życie po 30-stce :)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

zielony_kwiatuszek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:38

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: zielony_kwiatuszek » 30 maja 2010, 08:10

No i tak wszystko w jednym, ale w innym kontekscie, z pytaniem do Zielonego Kwiatuszka. Ja w tej kwestii niedoswiadczona, bo w zwiazku juz prawie dluzej, niz randki internetowe istnieja, ale Kwiatuszku, probowalas juz nawiazywac znajomosci przez internet? Z jakim skutkiem? Ja mam dwie kolezanki, ktore mezow w ten sposob znalazly, co mnie sama zdziwilo, ale kto wie?

Maju

próbowałam kiedyś, kilka razy spotykałam się nawet z facetami tak poznanymi. Ale to nie dla mnie. Jakoś nie potrafię zaufać itd. Nie potrafię się otworzyć na takie znajomości....
03.08.2010 nosek - dr Łątkowski
05.07.2011 poprawka - dr Łątkowski

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: gosienka » 31 maja 2010, 22:53

w tej chwili mam urwanie głowy jesli chodzi o roznice wielu,bo musze pomagac jednemu i drugiemu w jedzeniu,ubieraniu itp,ale dzieci przy zabawi zajmuja sie sabo i sa przekochane,a jak maja isc do spania to jest czarna rozpacz,stoja na cholu i 5 minut sie przutulaja i całuja,bo zane nie chce sie rozstac ze soba,oby nie było za rozowa z auszami tez maja, (devil a raczej na głowie (giggle

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: majamajamaja » 01 cze 2010, 00:00

To masz scenki codziennie Gosienko.

Zielony Kwiatuszku, no to klapa z tym internetowym randkowaniem.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

zielony_kwiatuszek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:38

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: zielony_kwiatuszek » 01 cze 2010, 05:58

majamajamaja pisze:To masz scenki codziennie Gosienko.

Zielony Kwiatuszku, no to klapa z tym internetowym randkowaniem.

Dokładnie klapa. Chyba trzeba mieć sporą motywację a mnie jej brak, szczerze po prostu mi się nie chce. Mam kilka kolezanek, ktore w ten sposób poznały swoich mężów i są szczęśliwe....to chyba nie moja chwila. Nie mam do tego głowy. Za dużo innych spraw.
Pozdrawiam.
03.08.2010 nosek - dr Łątkowski
05.07.2011 poprawka - dr Łątkowski

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: aldi090 » 01 cze 2010, 15:44

gosienka pisze:w tej chwili mam urwanie głowy jesli chodzi o roznice wielu,bo musze pomagac jednemu i drugiemu w jedzeniu,ubieraniu itp,ale dzieci przy zabawi zajmuja sie sabo i sa przekochane,a jak maja isc do spania to jest czarna rozpacz,stoja na cholu i 5 minut sie przutulaja i całuja,bo zane nie chce sie rozstac ze soba,oby nie było za rozowa z auszami tez maja, (devil a raczej na głowie (giggle
no widzisz gosiu i czy to nie jest przeurocze??????????????
przekochane są takie aniołki-diabełki (giggle (giggle
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: gosienka » 01 cze 2010, 19:34

aldi no niestety zmeczona jestem,kompletny brak czasu dla siebie,tz mogłabym go wygospodarowac ale niechetnie oddaje dzieci pod opieke innych gdy ja nie jestem w pracy,a pozniej załuje ze ich nie oddałam na godzine czy dwie,bo gdy dadza mi sie we znaki to mam dosc (headbang ale fakt przekochane diabełki (devil (inlove

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: aldi090 » 01 cze 2010, 20:00

ależ ja doskonale rozumiem o czym mówisz...
sama się zastanawiałam czy nie wziąść opiekunki, ale....
no właśnie zawsze pozostawało to ale, wiem że u Ciebie kwestia finansowa nie gra roli
a u mnie być może wygospodarowałabym te pieniądze jednak przewaga tego, że obca kobieta ma się zajmowac moim dzieckiem jakoś do mnie pod żadnym względem nie przemawiała....
i tak została moja mam opiekunka dla małego, co prawda jest schorowana ale wiem, że w duszy jest szczęsliwa, że nie oddałam go pod opieke obcej kobiecie.. (thinking
jestem jej za to bardzo wdzięczna (inlove
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: majamajamaja » 01 cze 2010, 20:38

Tak to jest, ja natomiast gdybym miala dzieci, to o babciach ani widu ani slychu, tak daleko sa (no jedna juz w zaswiatach).
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: majamajamaja » 11 cze 2010, 00:43

Alez mialam czarny humor w tym poprzednim poscie. :roll:

No dziewczyny, co z wami?
U mnie malo do roboty i jak na zlosc brzydka pogoda. Jak byla ladna i moglabym sie tak ladnie opalic, to oczywiscie nici. Nie ma nic lepszego latem niz wygrzewanie sie w sloncu, na przemian (jak jest) z kapielami w morzu/jeziorze/zbiorniku przeciwpozarowym (rofl
No dobra, to ostatnie - inny przedzial wiekowy.

I jeszcze dla mnie nowosc - bede robila wielomiesieczny kurs doszkalania. Bede musiala sie zwolnic z pracy.
Jeszcze unikam rozmowy na ten temat z moja szefowa, nie wiem, jak to przyjmie.
No i bede musiala sie wyprowadzic od meza.
Ale dam rade.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: życie po 30-stce :)

Post autor: cyryl-bea » 07 lis 2010, 11:00

Epilog historii rysiabe

Przedwczoraj jeden z moderatorów zadał mi pytanie?
czy pamiętam opowieści jednej użytkowniczki która w wątku "życie zaczyna się po 30" opisuje historię swojego życia.
- odpowiedziałam, że mam sporo własnych spraw, żeby wczytywać się w działy FF i robie to naprawdę rzadko jak są pisane jakieś bardzo kontrowersyjne rzeczy , bo jak rysiabe stwierdziła:
rysiabe pisze:Drogie Forumowiczki!
każdemu wolno pisać, to jest wolny kraj i wolne forum.
i trudno się z tym nie zgodzić, o ile nie łamie się regulaminu - ale o tym później (to tez słowa rysibe które mi się spodobały i które sobie zapożyczam (giggle )

Coś mnie jednak podkusiło, bo baba to ciekawskie zwierzę i postanowiłam poświęcić dwie godziny swojego życia
- a bardzo cenię sobie swój czas - i przeczytać tę historię i nie mogę uwierzyć w fakt, iż wszyscy tak się dali wciągnąć, a nie zauważyli pewnych zależności które powinny wzbudzić Wasza czujność - ale o tym też później (whew

Napisałam im o tym co odkryłam i zastanawiałam się czy poinformować Was, bo przecież minęło już sporo czasu od tej historii i sprawa przycichła, widziałam jednak, jak bardzo wciągnęłyście się w tę historię.
A poza tym został złamany regulamin tego forum, a na to oka przymykać nie powinnam.
rysiabe pisze:
majamajamaja pisze:
Ryyyyyyyyyyyyyyyyyyysssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaa!!! Szkoda, ze Cie tu nie ma aww
Majamajamaja - Książka pt. "Życie zaczyna się po trzydziestce" ukaże się w przyszłym roku.Zawierać będzie historię "Rysi" opowiedzianą przez "Rysię", "Marzenkę" i "Rysia". Zakończenie historii będzie zaskakujące dla niektórych. Na pewno część pań zmieni swoje zdanie o "Rysiu".
Piszesz też wcześniej, że "żałujesz, że tak się to potoczyło.." i o "samosądzie" na "Rysi".
Ja też żałuję, ale przewidywałem z góry, że "tak się to potoczy" na tym forum, założyłem się o to i wygrałem zakład.
Ryszard B.
Szkoda, że tak się ta historia "skończyła" a raczej tak uważa autor vs autorka
- tak - tę historię napisała kobieta, a nie mężczyzna, jak usiłowała na koniec nam wmówić, mogłabym zamiast podpisu "Ryszard B" dać prawdziwe imię autora ale po co, nie oto tu chodzi przecież.

Sabina napisała w tym temacie: " dlaczego rysiabe nie napisała tej historii w 40 latkach", otóż lecę z odpowiedzią, ponieważ z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością napisała to Wasza koleżanka z tego tematu która nadal czynnie się w nim udziela.

Po trzech postach rysiabe już byłam pewna, że jest to Nasza użytkowniczka a nie osóbka która podczytuje forum u fryzjerki.
Za dużo wiedziała o Was, za dobrze Was znała i Wasze emocje, dziwi mnie tylko że żadna z Was nie czuła się nabijana w butelkę i nie napisała o tym do mnie, jak to najczęściej ma miejsce.
Powiem więcej, historia ta mimo iż ubarwiona ma duże szanse być prawdziwą, tylko z jakichś względów użytkowniczka ją napisała pod innym nickiem.

I na koniec mam kilka wyjść i jeszcze nie wiem z którego skorzystam

1. Podam Wam użytkowniczki która to napisała ponieważ posiadanie dwóch nicków na tym forum jest regulaminem zabronione
2. Zablokuje oba nicki z tego samego powodu jak powyżej.
3. Zostawię sprawę tak jak jest, w końcu dobrze żeście się bawiły, a oto na forum chodzi.


Dlaczego Wam o tym napisałam ot tak, zakończenie rysiabe z Was poniekąd zakpiło, z Waszych emocji poza tym uważam, że tym którzy tak się zaangażowali w sprawę (i nie współczucie grało w większości tu pierwsze skrzypce, a ciekawość dlatego prawdziwego nicka na razie tu nie ujawnię) zasługują na zakończenie historii z szacunkiem, a te wydało mi się nie fair.

Zastanawia mnie tez fakt, dlaczego Nasza userka pisała w tym temacie z rysiabe czyli wzięła czynny udział w wymianie postów sama z sobą, czyżby tę historie pisał faktycznie mężczyzna np. jej maż z drugiego pokoju (emo
ale te zagadkę zostawię już Wam drodzy użytkownicy (muscle


Napisałam do Was językiem rysiabe dlaczego otóż żeby Wam pokazać moje drogie że przy odrobinie inteligencji możesz na moment być kimś innym autor tylko zapomniał o terminie z psychologi zwanym projekcja, (nerd a to już wyższa szkoła jazdy żeby jej unikać.
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”