DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: kejsii » 18 sie 2010, 11:23

ghostdog rozumiem że masz psa a nie suke?? Pies niestety jak wyczuje że np gdzieś w pobliżu jest suka z cieczką to możesz go wołać i wołać a on i tak poleci dlatego nie wolno spuszczać psa w miejscu gdzie są często inne psy chyba że ma dobrze opanowaną komendę siad zostań czy do mnie ... W twoim przypadku podstawa to nauczyć komendy "siad i zostań" i jak jest spuszczony i widzisz żę zbliża się do was pies wtedy mówisz do twojego psa siad podbiegasz do niego i go zaczepiasz na smycz a jeśli jest daleko od ciebie to wtedy przydaje się komenda "do mnie" najlepiej trenować ją na długiej 8metrowej lince plus smakołyki typu kiełbaska.. Robisz tak zaczepiasz go na tej lince i pozwalasz mu swobodnie chodzisz po chwili mówisz do niego ale bardzo stanowczym glosem np. MAKS DO MNIE początkowo nie będzie reagował na tą komendę dlatego przyciągasz go do siebie linką i gdy podejdziesz chwalisz go pod niebiosa dobry piesek kochany piesek i dajesz nagrodę najlepiej kawałek kiełbaski .. Po czasie pies będzie kojarzył przyjście do ciebie na komendę z pyszną kiełbaską i zobaczysz że będzie to dla niego silniejsze njiż inny pies .. Ale bardzo ważne!!! trzeba to trenować regularnie nawet w domu możesz trenować wystarczy komenda do mnie i smaczek zobaczysz jak szybko zacznie to działać tylko trzeba ćwiczyć
magda1600 piszesz że nie zależy Ci na komendzie typu siad waruj a to błąd bo to podstawowa komenda którą musi znać każdy pies zobacz np sytuacja ...
1. Przychodzą do was znajomi zazwyczaj pewnie wygląda to tak dzwonek pies się zrywa szczeka i szczeka ty otwierasz drzwi wchodzą znajomi on skacze cieszy się i podsikuje z emocji ... A powinno wyglądać to tak ...




2. Dzwonek do drzwi pies wstaje a ty mówisz .. Bardzo stanowczym głosem imie psa np powiedzmy MAX siad pies siada następnie mówisz waruj pies się kładzie i mówisz do niego zostań i pies nie ma prawa sie ruszyć dopiero wtedy otwierasz drzwi powtarzając cały czas komende "zostań "wtedy wchodzą znajomi ty się z nimi witasz a nie pies !!!
Wchodzicie do pokoju i dopiero wtedy pies może podejść chyba że goście sobie tego nie życzą wtedy pozostaje na swoim posłaniu z komendą waruja i każesz mu zostać na miejscu,,,
Podstawa to pozytywne szkolenie psa za dobre zachowanie chwalimy nagrodami a złe po prostu olewamy.. Pies jest łakomczuchem i zawsze nagroda będzie dla niego najważniejsza

P.s nie wiedziałam że tłumaczenie komend przez internet będzie tak trudne (giggle Co na żywo to na żywo


A i zapomniałam dodac jak ktoś ma problem z chodzeniem na smyczy typu pies ciagnie zalecam zakup halti firmy gentel leaders czyni cuda i pies nie ciągnie
http://allegro.pl/item1187613414_gentle ... aniec.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale piszcie śmiało postaram się pomóc
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: magda1600 » 18 sie 2010, 13:25

Bardzo Ci dziekuje, postaram sie jakos przemowic do mojego krolewicza. Kupie tez polecana smycz, bo wychodzenie z nim to prawdziwe wyzwanie i trening miesni... (whew
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: marryme » 18 sie 2010, 15:15

Moja kita uwielbia spać w różnych,najczęściej nieodpowiednich miejscach. (thinking
Tutaj pomagała mi w remoncie domu:
upload/1282136982_kosztorys_121.jpg

A tutaj urządziła sobie słodką drzemkę w koszyku rowerowym,który musiałam odkręcić,zaraz wykorzystała okazję: (clin
upload/1282137156_kosztorys_127.jpg
Ledwo się zmieściła,wariatka mała (giggle
upload/1282137241_kosztorys_132.jpg

Moje pozostałe kociaki w avatarze. (angel
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: meyd » 18 sie 2010, 15:25

haha słodziak z tej Twojej kici :-D .. a reszta? czy łącznie jest ich 3? :)
moja też się pcha ciagle w jakieś małe pudła (rofl jakiś czas temu kupiłam jej ładne spanko, a ona w ogóle nie chciała tam spać i wybrała zamiast tego .. stary karton (giggle . I tak zostało - albo śpi ze mną w łózku, albo w kartonie. Koty są niesamowite :roll:.

tu jeszcze moja biała :) :
http://a.imageshack.us/img97/9971/zwierzak27male.jpg

i dwa zdjecia z moją labradorką (rire :

http://a.imageshack.us/img829/1492/psiulazemna.jpg
http://a.imageshack.us/img13/7048/psiuniamale.jpg
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: Tequila22 » 27 sie 2010, 21:26

Oto i moje dziubaski.
Image(20).jpg
Image(11).jpg
Image(29).jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: ghostdog » 28 sie 2010, 00:12

kejsii pisze:ghostdog rozumiem że masz psa a nie suke?? Pies niestety jak wyczuje że np gdzieś w pobliżu jest suka z cieczką to możesz go wołać i wołać a on i tak poleci dlatego nie wolno spuszczać psa w miejscu gdzie są często inne psy chyba że ma dobrze opanowaną komendę siad zostań czy do mnie ...
Kochana dziekuje serdecznie...musze taka linke kupic i malego trenowac...nigdy tego nie robilismy gdyz maly wariat mial sie zawsze wybiegac na spacerku....ale wiem ze tak jak radzilas to powyzej ze da rade wytresowac psa bywracal jak i aby nie lecial do drzwi jak wariat...potrzeba dwoch osob...jedna przy psie powtarzajaca komende waru a druga co chwile dzwoni i puka, kumpela tak nauczyla swojego jacka russela i ma teraz spokoj...
Oj cierpliwosci...trzeba byc systematycznym.... (clapping (yes)
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
JoannaOneInAMillion
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 552
Rejestracja: 23 sty 2010, 22:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: JoannaOneInAMillion » 13 lis 2010, 18:47

Zostałam szczęśliwą posiadaczką małej pupilki! Chciałam mieć kicię białą, a mam małą tygrysiczkę (giggle ...
Ma na imię Zarunia i jest 6 tygodniową kotką. W połowie jest kotem syberyjskim, a w połowie dachowcem. Ma też w sobie coś z persa. Spróbuję zmniejszyć i przesłać fotki. W końcu się doczekałam.
Diament- kawałek węgla, który zdołał zmienić swe Marzenia w Rzeczywistość...
Pilnie zamienię się na wcześniejszy termin konsultacji u dr Szczyta!!! Moja- październik 2014

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: meyd » 13 lis 2010, 19:10

Joanna, pochwal się swoją tygrysicą (nod ! uwieeeelbiam koty! (inlove
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
JoannaOneInAMillion
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 552
Rejestracja: 23 sty 2010, 22:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: JoannaOneInAMillion » 14 lis 2010, 23:43

O, Meyd! (giggle Wiedziałam, że będzie odzew z Twojej strony!
Niestety nie mogę załadować fotek... Zmniejszyłam je i nadal nic... (thinking
Diament- kawałek węgla, który zdołał zmienić swe Marzenia w Rzeczywistość...
Pilnie zamienię się na wcześniejszy termin konsultacji u dr Szczyta!!! Moja- październik 2014

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: meyd » 15 lis 2010, 01:57

A na pewno masz dobry format pliku?:)
.. tymczasem ja wstawiam ponownie mojego kota w worku (giggle czy Wasze kociska też tak uwielbiają wskakiwać do worków/toreb/kartonów? (tongueout

upload/1289782396_KOTEK.jpg

moja śnieżna uwielbia być noszona w siatce/worku (rofl ciekawe jak zareagowaliby ludzie gdyby zobaczyli mnie z kotem w siatce na ulicy .. marna, kocia podróba Paris Hilton (giggle .

a tak swoją drogą - Tequila, Twój kociak jest cudoowny (inlove . Wygląda przeeeesłodko :) !
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”