Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: Kwiatuszek* » 04 paź 2009, 19:20

Witam, koleżanki już na posterunku forumowym.

Jedzonko w towarzystwie smakuje , pewnie jak bym była z Wami to bym sobie tez nie odmowiła. Tymczasem zaciskam pasa coby sie troche wypłaszczyc czytaj. mieć płaski brzuch przed tym weselem i nie zepsuć efektu sukienki.

Ula mi opowiadala,ze na Rownicy tyle teraz atrakcji. Ale knajpke co jadłyscie znam. Oprocz dobrego jedzenia sa tam jeszcze piekne widoki. Pogode miałyscie podobno wysmienitą. U nas było zimno, nawet bardzo i momentami kropilo. Jestescie po prostu szczęsciary. :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: marena103 » 05 paź 2009, 09:27

no a ja wczoraj o jedenastej w dzien
zostalam drugi raz babcia
mam wnuczka wazyl 3870 urodzil sie przez ciesarskie ciecie jeszcze go na ocznie nie widzialm bo tylko na kamerze i zdjeciu
dz9s po pracy ide obejrzec moje male cudko
wczoraj doszlam do wniosku po po cesarce synowa wymeczona i maluszek tez i9 niech odp0oczywaja
gdyb y to byla moja corka to pewnie bym poleciala mimo wszystko a tak sobie mysle ze tesciowa to ostatnia osoba jaka chce sie widziec po porodzie jak czlowiek umordowany i pol przytomny
tym bardziej ze syn przy mnie dzwonil to synowa mowila ze strasznie ja boli (choc pierwsze tez cesarkA) ze zadne leki jej nie pomogaja ani kroplowka i ze dostala wkoncu tramal
no to po c o ja tam
dzies polece i wezme maluszka na rece
pa dziewczyny nie moge sie juz doczekac ale to radocha

miraabel
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 338
Rejestracja: 12 mar 2008, 09:30

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: miraabel » 05 paź 2009, 10:19

Marena
GRATULACJE!!!!!!! i wszystkiego najlepszego na MALUSZKA !!!!!
Dla mamy i szczęśliwej Babci również !!!!!! [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: beata-malgorzata » 05 paź 2009, 12:00

No co Wy tak z tym jedzeniem ? co tak palaszowalyscie ze ciezko Wam dojsc do siebie :badgrin: Przeciez w trakcie chodzenia po gorach i tancowaniu zgubilyscie co zjadlyscie , no nie ? Najwazniejsze ze sie dobrze bawilyscie i o to chodzi ! Pozdrowionka :-)

Gratulacje dla podwojnej babci :!: :!:
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: marena103 » 05 paź 2009, 13:29

dziekuje wszystkim za gratulacje
jutro napisze jak malenstwo wyglada i wogole
bo dzis ma miec robione ugs brzuszka i nerek czy wszystko jest ok

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: Kwiatuszek* » 05 paź 2009, 14:24

Marena przyłaczam sie do gratulacji.

Masz teraz już wnuczke i wnuczka, czyli komplet. Dosyc juz jak na tak młodą babcie tego szczescia.

:bravo :bravo :bravo

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: babina7 » 05 paź 2009, 15:09

Gratuluję !!Fajnie jak jest parka :-) . Czy to u Twojej synowej było coś nie tak z nerkami u dzidziusia?
Ja byłam 4 dni u młodych :( . Wnuczka ciągle rechocze i jest bardzo pogodnym dzieckiem ale i tak jestem wymęczona. Dzisiaj odsypiam i siedzę w necie....jak dobrze mieć już dzieci odchowane 8-) .Nie zamieniłabym się z córką.....już wolę mieć zwisy ......
zadowolona

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: Kwiatuszek* » 05 paź 2009, 15:40

Babina masz racje, po kilku godzinach pobytu z wnuczka tez jestem wymeczona i jak wracam do siebie to przeważnie kłade sie na godzine i odpoczywam.

Moja poszla od 1.10 do żłobka. Była na tygodniowym takiej jakby aklimatyzacji. Na dwie godzinki dziennie. Bardzo dobrze sie tam chyba czuła, nie płakała. Byłam zobaczyc jak tam maja dzieci w złobku. Naprawde jak w bajce. Na jedna pania przypadaja 4 maluchy. Czysciutenko, kazde ma swoje łózeczko normalne jak w domu. Fajnie podobało mi sie. No a ja juz wolna, moze od czasu do czasu jak sie stesknie to pojde z nia sie pobawię.

No i mam juz z głowy nianczenie, teraz mam duzo czasu, az za duzo. :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: muflon2121 » 06 paź 2009, 04:22

Gratulacje, Marena oczywiście>-)
Maluszka zobacz, synowej pogratuluj i wracaj do swojej pracy :-)

Kurcze, w pracy oszczędzają na pracownikach i ogrzewania nie właczają. Poszłam sie wczoraj zaszczepić na grypę, ale już po drodze wiedziałam, że sie przeziębiłam przez ten brak ogrzewania. Fatalnie się czuję

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Post autor: babina7 » 06 paź 2009, 11:59

A u mnie już grzeją od tygodnia!!!Muflonku zrób sobie herbatkę z plasterkiem imbiru.To pomaga ! Ugotuj miseczkę kaszy jaglanej i zjedz łyżeczkę co kilka godzin ,jak tabletkę. To naturalny antybiotyk. Zawsze jak mnie coś bierze, to tak robię i od lat już mnie nic nie wzięło :-D .
Turbo doładowanie, to jeszcze sok malinowy ale domowy.....Zapewne nie zrobiłaś, bo Ty pracująca kobieta jesteś....
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”