życie po 30-stce :)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: muflon2121 » 07 lis 2010, 22:13

ależ Cyryl, ktokolwiek by tych wypocin wtedy nie pisal to one, tego, obrażalaby inteligencję przecietnego internauty (a przeciętny internauta nie jest tytanem intelektu :-) Obrażałyby, gdyby potraktować to serio. Zdaje się jednak, że nikt nie potraktował tego serio. Styl był bowiem absolutnie nie do przyjęcia. Ale zawsze dziewczyny miały rozrywkę...

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: ullrike » 07 lis 2010, 23:17

Tak mysle teraz jakie to szczescie ze my mamy Ciebie Cyryl, nasza Mateczke ukochana !!!
Nie dasz nasz skrzywdzic, wytropisz kazde niegodne naigrywanie sie z nas ,
Nawet po czasie ale nic nie umknie Twojej czujnosci.
Czuwasz nad nami jak najlepsza Matka ,dziekujemy Ci z calego serca i z wielka wdziecznoscia!
Ja ze swojej strony obiecuje solennie, ze jak tylko poczuje ze ktos proboje mnie nabic w butelke tym razem od razu przybiegne do Ciebie na pomoc.
Jeszcze raz dziekuje za ten epilog...to bylo piekne .
Az sie wzruszylam (pleure
Bo faktycznie moze niektore dziewczyny mogly czuc sie niekomfortowo ,a ty nam wyjasnilas oswiecilas zmatolone owieczki i juz jest fajnie (clapping
Jestes SUPER!! (inlove (kiss

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: cukiereczekPL » 26 kwie 2011, 19:36

Cyyryl a mozna zgadywac kto to byl?
mmmmmaaaaaaa.....m swoj typ (happy

a tak serio to dobrze ze czuwacie na forum i mozna sie do kogos zwrocic jak ktos niepewny grasuje na forum (wait

pozdraaawiam (drink (drink (drink
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: celka-xx » 31 lip 2014, 19:32

Odświeżam wątek bo własnie stuka mi 30 - tka. Jestem osobą wesołą i nigdy nie dołowałam się wiekiem. Ale teraz załapałam prawdziwą deprechę. Zabieram się do czytania wątku od początku. Czy to koniec beztroski, zabawy? Początek końca? Czas przecież zasuwa tak szybko...

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: niebieska » 31 lip 2014, 20:49

nie becz celka (flower)
depresja zwiazana z okraglymi urodzinami to rzecz fizjologiczna niemalze.
sama tez ja mam, ale z przesunieciem 2,3 lata.
przychodzi i odchodzi, wiec i Twoja sobie pojdzie niebawem- obiecuje Ci to.
masz przed soba najlepszy czas w zyciu kobiety, rozkwit urody i juz funkcjonujacy rozum.
nic sie nie konczy, bo to pomalutku zacznie nastepowac .... w nastepne okragle urodziny, chociaz wiele forumek w tej kwestii sie ze mna nie zgodzi- coz, wolno im.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: ulla10 » 31 lip 2014, 21:08

Celka, to jest suuper czas dla kobiety. jestem przed 40-stką, jeszcze troszkę ponad 2 lata zostało do magicznej 40 :)
Z całą świadomością stwierdzam, że rozkwitłam po 30, serio :) a bałam się tak samo jak Ty, utraty urody, wigoru, świeżości...
Nic z tych rzeczy :) Cały czas myślę, kiedy nastąpi ten krach, ta niewidzialność dla męskiej populacji, utrata seksapilu.
Nie odnajdę się w dzierganiu i niańczeniu wnucząt. To pewne!!! :D
Z biegiem lat myślę, że to wszystko mamy w głowie i jeśli trochę pomożemy organizmowi, będziemy się cieszyć tymi przymiotami do końca.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: bellaluna » 31 lip 2014, 22:02

ulla10 pisze:
Z biegiem lat myślę, że to wszystko mamy w głowie i jeśli trochę pomożemy organizmowi, będziemy się cieszyć tymi przymiotami do końca.
My jak my ulla, ale nasi doktorkowie napewno (giggle

Ja mniej wiecej w tym samym wieku, corka moja ma 16 lat i Cyryl ciagle mnie straszy, ze juz powinnam sie przygotowywac jak to jest byc babcia (devil

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: Sabrina » 01 sie 2014, 08:17

Poniewaz juz dawno temu mialam 30 -kę moge z własnego doświadczenia powiedzieć,ze dla mnie koszmarem byly 50 te urodziny. W wieku 38 lat zauważyłam pierwszy raz ,ze robia mi sie zmarszczki na czole i moim zdaniem bylam zajebista do 46 lat (yes) Kolo 50 tki zaczyna "siadać" jędrność skóry,a po 50 tce (trans (pleure Pewnie dluzej by sie dalo utrzymać skórę w ryzach,gdy bym wrócila na silownie,a szczególnie na bieżnie,która w moim przypadku czyni cuda,ale mam totalny odrzut od siłki.
Więc wszystkie 30-tki glowa do góry,bo jesteście w najfajniejszym okresie (yes) o ile dbacie o sylwetkę,wysportowane cialo (ninja
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: celka-xx » 01 sie 2014, 10:10

Ale czas zasówa jak cholera i ta świadomość, ze nic nie trwa wiecznie bo nie ukrywam, że lata 20 ciągnęły mi się strasznie.

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: Livulka » 01 sie 2014, 13:33

Dla mnie czas po 20 był gorszy niż teraz po 30...ale to zależy od prowadzonego trybu życia.Miałam kilka zakrętów,małe dzieci itd.Teraz jest pięknie,czuję się dobrze sama ze sobą,moze to tez dzięki małym poprawkom (giggle w ogóle wydaje mi się ,ze wyglądam lepiej niż kilka lat temu,kiedys po prostu nie trzeba było tak dbać o ciało bo było młodsze.
A teraz staram się wyglądac dobrze,czuję się sexi - chyba że się nie pomaluję (giggle ,a to że czas mija...no cóż,czasami trochę szkoda, ale korzystaj Celka z tego co masz i nie jęcz.
Jeszcze dupska za sobą nie ciągniesz po podłodze,policzki też na ramionach nie leżą to po co się zadręczać? chyba żeby zmarszczek dostać? a tego przecież nie chcemy (giggle
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”