DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
olifczur
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 705
Rejestracja: 21 sty 2009, 23:42
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: olifczur » 03 cze 2009, 21:34

Miałam 2 kotki, mamę i córkę no i tą młodszą od razu wysterylizowaliśmy i tą starszą z resztą razem z nią, bo już nie chcieliśmy więcej kociaków, ciężko jest znaleźć kogoś kto przygarnie takiego kociaka, szczególnie jak to samiczka. No i ta starsza, która miała wcześniej młode jest jak zwykły kot, czasami jak się wkurzy to gryzie etc, a młodsza właśnie była taka że można jej było wszystko robić i się nawet nie sprzeciwiała, była bardziej opiekuńcza i do wszystkich się przytulała, bardzo łagodna i kochana :-) Więc u moich kotków było odwrotnie niż eniii pisze. Kota można wysterylizować w każdym czasie, nie ma na to jakiegoś określonego wieku.
dr Łątkowski 3 marca 2009

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 04 cze 2009, 10:12

uffff wczoraj wieczorem już go nie było.... wreszcie ktoś się zlitował i sprzatnął... widok i smród był okropny... strasznie go szkoda.... ludzie są okropni....
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Post autor: dosia » 04 cze 2009, 10:29

olifczur pisze:Kota można wysterylizować w każdym czasie, nie ma na to jakiegoś określonego wieku.
dokładnie , a jak juz planujemy że kotka ma mieć raz małe to też trzeba się dobrze zastanowić co później z małymi kociętami , bo chyba pieciu kotów nikt nie chce mieć , no chyba że chce , ale trzeba też mieć swiadomość że te małe koty też się będą później rozmnażać i co wtedy? Rozmawiałam z moją wet. i powiedziała że to nie ma znaczenia dla kotki czy bedzie raz miała male czy nie , chodzi mi o jej psychike , albo skłonności do chorób. Moim zdaniem jeśli się nie chce zatrzymać tych małych kociąt to lepiej zeby ich nie miała wcale , bo później takie biedactwa błąkają się po ulicy głodne , albo stają się ofiarami zwyrodnialców tak jak pies o którym pisze nefertari.

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 06 cze 2009, 12:17

Eniii, ja też jestem z asterylizacją Twojej koty. Oprócz problemu z kotkami może dojść jeszcze do braku instynktu macierzyńskiego u matki, co się zdarza przy pierwszym miocie. Pomyśl czy masz czas karmić butelką i dogrzewać małe. Poza tym mogą nie przeżyć i będzie bardzo smutno :( . Poza tym kotka znów będzie miała ruję...
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Post autor: eniii » 06 cze 2009, 21:11

dzięki dziewczyny za pomoc ;) decyzja podjęta ! ;) ;) ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 06 cze 2009, 22:34

Moja sunia ma 9 lat i zaszła w ciąże. specjaslnie nawet jej nie pilnowałam,bo chciałam żeby miał pieseczki. wiem,że ludzie bardzo chetnie biorą szczeniaki i pomyslałam,że jak urodzi to poszukam dla nich fjnych domów. Szwagierka miała osiem szczeniaków i poszło wszystko w pięć dni,więc sie nie obawiałam że moje nie zejdą. ku wielkiej radości zaszła w ciąze [tatuś nie znany] urodziłajednego szczeniaczka. Byłam załamana ze tylko jeden,bo tak chciałam przynajmniej dwa,żeby ze sobą figlowały. Same wiecie jaki to uroczy widok. mineło dwie godziny od porodu a sunia dalej dyszy,mineło trzy i dalej nic. Lekarz kazał przyjechać. Zrobil USG,szczeniaka nie ma. Wyłączył USG i poszedł do domu. Został jego kolega i mówi..-Wie pani co mi sie wydaje ze jest jednak jeszcze szczeniak w brzuchu! Maca i maca i mówi ze na 90% jest mimo ze nie ma na usg!!!
Kazałam ciąć i BYŁ WIELKI CZARNUSI PIESECZEK. Sam by sie w życiu nie urodził!! Jednak po wyjeciu nie oddychał.był zdaniem lekarz martwy,ale kazał mi próboewać go reanimować,a on zszywał matke. Robilam mu sztuczne oddychanie,masowałam serduszko,machałam nim [widzialam to na filmie] I OŻYŁ!!!
Miałam dwa szczeniaki i trzy dorosłe psy. Okazało sie ze chętnych na pieski nie było. Byłam przerażona bo nie chciałam już wiecej piesków. Szwagier sie zlitował wziął jednego dla córeczki. Tak bardzo sie ucieszyłam,że został w rodzinie,że będe go widziała,całowała,przytulała....Cztery dni po zabraniu szwagier niechcący rozjechał go autem!! : :cry: Wyłyśmy z córką przez trzy dni,a ten reanimowany mi został.To ten czarny na fotce :badgrin: Ma teraz siedem miesięcy. Kochany jest ale strasznie dewastuje ogród i czasem mam go dość. Chciałam ja już wysterlizować,ale czekam na pierwszą cieczke.
Troche sie rozpisałam,ale chciałam uświadomić przyszłe opiekunki kotków,piesków,że nie zawsze udaje sie oddać pieski,kotki i potem jest dramat,bo człowiek zostaje z tymi stworzeniami. Bóg chyba na demna czówał,że urodziły sie tylko dwa,bo nie wiem co ja bym zrobiła!!? :roll: :(
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 77b0oo.jpg
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: nesia » 08 cze 2009, 09:11

hahahha czerny wygląda na figlarza, super jest, choc ta sunie obok niego też widac ze łobuziarka. Super psiaki :-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: toxic » 25 cze 2009, 21:13

A to moja niuna po I wizycie u fryzjera

upload/1256031496_nnnkki.JPG

upload/1256031503_nnnnkkkk.JPG
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: marta2454 » 25 cze 2009, 22:19

Sabrina ale sie zaczytałam w twoją historię z pieskami fajne te twoje pieseczki , to chyba twoje przeznaczenie że zostal u ciebie ten czarniutki pieseczek ja strasznie uwielbiam takie kundelkowate pieseczki i jakbym mogła to bym wszystkie bezpanskie pieski wzieła na chatę całe szczęście że w UK nie nie ma bezpańskich pieseczków które błakają się po ulicach bo bym zwariowała
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: nefertari » 25 cze 2009, 22:26

nieźle przystrzyżona :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”