Czy Bóg istnieje?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Post autor: Morgane » 26 mar 2009, 03:24

Lilith, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.
Jeżeli to, co piszesz jest prawdą a ja Ci wierzę to jesteś niesamowicie dzielną osobą. A nigdy to coś nie dawało jakichś znaków czego chce? Może właśnie tu tkwi problem. Trzymaj się cieplutko. Wierzę, że jeszcze wszystko będzie ok.

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 26 mar 2009, 13:46

magdaj pisze:Ok, ale dlaczego mamy wierzyć w to co jest w "zetgeist"?
hmm nikt nikogo do niczego nie zmusza, mamy swoj rozum przeca. W kazdym badz razie zawsze warto zaznajomic sie z tematem, przenalizowac i wyciagnac wnioski. Jest mase roznej literatury w bibliotekach, wiec samemu mozna skonfrontowac i wypracowac sobie swoja wlasna opinie w danym temacie.

Lilith, powiedz mi, w jakiej pozycji najczesciej spisz?

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Post autor: Morgane » 26 mar 2009, 17:41

Rina a o co chodzi z tą pozycją w czasie snu?

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magdaj » 27 mar 2009, 19:53

Rina pisze:hmm nikt nikogo do niczego nie zmusza, mamy swoj rozum przeca.
dlatego dla mnie to tylko zawracanie głowy..
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 31 mar 2009, 16:57

Rinko, przeważnie śpię na boku. Dzięki, Dziewczyny za słowa otuchy. Nie jestem wcale odważna. Jestem przerażona, tylko nie mogłam już tego w sobie dusić i postanowiłam napisać tu właśnie, gdzie czuję się bezpiecznie. Mam dosyć tych współczujących spojrzeń przyjaciół, którzy chcą jak najlepiej ale zamierzają odwrotny skutek. A co do pytania czy dostawałam jakiś znak, czego ten ktoś czy coś ode mnie chce, to odpowiedź brzmi NIE. I to jest właśnie najgorsze. Żebym chociaż wiedziała po co to robi albo dlaczego. I o co chodzi? Ale te wszystkie pytania zostają bez odpowiedzi. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Gdybyście wiedziały jak mi pomóc to proszę o wiadomość na priv. Będę baaardzo wdzięczna. Poza tym ze mną wszystko ok. Nie straszę ludzi i nie chodzę w łachmanach z podkrążonymi oczami. Staram się żyć normalnie, co widać na forum.
Jeszcze raz buziaki.

zuzakar
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 178
Rejestracja: 27 lis 2009, 09:20

Re: Czy Bóg istnieje?

Post autor: zuzakar » 01 maja 2010, 11:18

Dziś pogrzeb mojej mamy,zmarła we śnie,miała dopiero 56lat,nie chorowała,5 lat temu zmarł mój tata,miał trzeci zawał.Dlaczego? Nie moge sie z tym pogodzić,nie ma Boga w niebie,to niesprawiedliwe,dlaczego zabrał mi rodziców tak wcześnie.Nie wierze w życie po śmierci,ale wierze że cos jest,ale co nie wiem.Przekonalam sie juz nie raz o wiarygodności snów,przestróg i wróżb,znaków od zmarłych.Za 3 godziny pogrzeb,nie mogę sie pozbierać i przestac płakać,dlaczego to się stało? Tak nagle?Już nigdy sie nie dowiem.To okropne!!!
09.09.2010r-Plastyka brzucha dr Brzuchanski

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy Bóg istnieje?

Post autor: bbpp77 » 01 maja 2010, 23:52

zuzakar bardzo mi przykro.
Trzymaj się...
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Czy Bóg istnieje?

Post autor: marta2454 » 02 maja 2010, 14:42

zuzakar wyrazy współczucia ,trzymaj się kochana
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Czy Bóg istnieje?

Post autor: cukiereczekPL » 02 maja 2010, 18:16

zuzakar pisze:Dziś pogrzeb mojej mamy,zmarła we śnie
wspolczuje kochana, naprawde bardzo wspolczuje.
wiem ze nic teraz cie nei pocieszy
trzymaj sie zuza i choc troszke pocieszaj faktem ze Mama nie cierpiala,zmarla w spokoju...

badz dzielna.
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Czy Bóg istnieje?

Post autor: Sabrina » 02 maja 2010, 19:21

zuzakar pisze:Dziś pogrzeb mojej mamy,zmarła we śnie,miała dopiero 56lat,nie chorowała,5 lat temu zmarł mój tata,miał trzeci zawał.Dlaczego? Nie moge sie z tym pogodzić,nie ma Boga w niebie,to niesprawiedliwe,dlaczego zabrał mi rodziców tak wcześnie.Nie wierze w życie po śmierci,ale wierze że cos jest,ale co nie wiem.Przekonalam sie juz nie raz o wiarygodności snów,przestróg i wróżb,znaków od zmarłych.Za 3 godziny pogrzeb,nie mogę sie pozbierać i przestac płakać,dlaczego to się stało? Tak nagle?Już nigdy sie nie dowiem.To okropne!!!
Śmierć, żałoba i życie (pleure
http://www.papilot.pl/article/3787/Jak- ... osoby.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS ... zycie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Szkoda że nie wierzysz w życie po śmierci,bo ono istnieje. Ten Ktoś na górze wie ze dasz sobie radę, i dla tego zabrał juz rodziców. Oni spełnili swój obowiazek,swoje zadanie na to wcielenie i musieli odejść,ale nie zostawili cie samej i czuwają dalej nad Tobą.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”