Nasze cztery kąty...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 22 cze 2005, 21:30

8-9 lipca :lol:
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 22 cze 2005, 21:39

Małgoś pisze:8-9 lipca :lol:
Małgoś... kurczę :evil: ... co za pech, że 8-9 lipca, bo właśnie w tym czasie będę leżeć w Poznaniu z gipsem na nosie... :roll: ...to może też w sierpniu przyjedziesz na jakiś festival... :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 22 cze 2005, 21:44

ja mam jasne meble sosnowe i jasne żółte i brzoskwiniowe sciany...a sufit sama malowalam na niebiekso szmata co ma przedstawiać niebo...;] mam jeszcze kilka elementów zdobionych ałasnoręcznie :wink:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 22 cze 2005, 22:35

Jestem uzależniona od .... remontów.Kocham malowania, tapetowania, tynkowania i wszystko co z tym związane. Robię to sama, bo i tak nikt by mi nie dogodził....Tylko sufitów nie lubię malować. Już pół chałupy zrobiłam starymi tynkami. Kocham meble z kornikiem, które łączę z ikeowskimi. Marzy mi się zmiana podłogi, ale dopóki dzieciary małe i po chałupie na rowerku jeżdża muszę sobie dać na wstrzymanie.

Małgoś ja w tym terminie będę na campingu, ale może uda mi się męża do Gdyni wyciągnąć i się spotkamy :wink: .

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 23 cze 2005, 07:42

Małgosiu- świetny temat :idea:

Póki co mieszkam z rodzicami. I tylko w moim pokoju mogę szaleć :?
Na pierwszy rzut poszły okna- mam granatowe żaluzje
Potem przyszła kolej na ściany- do połowy położyłam tapetę w kolorze łososiowym - wykończyłam taką fajną bordurą w tym samym kolorze. Pozostałą połowę ścian i sufit pomalowałam w kolorze gołębim -to taki zgaszony błękit.
W oknach wiszą zasłony w kolorze słomkowym.
A meble- póki co 20 letnie regały- które zmieniają ustawienie przeciętnie co dwa miesiące :!:

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 23 cze 2005, 07:46

Ostatnio przesuwałam mebelki 2 tygodnie po operacji :shock: :oops:
Miałam wisielczy nastrój, a takie przesuwanie ciężkich szaf działa na mnie odstresowująco :shock:
No i chcąc dosunąć do ściany biurko z komputerem oparłam się na regale- a ten runął na podłogę :!: :shock:
zdążyłam tylko go lekko pchnąć -w ten sposób uratowałam żyrandol :shock: ale jedna kolumna od wieży i dwie pary drzwiczek poszły w drzazgi :shock: :shock:

Mama się wściekła :x

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 23 cze 2005, 08:50

Moje mieszkanko to misz-masz stylów. Sciany i sufity a'la stare: sztukateria, ekrany, obrazy; przez zwierzeta domowe na podłodze stylizowane na stare kafle. Do tego stare stoliki, komody, kredensy oraz nowoczesne metalowo-szklane stoły i ławy, hockery przy barku. Namieszałam troche w tym mieszkanku: nowe szkło i metal ze starymi klamotami ale podobno ogólnie robi wrazenie.
Sęk w tym nie jak kto mieszka a jak sie czuje w swoim mieszkaniu. Ja w moim czuje sie jak u siebie :).

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 23 cze 2005, 08:51

no teraz to ustrzelilas w setke z tym tematem! ja wlasnie jestem na etapie kolekcjonowania katalogow i odwiedzania sklepow i hurtowni----zaczynam w lipcu , gora w sierpniu generalny remont!!
Mara, juz mi sie podoba Twoje mieszkanko...Lubie taki styl, ktory opisalas!

Poczytam to moze złapie jakąs wene tworczą.. :wink:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 23 cze 2005, 08:57

Podobno teraz bardzo modne i fajnie wyglądaja elementy z bambusa i naturalnego drewna oraz jasne kolory np słomkowe i jasne zielenie a do tego jakies bardzo proste meble...no i ogólnie motywy roślinne...kurcze jak bym tylko miala co i za co tak umeblować to by było ekstra...heheh

mam w głowie miliony pomysłów na wnętrza....ale to tylko pomysły :cry:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 23 cze 2005, 09:00

dziewczynki, jak byscie mialy jakes fotki mebelkow do kuchni lub pokoju-to wklejajcie.
A co myslicie o polaczeniu w duzym pokoju bezowych kafli i ciemnej szwedzkiej w srodku??( taki prostokat z ciemnego drewna, a naokolo jasne kafle)?????Taka mam wizje ale zastanawiam sie nad wykonaniem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”