Nasze cztery kąty...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Lilith » 13 sie 2014, 09:04

JonaS, tam jeśli nie chcesz mieć prowizji to musisz mieć taki pakiet oszczędnościowy, min.360zł/m-c przez min.5 lat. Ewentualnie mogą tę prowizję też skredytować, jeśli wartość rykowa przekracza cenę, za którą kupujesz. U mnie tak właśnie jest, a te 7-8 tys prowizji rozłożone na 30lat jakoś przeżyję.. (nod Oczywiście, w innych bankach też sprawdzam. Dziś mam spotkanie w PKO BP. Rozumiem, że Ty też bierzesz kredyt? Daj szybko znać, co znalazłaś w innych bankach, dobrze? Fajnie by było zaoszczędzić trochę (cash zamiast robić prezent bankowi. I tak tam lichwa taka odchodzi, ze klękajcie narody. No ale wyjścia innego nie mamy jak chcemy być na swoim (worried
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: JonaS » 13 sie 2014, 22:44

no wlasnie nie ma sensu brac jakis pakietow oszczednosciowych na 5 lat gdzie dodatkowo do raty bedziesz doplacac 360 zl.. wg mnie oferta Deutche Banku nie jest atrakcyjna ja juz tego banku nie biore pod uwage..

pozatym sa banki gdzie nie placisz prowizji w PKO BP masz taka opcje i tam chyba musisz dokupic ubezp na 3 lata z tego co pamietam.. takze nam to wychodzilo (wartosc jest obliczana wg kwoty branego kredytu) ok 85 zl miesiecznie do kredytu przez 3 lata.. to jest i tak mniej niz to co oferowali w Deutche Banku..

myslalam jeszcze o Alior Banku tam sie negocjuje marze.. na wstepie masz 2,2 jak rozmawialam to maksymalnie znizono jednemu z kredytobiorcow do 1,47..
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Lilith » 14 sie 2014, 18:57

Wow, no to nieźle. U mnie w Deutche Bank wyszło mniej niż w PKO B.P. Nie wiem jak to jest zrobione (shake Może dlatego, że nie płacę tego oszczędnościowego (smirk
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: JonaS » 14 sie 2014, 20:20

to wszystko jest indywidualnie liczone.. takze jednak warto poswiecic troche czasu i przejsc sie po wybranych bankach aby obliczyli - ustalili dla nas harmonogram splat.. my mamy duzy wklad wlasny wiec moze niektore banki to uwzgledniaja i na tej podstawie ustalaja marze..

daj znac jak juz zdecydujesz sie na bank.. ja rowniez dam znac co wybralismy.. (nod
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Lilith » 16 sie 2014, 20:22

No i (mooning , musieliśmy zrezygnować z kupna (pleure (pleure Wzięliśmy znajomego developera, żeby zerknął fachowym okiem na nasze mieszkanie przed podpisaniem umowy i pokaał nam takie rzeczy, na które laik nie zwróciłby uwagi, a które definitywnie dyskredytują to mieszkanie.. A tak się cieszyłam. Przykro mi okropnie (pleure
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: iff » 16 sie 2014, 22:31

Spróbuj pozyskać jeszcze jedną opinię fachowca ale tym razem zupełnie "niezależnego" czyli nie powinien być to żaden znajomy, ani nawet znajomy znajomego... Za opinię (w ramach usługi) w tak ważnej sprawie warto zapłacić, aby wiedzieć.

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: JonaS » 19 sie 2014, 00:16

Lili
napisz jakie mial zastrzezenia.. i tak jak pisze iff ja tez bym jeszcze to skonsultowala z innym specjalista..
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Lilith » 23 sie 2014, 23:32

Dziewczyny, nie wiem czy jest sens brać jeszcze jednego fachowca,bo ten wskazał nam rzeczy, które nie są zależne od jego "widzimisię" Przytoczę kilka przykładów tylko, bo wszystkiego nie spamiętałam. W garażu między bramą, a betonem wielki prześwit, przez który będzie się lała woda, wentylacja w garażu wychodzi nie na zewnątrz, tylko do garażu sąsiada! Za krótkie parapety wewnętrzne-ciepło będzie uciekać w sufit zamiast na mieszkanie. Zamiast rury wentylacyjnej wstawiona kanalizacyjna, zacieki w WC wskazujące, że było tam zalanie, ostatni stopień schodów wyższy o 3cm od pozostałych, co oznacz ciągłe potknięcia podczas wchodzenia i grozi spadnięciem ze schodów. W łazience z piecem rura stalowa zamiast kwasowej-podczas wydobywania się gazu powstaje kwas-jeśli nie ma rury kwasowej, kwas idzie w ściany. Podłoga na parterze jest równa z poziomem ogródka, a izolacja to zwykła papa- grozi zalewaniem. Na górze ściany nie trzymają pionów. Itp itd. To raczej nie zależy od fachowca, niestety... (shake Tak więc nadal pozostajemy bezdomni i szukamy od nowa (pleure
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Lilith » 14 paź 2014, 09:28

Nic się tu nie dzieje, a ja wreszcie znalazłam gniazdko (heart Blisko centrum ( 20min komunikacją miejską, ok 10 min samochodem-byłoby szybciej ale po drodze światła) Już podpisana umowa przedwstępna i wpłacony zadatek (nod Mam nadzieję, że to wreszcie nasza przystań, bo już go kochamy. Teraz czeka mnie urządzanko (makeup JonaS, jesteś jeszcze tu? A może inna Kobitka urządza i ma rady, albo pomysły co i jak? Pochwalcie się też swoimi wnętrzami. Czekałam na ten moment, marzyłam o nim, a teraz mam pustkę w głowie (thinking Pomóżcie, proszę (flower)
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Livulka » 14 paź 2014, 12:50

Nooo tak jest zawsze,ja tez szał urządzania miałam,a teraz po 3 latach zmieniam wszystko po kolei (giggle
Gratulluję znalezienia lokum.
i czekamy na relację fotową.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”