Nasze cztery kąty...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tie_girl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:11

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: tie_girl » 09 maja 2012, 15:58

Hehe, to możemy się wymienić telewizorami, bo mnie osobiście kolor TV nie odpowiada, czerń mi się marzy ;) Pewnie czarny telewizor byłby już u mnie przegięciem w tym dwukolorowym światku, ale cóż poradzić... nawet telefon mam biały ;) Ciekawa jestem Twojego salonu, zwłaszcza tej szarości. Bo prócz czerni i bieli oczywiście zwracają moją uwagę też i inne kolory. Np. podoba mi się efekt betonu, czy to na ścianach czy taki kolor szafek, płytek :)
Czego Bóg nie dał, chirurg nie poskąpi ;)
nos - 14.07.2005 r./dr Bieniek
piersi - 07.01.2013 r. (Silimed Nuance 305 XH)/dr Kasprzyk

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Livulka » 09 maja 2012, 16:03

Tie girl mój salon utrzymany w podobnej kolorystyce,tj magnolia i wenge.Ale żeby nie było tak sztywno to mam dodatki w zieleni.Nie za dużo,ale jest ok.
Lubie takie sztywną elegancję zrobioną na przytulnie.
Nie cierpię wyświechtanych ścian we wszytskie kolory tęczy.Najlepiej jeszcze każda inna,znam taka pacjentkę....masakra
Ale zombie boya to bym sobie darowała (giggle

Headie myślę ,ze kolory w twojej sypialni są interesujące,co tam jescze masz w niej.

Eweplu piękna sypialnia.

kazdy musi dobrze czuć sie w swoim wnętrzu(mieszkalnym (giggle ) jednym coś podchodzi bardziej innym mniej.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: vichy » 09 maja 2012, 16:24

headie,twoja jest duzo lepiej i jest ok niz moja ciocia.nie wiem jak mam wytlumaczyc musialabym psykac jej sypialnia i wam pokaze bez jej zgody (giggle no zartuje,taki inny kolor niebieskie nie jak ty masz i tak cala sciana.ja nawet rzadko wchodze do jej sypialnii.pamietam jak pytala ciocia dlaczego nie przyszlam do niej by pogadac a ja mowilam ze nie umiem polezec i popic nasza ulubiona martini z cytryna u niej sypialni,mowie serio.strasznie zle sie czuje.

tie,masz ladne mieszania (yes) bardzo podobny do mojego pokoju i mini korytarzyka. jest klasyczny i prosty. (yes) rozwniez w lazience bedzie podobna. (sun Mam 2 podzialy tzn kuchnia i sypialnia nie sa nowoczesne a pokoj,mini korytarzyk i lazienka (bedzie) sa nowoczesne bo nie umialam wybrac tylko 1 bo mi sie podobaly obydwoje.
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
tie_girl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:11

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: tie_girl » 09 maja 2012, 16:29

Livulka, właśnie się długo zastanawiałam co dać w tę ramkę. Marzyła mi się Ania Mucha w czarno-białej rozbieranej sesji dla Playboya, ale nie mogę znaleźć odpowiednio dużego rozmiaru zdjęcia by ładnie przerobić ;) A zombie boy jakoś tak mi przypasował i kolorystycznie i... sama nie wiem, może to mało dojrzale, ale słabość mam do gościa ;) Do Ani Muchy też, ale ja taka dziwna trochę jestem hehe A przy okazji wklejam fotki sypialni, która jeszcze wymaga dopieszczenia; sztukateria, dokupienie lampki, ustawienie czegoś zamiast stolika w rogu ;) Ostrzegam, jest jasno ;) Vichy, koniecznie wklej łazienkę, jeśli będziesz miała urządzoną :)
13.jpg
15.jpg
16.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czego Bóg nie dał, chirurg nie poskąpi ;)
nos - 14.07.2005 r./dr Bieniek
piersi - 07.01.2013 r. (Silimed Nuance 305 XH)/dr Kasprzyk

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: vichy » 09 maja 2012, 16:42

ooo takie meble same mam (rire ladna sypialnia (yes) moja lazienka robie dopiero lato.narazie jest pusta tylko same cegly (giggle .Jest duza i z oknkiem.bedzie super napewno bede tu pochwalic (rire

przyznam ze zastanawiam sie dlugo czy lazienka mialaby byc taki styl jak moja sypialnia i kuchnia czy nowoczesne jak reszta pokoj itp..pokaze wam na przyklad 2 zdjecia.
zdjecia-artykul-duze-pod-dachem-lazienka-4-d.jpg
Bathroom_by_RyoSakaZaQ.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
tie_girl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:11

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: tie_girl » 09 maja 2012, 16:55

Czekam z niecierpliwością :) Po szybkim przewertowaniu forum znalazłam fotki Twojej sypialni :) Ciekawie się ogląda takie same mebelki w innej aranżacji :) A wklejałaś może zdjęcie tego pokoju i korytarza, które podobno też masz czarno-białe? Ja wiem, mam hopla na punkcie tych kolorów ;)
Czego Bóg nie dał, chirurg nie poskąpi ;)
nos - 14.07.2005 r./dr Bieniek
piersi - 07.01.2013 r. (Silimed Nuance 305 XH)/dr Kasprzyk

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: vichy » 09 maja 2012, 17:09

juz napisalam ze nie bede pokazywac poniewaz "zepusty"nastroj pokoj przeze to stary tapczan.naprawde nic nie pasuje do resztach.nemam pochwalic (no) kolor wlasnie nie,1 sciana ma baardzo ciemny brazik a reszta jasny braz tzn ecru.meble bardzo ciemne wenge ale mozna powiedziec ze prawie jak czarne.ogolnie masz bardzo podobne do moich.tylko kolor nie :)
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: k_asiaczek » 09 maja 2012, 17:40

headie super sypialnia (yes)

tie_girl bardzo mi się podobają Twoje wnętrza, mój styl (yes) tylko jakoś tak pusto z dodatkami czy innymi rzeczami jakby nikt tam nie mieszkał (clin ale ogólnie to z chęcią bym się do Ciebie wprowadziła (giggle

vichy mi się bardziej podoba ta druga łazienka (rire
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Livulka » 09 maja 2012, 17:47

Tie_girl powieś w tej ramce siebie,faceta swojego,dziecko swoje bądz siostry,brata,przyjaciółki...ale nie Anię Muchę...nie żebym coś do niej maiła,bo piękna jest ale na twojej ścianie powienien wisieć ktoś tobie bliski bądz ty.
Ja mam duże zdjęcie w sepii,ja ,mąż i dzieci 65cm na 85cm.Taka czarna rama.
W zwiążku z tym ,że jestem po operacji nosa -a zdjęcie było robione przed,więc jest chwilowo zbunkrowane.Nie moge patrzeć na mój face z tamtym nochalem.Tamto robilismy w zakładzie i tak fajnie wyszło,musimy na nową sesję skoczyć (giggle ,ale szkoda ,że nie wisi bo przyciągał uwagę.

A to mój przedpokój,nie jest za duży,ale robiliśmy mały remoncik i przy okazji zostały przesunięte drzwi z przedpokoju do salonu i tym sposobe zmieściła się szafka na buty z wieszaczkami i lusterko.
Czarno-biało TIE GIRL (giggle
upload/1336578236_przedpokA_j_zmn.jpg
upload/1336578278_przedpok_zmn.jpg
upload/1336578393_przedp_zmn.jpg
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tie_girl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:11

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: tie_girl » 09 maja 2012, 18:24

Livulka, przedpokój mniam mniam :) Zauważyłam dwa lustra krabb, też takie będę wieszać w przedpokoju, na razie stoją ;) Pustawo u mnie w pokoju, bo wysprzątane hehe Na wyspę kuchenną chcę jeszcze postawić jakiegoś kwiatka albo dekorację. Co do zdjęcia w ramie... faceta niet, dziecka niet, mojego super zdjęcia nadającego się do powieszenia niet (może jak piersi powiększę, zafunduję sobie jakąś sesję), tak więc na ten czas pozostaje Zombie hehe Vichy, mi obie wersje łazienki się podobają, ale też skłaniam się ku nowoczesnej :) Moja ma odcienie brązu i jest ani taka ani siaka, ciężko określić, chętnie bym zmieniła. No i ściany jakoś udekorowała...
8.jpg
11.jpg
10.jpg
12.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czego Bóg nie dał, chirurg nie poskąpi ;)
nos - 14.07.2005 r./dr Bieniek
piersi - 07.01.2013 r. (Silimed Nuance 305 XH)/dr Kasprzyk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”