Stereotypy

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Stereotypy

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 14:46

Nigdy nie oceniam nikogo poprzez przyjęte durne stereotypy czy przez pryzmat wyglądu.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stereotypy

Post autor: Aguuu » 12 gru 2009, 15:04

A ja oceniam po przez pierwsze wrażenie. Później życie werfikuje, czy było ono dobre czy nie.
Ale już wiele razy się łapałam, że wyrabiam sobie zdanie o danym człowieku w sumie go jeszcze nie znając.
Pierwsze wrażenie, czy kobieca intuicja? Nie wiem, ale coś takiego istnieje.
Natomiast stereotypy.... Bo ja wiem :roll:
Chyba nawet nigdy nie zwracałam na to uwagi...
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Stereotypy

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 15:07

Dla mnie najważniejszy jest moment, gdy kogoś poznaję (widzę po raz pierwszy) i mam okazję z nim chociaż chwilę porozmawiać, mnie te kilka chwil dużo daje...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stereotypy

Post autor: Aguuu » 12 gru 2009, 15:10

No ale wiesz, nawet po pierwszej rozmowie nie znasz człowieka, później może okazać się całkiem inny, niż się wydawało. No ale już chyba jesteśmy tak stworzeni, że ocenianie na podstawie pierwszego wrażenia leży nam gdzieś we krwi. :roll:
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Stereotypy

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 15:12

No niestety, a najgorzej jest z tymi,którzy coś kręcą, udają innych niż tak naprawdę są.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stereotypy

Post autor: Aguuu » 12 gru 2009, 15:16

aj tam, co się przejmować. Jeśli ktoś coś kręci, to i tak prędzej czy później to wyjdzie. A znajomi mają to do tego, że można z nimi kontakt zakończyć czy ukrócić. Szkoda tylko jak takie towarzystwo natrafi się w pracy czy w szkole, bo tam chcesz czy nie, kontakt mniejszy czy większy musisz mieć.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Stereotypy

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 15:29

Właśnie najgorzej jest, gdy 'takie' towarzystwo trafia się w miejscach gdzie chcąc nie chcąc trzeba z nimi przebywać przed dłuższy czas.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stereotypy

Post autor: Aguuu » 12 gru 2009, 15:42

Lajf is brutal. Trzeba po prostu dbać o siebie przede wszystkim.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”