: lil sexy » 03 wrz 2011, 13:01

Sylwia witam kolejną fankę biegania (clapping

Nikoletka zacznij biegać, a na pewno się wciągniesz. Bieganie świetnie kształtuje całe ciało, a na dodatek nic nie kosztuje! (yes)
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: marryme » 03 wrz 2011, 22:21

Sylwia8
To troszkę nieciekawie macie. (thinking W jakim mieście mieszkacie?Nie próbowałaś dorobić w jakiejś knajpie,restauracji chociaż kilka godzin tygodniowo? Sama przeprowadzam się do Londynu i też mam milion obaw jak to będzie.


Lil Sexy
Chciałabym zacząć biegać,ale nie mam gdzie. (triste Mieszkam na osiedlu domów,ale jest mało oświetlenia i wieczorami jest ciemno.W pobliżu jest lasek i rzeka,niby bezpiecznie,ale zawsze jakiś obcy może się przyplątać.Trochę się boję...Do parków mam za daleko.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: lil sexy » 03 wrz 2011, 22:24

marryme a weekendy masz wolne? możesz zacząć od biegania 2x w tygodniu jak masz wolny dzień i możesz biegać jak jest jeszcze jasno. lasek to super sprawa, bo na miękkim naturalnym podłożu na pewno nie będziesz sobie stawów nadwyrężać.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

sylwia8
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:25
Lokalizacja: Londyn

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: sylwia8 » 04 wrz 2011, 08:32

Marryme- jestem w Londynie, wlasnie bede szukac pracy na full-time po egzaminach, ale z wynajmowaniem jest taka sprawa, ze jak chcemy wynajmowac cos sami np apartament z jedna sypialnia, albo nawet i dom najmniejszy jaki jest to stac nas owszem, ale cala kasa zarobiona na to pojdzie i zero oszczednosci na przyszly domek.
Witam w Londynie. A skad sie przeprowadzasz?
Lil Sexy ma racje po lasku super sie biega, ja sama biegam po lasku jak jest widno. U nas jest bezpiecznie. A moze masz z kims biegac? Z kims razniej i bezpieczniej. Pozdrowienia (kiss
Wyjsciowka - 34AA
09.07.12 - 335 Allergan Inspira TRF

Awatar użytkownika
ainik89
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 200
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: ainik89 » 04 wrz 2011, 12:03

O dziewczyny, faktycznie super wątek;) To i ja dołączam z moimi 22 wiosnami na koncie i serdecznie się ze wszystkimi pieknymi rówieśniczkami witam (kiss No wiec:
kogo kochacie, co porabiacie: studiuje sobie w pieknym Krakowie na uczelni technicznej, jestem singlem, choc nie powiem ze na czyjs widok nie serce nie bije mi szybciej:P
co lubicie i jak się żywicie, uwielbiam jesc, szczegolnie wloskie zarcie i slodycze, ale wiadomo w ciagu roku akadmickiego zywie sie w duzych ilosciach czymkowilek przywiezionym z domu i tylko w weekendy rozpieszczam kubki smakowe (giggle
w co ubieracie na codzien nijak, dzinsy albo legginsy i zwykle koszulki,but plaski cichobieg, ale na wieczorne wyjscia krotkie kiecki i szpilki oczywiscie, no i najlepiej pokrecone wlosy. ale musze popracowac nad stylem codziennym, tylko zeby sie tak chcialo jak sie nie chce wstac troche wczesniej rano:P
i jak malujecie Na co dzien lekki fluid, czasem tylko korektor pod oczy, czarna kreska i blyszczyk,rzadko tusz do rzes, bo swoje mam ciemne i dlugie, no ale jak mi się chce to jest wypasiony makeup, ogolnie to malowanie sprawia mi przyjemnosc, no ale ogolnie na co dzien to skzoda i czasu i skory katowac;)
czy sporty uprawiacie: też lubię biegać kiedys nawet trenowalam, ale to w podstawowce bylo (giggle teraz mieszkam w blokowisku, co prawda jest park i las, ale nie czuje sie tam bezpiecznie, wiec sporty ograniczaja sie do A6W, bo z plywaniem tez slabo, tzw freestyle, a na silke z czasem srednio.
No a beauty oczywiscie ze kocham (heart

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”