Czy Bóg istnieje?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 07 mar 2009, 19:28

cukiereczek ja nie widzilam ani filmu egzorcyzmow ani tego dokumentu z nagraniami z egzorzycmow- prawdziwego nie odwazylam sie- ale wierze w to co slyszalam ale fote twarzy tej dziewczyny w necie widzilam i mnie przerazila
jakbym miala uslyszec jeszcze glos jej z tymi demonami co mowi meskim glosem zesralabym sie chyba ze strachu;)

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magdaj » 11 mar 2009, 10:04

jaaa, właśnie oglądałam te filmy, ale w połowie drugiej części wymiękłam..
Jak ktoś będzie ze mną w domu to może się odważę dokończyć seansik.. Starałam się wmówić sobie, że to wszystko jest spreparowane, ale i tak kosztowało mnie to wiele nerwów.. więc sobie dałam spokój..
Chyba nie jestem zbyt odważna..
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 11 mar 2009, 11:01

oglądałam parę dni temu te filmy i nie zrobiły na mnie wrażenia :roll:
były tylko głosy, jej samej w tym momencie nie pokazywali, więc każdy mógłby takie głosy podrobić ;)
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 11 mar 2009, 18:17

oo to dobrze wiedziec moze zobacze myslalam ze ja pokazywali w tym czasie...

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magdaj » 15 mar 2009, 08:21

Te głosy mogą być faktycznie podrabiane, ale i tak trudno sią to ogląda..

Skoro kościół ma takie dowody na istnienie szatana, to ciekawe czy ma równie interesujące na istnienie Boga?
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 15 mar 2009, 09:58

magdaj pisze:Te głosy mogą być faktycznie podrabiane, ale i tak trudno sią to ogląda..

Skoro kościół ma takie dowody na istnienie szatana, to ciekawe czy ma równie interesujące na istnienie Boga?
ja nie widze w tym zadnych dowodow na istnienie szatana. dziewczyna byla poprostu chora.

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 15 mar 2009, 10:49

ciekawy wątek :!: ja jestem raczej niewierząca, chociaż mam nadzieję, że jednak Bóg istnieje, natomiast od zawsze zastanawia mnie jak to jest, że to akurat ja istnieję.. Tzn. rodzi się milion dzieci, dlaczego akurat ja powstałam wtedy i tak sobię myślę, że najbliższa prawdy jest chyba ta reinkarnacja... :?: :?:
Ewentualnie mogłabym stwierdzić, że Bóg (jakaś wyższa siła, która stworzyła ten świat) istnieje, ale się kompletnie nami nie przejmuje ;) mogłaby to też być energia w czystej postaci, taką jaką znamy z fizyki...
no nie wiem, nie wiem ;)

A co do "Egzorcyzmów".. Oglądałam film i chciałam przeczytać książkę, film zrobił na mnie duże wrażenie, że zaczęłam się zastanawiać nad tym wszystkim, ale wiadomo z czasem wszystkie wątpliwości minęły i znowu jest pustka...

aha jeszcze a propos cudów. Ja w nie nie wierzę, wg mnie każdy da się wyjaśnić w naukowy sposób :-)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 15 mar 2009, 12:02

Ten film na mnie wrazenia nie zrobil lepszy gyl "stygmaty" ;)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 15 mar 2009, 14:22

Proponuję lekturę pt "Trafiona przez piorun stałam u bram nieba i piekła" ( osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo ). Można znaleźć w necie. Kobieta zostaje porażona przez piorun, jej ciało jest praktycznie zwęglone: stopy, organy wewnętrzne np. jajniki, skóra, w ogóle masakra. Popada w śmierć kliniczną i dostaje się w zaświaty. Opisuje czyściec, piekło i swoją osobistą rozmowę z Bogiem, Jego wypowiedzi, pytania, wyjaśniania przykazań. Płakałam przy tej lekturze. Można by przyjąć opowieść tej kobiety jako fikcję, gdyby nie fakt, że podczas pobytu w szpitalu jej nogi-spalone kikuty odrosły, spalone piersi odtworzyły się, a ona sama zaszła w ciążę, choć piorun spalił jej jajniki. Lekarze uznali to za cud. Poza tym ta kobieta nie jest jakąś prostaczką z Kolumbii ale szanowaną, zamożną dr stomatologii. Niedługo przyjeżdża do Polski i oczywiście pójdę na spotkanie z nią.

Poza tym mam przyjaciela, który jest bardzo wierzący.Nie udający tylko naprawdę jego wiara jest bardzo silna. I ten przyjaciel ma koleżankę, która jeszcze bardziej utwierdza go w wierze, bo ma dawane znaki przez Pana. Np. jest osobą widzącą- widzi zmarłych, potrafi znienacka podczas mszy "zasnąć w duchu świętym" ( termin do sprawdzenia w necie :-) ), a pewnego razu kiedy razem odmawiali koronkę razem z rodziną mojego przyjaciela, nagle zaczęła modlić się po aramejsku!!!

Co do mnie zaś sama znajduję się pod stałą modlitwą pewnego zgromadzenia, ponieważ miewam objawy opętania. Noszę medalion poświęcony w Rzymie, święcę mieszkanie wodą św. dostałam specjalne modlitwy itp. Niestety, symptomy się nasilają i są coraz częstsze. Jeśli nic się nie zmieni, będę potrzebowała egzorcyzmów, a strasznie się boję. No ale to temat na zupełnie inny wątek.

Być może pomyślicie, że się wygłupiam, albo mam coś z głową. Chciałabym Was jednak zapewnić, że to wszystko prawda, a ja nie zwykłam żartować nt wiary i mojego życiowego koszmaru. Zachęcam również do ww. lektury.

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 15 mar 2009, 14:44

hmm mnie zastanawia dlaczego tylko osoby wierzące zostają "opętane"? :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”