pomysł na przebranie na Sylwestra

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Misiak
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 02 sie 2006, 13:26
Kontakt:

pomysł na przebranie na Sylwestra

Post autor: Misiak » 27 gru 2008, 20:01

Cześć:)
Wybieram się w Sylwestra na prywatkę z przebieranką. Niestety nie mam pomysłu na kostium. Chciałabym przebranie przygotować we własnym zakresie, nie wypożyczać i możliwie jak najmniej elementów kupować. Proszę o podrzucenie jakichś fajnych pomysłów, może jakieś fotki :)
pozdrówki ;)

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 27 gru 2008, 20:12

jak nie chcesz wydawac kasy to zawsze mozesz sie przebrac za pania lekkich obyczajow albo za mezczyzne... ja sie przebieram za wiezniarke,ale do tego kupilam sobie stroj... i kajdanki hehe...

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 27 gru 2008, 20:23

Misiak pisze:Proszę o podrzucenie jakichś fajnych pomysłów :)
hm...pani lekkich obyczajow jest latwa bo jakas sexy bielizne zarzucisz, wzorzaste rajstopy,ponczochy...jakis sexy makijaz, wlosy potargane hiihi i juz..
albo za menlin monroe - jakas biala sukienka, wloski blond, czerwone usta....
.......co tam jeszcze..hm.... moze hinduska - obwiesisz sie w szaty i tylko oczy wystawisz hhii..a tak powaznie to np, "Lady in red" - czerwona sukienka,czerwone szpilki i np, czerwona roza we wlosach......
czarownica tez jest w miare latwa do przygotowania, czarna sukienka, jakas obszarpana na dole - np pocieta nozyczkami wlosy tapir i wpiete gdzie niegdzie jakis wstarzki do zaostrzenia balaganu, makijaz czarny takiej wiedzmy albo takie czrne okularki z papieru wyciac i pomalowac...
moze tez kobieta KOT bylaby dobrym pomyslem - kocie oczy ....uszy samemu mozna zrobic no i jakis stroj sliski czarny by sie przydal....

latwiej byloby mi kompinowac jakbym widziala jak wygladasz i znala twoja szafe hihihih

ale ak mi cos jeszcze wpadnie do glowiny to napisze

udanej imperezki zycze i koniecznie podeslij fote co tam wykompinowalas ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Misiak
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 02 sie 2006, 13:26
Kontakt:

Post autor: Misiak » 27 gru 2008, 21:16

Dzięki, dzięki :) Już pierwsze propozycje dają mi nadzieję, że coś z tego będzie! Wszystkie pomysły fajne, a najbardziej mi przypadła do gustu czarownica :D Ale gdyby ktoś coś jeszcze wymyślił i podrzucił, to byłoby fajnie :) Cukiereczku, żeby Ci było łatwiej, to informuję, że z grubsza przypominam Trinity z mojego awatarka. Takie włosy (kolor, długość), oczy tak ciemne, że prawie czarne, wysoka, szczupła, klatka piersiowa po Tacie (płaska;)), a szafa to tak, jakby jej nie było. Mam mało ciuchów, w większości dżinsy i bawełniane koszulki. ;)

Aha, dodam jeszcze, że wyjściowo ustaliliśmy, że ubieramy stroje w stylu lat 60-tych. Podobał mi się pomysł, bo hipisowska moda jest taka barwna, wesoła... ale nie moglam skompletować stroju. Potem ktoś zaproponował, by rozszerzyć na lata 70 i 80 (styl disco). Ale tu jakoś w ogóle nie mam wizji... Dlatego pomyślalam, że już temat nieistotny, byleby przebranie było zaje! :))

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 27 gru 2008, 21:46

Misiak pisze:Potem ktoś zaproponował, by rozszerzyć na lata 70
o to nawet lepiej bo to dzieci kwiatow,hipisi hihihihih
mowisz ze masz jeansy to podzryj je ladnie hihihi
do tego jakas kolorowa bluska, jaj jest dluga to odetnij kawalek na opaske na wlosy czy chocby kokardki do butow 8-)
plus jakies okulary smieszne przeciwsloneczne duuuze

tu wypatrzylam taka stronke skad mozna ukrasc pomysly (przejzyj sobie stronki)
http://www.stroje.com.pl/?lata-70-80,34

Misiak pisze:Takie włosy (kolor, długość), oczy tak ciemne, że prawie czarne, wysoka, szczupła, klatka piersiowa po Tacie (płaska;)),
no wiec menlin monroe odpadaa hihhi
ale jako czarownice bym cie widziala- szczupla wysoka idealna na czarownice hihi
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Misiak
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 02 sie 2006, 13:26
Kontakt:

Post autor: Misiak » 27 gru 2008, 22:41

Tak, Ullrike, ja tez uważam, że temat jest super! Tylko ja nie mam takich ciuchów :( nie mam okularków, nie mam długich włosów. Trudno mi się wtopić w ten klimat. Będę jeszcze próbować, rozpytując znajomych o takie ciuchy, perukę itp, ale może być problem :) A jeśli chodzi o fotki, to niektórzy ludzie naprawdę wygladają rewelacyjnie :)

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 29 gru 2008, 11:34

a może styl punkowy lat 80-tych

jeansy, dużo ćwieków i agrafek, jakieś siateczkowe koszulki, na głowie koniecznie irokez, może makijaż na "szklana pogodę"

albo metalowiec - ramoneska, katana, mocno obcisłe dziny, i jakies napisy na katance typu iron meiden czy coś w tym stylu (przydałyby sie długie wlosy)
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 29 gru 2008, 22:54

Misiak, idz do lumpeksu!!! grosze w_dasz a na pewno cos kupisz...

Awatar użytkownika
mafalda
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 114
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:18

Post autor: mafalda » 29 gru 2008, 23:10

W sklepach można kupić całe mnóstwo masek na twarz ja przebieram sie za kobieta kota, zainspirowała mnie H. Berry ( sory za pisownie ) Ubieram czarny gorset z telly Well i legginsy+długie rękawiczki i maskę kupiłam o dziwo w moim ulubionym sklepie Oysho w Galerii Krakowskiej. Myślałam o Króliczku playboya ale to chyba oklepane choć zestwa zakupiony odstąpie kumpeli ( mankiety+ muszka + uszka za 19zł ) Mysle ze bedzie fajna zabawa przebieramy sie wszyscy bez przebrania nie ma wstepu na imprezkę
od lutego 2008

... oddycham pełną piersią...

anatomiczne 400

Brzuchański :*

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 31 gru 2008, 11:16

a ja za psycho bitch 8-) czarne przezroczysta kiecka, czerwone majteczki, ponczochy na paskach, platformy i wysoki obcas, siatkowo-koronkowe czerwone rekawiczki, wlosy wysoko poupinane, czerwone boa
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”