testy, psychotesty

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

testy, psychotesty

Post autor: Michitka » 05 sty 2009, 17:49

Polecam stronkę z psychotestami, quizami i testami osobowościowymi -- sama znalazłam ją do niedawna
http://www.hermeneutikos.com/testy/index.php

może się wam spodoba, coś się nowego o sobie dowiecie lub traktuje to z przymrużeniem oka
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 05 sty 2009, 19:13

...wiec poszlam na calosc...i stworzylam swoj profil osobowosci...jestem oceniana jako
SPRZEDAWCA...ale otarlam sie o SHOWMAN...coz pol na pol bym powiedziala...
Ale poszlam dalej...TECHNIKA ANALIZY UŚMIECHU...tu juz bylo mi trudniej...bo w zaleznosci od sytuacji...ocieram sie o ....lepiej nie pisze,bo wychodza dziwne rzeczy...chyba przestane sie smiac... :badgrin: a to mnie dobilo...Śmiech szczery - skóra osób śmiejących się szczerze jest dobrze ukrwiona a zatem przybiera czerwone zabarwienie Śmiech wymuszony - skóra takiej osoby pozostaje blada, czasem lekko żółtawa, widać nie uśmiech a skrzywienie twarzy.no u mnei trudno ocenic...makijaz na to nie pozwala... :|
Ale w dziale SEX, a kolor...ciekawostki...polecam przeczytac... :badgrin:

...doczytalam tez ze mozna sobie sciagnac Koran w jezyku polskim...a nad tym sie zastanowie... ;)
...reszte doczytam i pobawie sie pozniej... 8-)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 05 sty 2009, 19:32

Anielicanrw pisze:...jestem oceniana jako
SPRZEDAWCA...ale otarlam sie o SHOWMAN...coz pol na pol bym powiedziala...
ja identycznie :-)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 06 sty 2009, 21:35

a robiłam test jaka epoka byłaby dla mnie odpowiednia :badgrin:
BAROK

Lubisz przepych, bogactwo, strojne wnętrza i najmodniejsze suknie. A najbardziej wtedy, gdy należą do ciebie. I to nie dlatego, że przywiązujesz szczególnie dużą wagę do pieniędzy. Nie, ty po prostu chcesz otaczać się pięknymi przedmiotami. To poprawi ci humor. Mówiąc krótko: w życiu najbardziej cenisz sobie lekkie i radosne chwile i chciałabyś wyeliminować z niego wszystkie troski, by zachować wyłącznie przyjemność. Jeśli ktoś poprosi cię o pomoc - chętnie jej udzielisz. Ale na pewno nie należysz do tych, którzy szukają idei, by się im poświęcić. Ty mogłabyś być jedna z tych uroczych panien dworu, które pławiły się w luksusie otoczone przystojnymi mężczyznami. Bardziej niż sprawy doniosłej polityki i władza na dworze pasjonowałyby cię ploteczki i życie towarzyskie. Czasami wyobrażasz pewnie sobie, jak - po zapadnięciu nocy - wsiadasz do karety, by wyruszyć na jakieś przyjęcie. Uwielbiasz pikantny smak tego, co nieznane i dreszcz emocji, który mu towarzyszy. :badgrin:


a ten sex,a kolor to niezły ubaw miałam --bo ja kocham czarny
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 06 sty 2009, 21:38

a robiłam test jaka epoka byłaby dla mnie odpowiednia :badgrin:
BAROK

Lubisz przepych, bogactwo, strojne wnętrza i najmodniejsze suknie. A najbardziej wtedy, gdy należą do ciebie. I to nie dlatego, że przywiązujesz szczególnie dużą wagę do pieniędzy. Nie, ty po prostu chcesz otaczać się pięknymi przedmiotami. To poprawi ci humor. Mówiąc krótko: w życiu najbardziej cenisz sobie lekkie i radosne chwile i chciałabyś wyeliminować z niego wszystkie troski, by zachować wyłącznie przyjemność. Jeśli ktoś poprosi cię o pomoc - chętnie jej udzielisz. Ale na pewno nie należysz do tych, którzy szukają idei, by się im poświęcić. Ty mogłabyś być jedna z tych uroczych panien dworu, które pławiły się w luksusie otoczone przystojnymi mężczyznami. Bardziej niż sprawy doniosłej polityki i władza na dworze pasjonowałyby cię ploteczki i życie towarzyskie. Czasami wyobrażasz pewnie sobie, jak - po zapadnięciu nocy - wsiadasz do karety, by wyruszyć na jakieś przyjęcie. Uwielbiasz pikantny smak tego, co nieznane i dreszcz emocji, który mu towarzyszy. :badgrin:


a ten sex,a kolor to niezły ubaw miałam --bo ja kocham czarny
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”