życie po 20-stce :D

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

życie po 20-stce :D

Post autor: k_asiaczek » 09 cze 2009, 22:34

jest życie po 40stce i po 30stce więc niech i będzie po 20stce :-D

kogo kochacie, co porabiacie
co lubicie i jak się żywicie,
w co ubieracie
i jak malujecie
czy sporty uprawiacie
na zakupy chodzicie
sex uprawiacie
i beuty kochacie :-D
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: karolka69 » 09 cze 2009, 23:29

Dobry temat!:P
A wiec co porabiam? Pracuje i mieszkam w Anglii, o sposobie mojego żywienia wypowiadac sie nie bede, bo to temat rzeka:P Ogolem ciesze sie, ze jest nas tyyle forumowiczek w mniej wiecej moim wieku, bo pomaga to w podjeciu decyzji o operacji:)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nefertari » 09 cze 2009, 23:35

a czy te co po 30 też są po 20? :) chyba tak :)

kogo kochacie
mojego kochanego narzeczonego :)
co porabiacie
ciężko pracujemy i kaskę odkładamy grosik do grosika :)
co lubicie
podróże podróże podróże :)
i jak się żywicie
pewnie źle...
w co ubieracie
sportowo jeansowo
i jak malujecie
wcale :)
czy sporty uprawiacie
siłownia every day :)
na zakupy chodzicie
a jakże :)
sex uprawiacie
i to bardzo dobry :)
i beuty kochacie
a kochacie kochacie :)
.
.
.
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: GosiaczEq » 10 cze 2009, 07:00

noo temat dla mnie hehe:D
Ja jestem prawie magister.. i nie jestem zadowolona, ze juz konczy sie ten czas laby i trzeba podejmować ciężkie decyzje heheeh. Ogolnie jestem na rozdrozu, bo zaczelam pare rzeczy i nie wiem jak to teraz zebrac wszystko razem. Za rok i troche planuje slub :-).Chcialabym mieszkac tutaj, ale mam firme w innym miescie, ktorej musza pilnowac, a mialobyc tak kolorowo.. kazdy mnie wspieral, ze bedzie dobrze dobrze i zebym sprobowala, a teraz mam troszkę mola, bo przeciez sie nie rozdwoje :( .
A co do reszty:) ubieram sie na luzie..do elegancji na codzien mi daleko (spodniczki, zakiety itp) za to bardzo lubie zywe kolory, swiecace i blyszczace ;) a malować się nie lubie.. no ale moje kochanie lubi, wiec zwykle dla niego..wczesniej baaaaaaaardzo rzadko sie malowalam, ale fluid to chyba mam od urodzenia, bo to jedyny kosmetyk, ktory mam zawsze :-D Kremów używam rzadko i pewnie bede tego zalowac :-) :-) :-D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nefertari » 10 cze 2009, 07:42

ja fluidu jeszcze nigdy nie miałam :) a spódniczki lubię ale mini i najczęściej noszę latem, no i na wyjścia z moim kochaniem, bo on lubi :) i będę mężatką z tego co pamieęam miesiąc przed Tobą Gosiaczku :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: GosiaczEq » 10 cze 2009, 08:12

Wiekszosc dziewczyn nie wyjdzie bez umalowanych rzes, a ja bez fkuidu:D a to wszystko dlatego ze mam inny kolor twarzy niz reszty ciala i cala ciemna a twarz biola.. poza tym sie swieci i jest w laty:D wiec musze wyrownywac:)
a ze slubem tak miesiac roznicy:)) ... ja chode w spodniczkach za granica :-D nie wiem czemu tak ale w Polsce ja w krotkiej spodnicy to cud.. a za granica ja w spodniach to cud:D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nefertari » 10 cze 2009, 08:31

no ja tuszu też nie :)

a ze spódniczkami też tak mam, że za granicą tylko spódniczki i spodenki, a u nas, to tylko na weekendy, do pracy zawsze długie spodnie, bardzo rzadko wyjątek od długich spodni...
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: marta2454 » 10 cze 2009, 10:32

ja na codzien wychowuje swoje dwie male pociechy jak siedze w domku to sie nie maluje bo nie mam po co ale jak juz wychodze na miasto to zawsze musze miec makijaz ,lubie krotkie spodenki i spodniczki mini innych nie zakładam :-D
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: nefertari » 10 cze 2009, 10:37

ciekawe czy z krótkich spódniczek się wyrasta :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: życie po 20-stce :D

Post autor: samanta_kafe » 10 cze 2009, 12:24

nefertari pisze:ciekawe czy z krótkich spódniczek się wyrasta :)
niektórzy na pewno wyrastają ;) ja wyrosłam :badgrin: siostra mojego P. też chyba powoli wyrasta, bo kiedyś szalała tylko w miniówkach ledwo za tyłek, a teraz do kolanek ;)

ja lubiłam miniówki, odkryty brzuszek etc, a teraz zdecydowanie wolę obcisłości do kolan/lekko za kolanka z wysokim stanem... superancko sylwetka wygląda.. 8-)
miniówki tylko na wakacje, i raczej już nie dżinsowe.. jakoś dżinsóweczki pasuję mi do nastolatek :oops: a przecież sama nie jestem dużo starsza, to jednak już mi się tak nie widzą ;)



poza tym wpisuję się temat wątku - fajnie Kasiaczek, że założyłaś taki wątek 8-) PDT_Love_09

co porabiam.. na bieżąco walczę z sesją i szukam powoli nowej pracy, żyję sobie z moim P. już... matko..! prawie 4 lata! wydawało mi się, że krócej :badgrin:
odżywiam się w miarę zdrowo i ćwiczę, a jakże ;)
generalnie jak siedzę w domu to nie chce mi się malować (mam permanentne kreski, więc można powiedzieć, że stale mam makijaż), jedyne czego nigdy przenigdy nie odpuszczam to matujący puder Kryolanu, żebym miała wiem jak małą torebeczkę na wyjście, to puder musi w niej być :badgrin:
noszę się tak, jak mi wygodnie. całkowity mix ;) teraz po op moge wreszcie faktycznie nosić wszystko i we wszystkim wyglądam dobrze :badgrin:


może to głupie, ale mimo że dwójka z przodu jeszcze będzie przez parę lat, zaczynam odczuwać jakąś "presję" wieku.. zaczynają mnie martwić mimiczne zmarszczki wokól oczu i takie tam bzdetki, którymi jeszcze jakiś czas temu nawet się nie interesowałam heh :badgrin:
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”