Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 07 kwie 2009, 20:01

ullrike, będą palić jak w liceum :-) przez okno lub na polu :-) kurde, jak dobrze, że już nie palę. Ostatnio nawet chyba duże zdenerwowanie nie kojarzy mi się z fajką. Ale mam takie przebłyski, gdzie bym zapaliła.
Sabrina, rozumiem. ja w sumie też towarzyska nadzwyczaj nie jestem i jak cie czytam, to jakbym o sobie czytała. Ja pracuję, więc kontakt "gadany" jest często nieunikniony. Ale nawet od jakiegoś czasu na towarzyskie spotkanie nie łażę. Nie chce mi się. A może to po prostu zmęczenie starym środowiskiem i poszukiwanie czegoś nowego? W ostatnich latach przełamałam parę barier (na własne życzenie, bo nie musiałam. Kusiło mnie jhak w dzieciństwie gdy się palec do ognia wsadzało). Ale rozumiem. Jakbyś się jednak zdecydowała, to wal jak w dym. Jakoś się ścieśnimy, albo coś znajdą.
Noi czekamy na resztę. Na te co piszą i na te co tylko czytają. Na te wyliftowane już i na te co dopiero się "podciągną". Wymieniać nie będę bo jeszcze kogoś pominę. :badgrin:

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 07 kwie 2009, 20:59

Juz zarezerwowałam, kto nastepny? Wiec jestesmy juz trzy.

Ula wiesz, że ja moge nie palic jak nie mozna i tyle. Byłysmy w tamtym spa i tez nie palilam, gdzies tam sobie moze jednego dwa zaple jak bedzie okazja a jak nie to tez wytrzymam. To akurat mi nie przeszkadza.

Nastepne spotkanie moze byc w Kazimierzu np.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 07 kwie 2009, 21:38

:-) się rozkręcamy :-)

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 07 kwie 2009, 23:34

Sabrina jedziemy tam do Naleczowa przedewszytskim dla relaksu ,dla wlasnego wypoczynku.Nie zeby meczyc sie
,Kazda ma jakis tam swoj charakter spotykamy sie ,znamy ,ale rozumiem ze nie skazujemy na siebie.Bedzie sie chcialo ktorejs zamknac samej w pokoju ,albo nie bedzie chciala isc tu czy tam to n ie pojdzie.I nikt nie bedzie mial o to pretensji.
Wcale nie musi byc gwarno i krzykliwie...napewno nie przez bite dwa dni.
Masazyk ,saczaca sie muzyczka pachnace swiece wanna ty myslisz ze my bedziemy w tym jacuzzi jedna przez druga glosno gdakac?:) :p
Ja raczej nastawiam sie na klimat luksusowej laby i fajnego towarzystwa.
Polazeniu po kurorcie...naprawde chcesz zeby ciebie ominelo takie fajne zdarzenie w zyciu?
Cialko ci wypieszcza ,po buzi wymiziaja :-D
Ile razy trafia sie taka okazja?
W domu ludzie umieraja..a nam sie nalezy odrobina luksusu i przyjemnosci.
Bedziesz miala dosc to pojdziesz se do pokoju jedynki polozysz i telewizje poogladasz:)
No...
Zatytulowalam te slowa do Sabriny ...ale to sie tyczy wszytskich dziewczyn co maja takie same watpliwosci ,i namyslaja sie czy im sie chce i czy warto
Wg mnie BARDZO BARDZO WARTO! 8-)

A dansingow nie lekajcie sie hihihi,nie ma obowiazku ,ktora chce to pojdzie ,,nie musimy chadzac cala banda.
Dobrze mowie? :-D

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 08 kwie 2009, 08:35

ullrike, bardzo dobrze mówisz.
Sabrina, pamietasz jak po lifcie na masaż limfatyczny poszłaś? podobało Ci się :-)
Ja się na te masaże nastawiam, oj nastawiam. A one są na pewno w pojedynkę :-0

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 08 kwie 2009, 15:12

Sabirna nie zmuszamy Cie , ale bedzie nam po prostu przykro i tyle.

Jeszcze masz czas do przemyślenia, możemy spotykac sie tyle co na posilkach a potem mozesz chadzac swoimi sciezkami, jak bedziesz chciała. W Nałeczowie jest cudny park, mozna sobie posiedzieć, ale jak chcesz. Napewno masz depresje a jak bedziesz tak siedziała w domciu to za jakis czas wcale nie bedzie Ci sie chcialo wyjść, ani nawet po zakupy. Ale im wiecej bedziemy Cie namawiały tym bardziej nie zechcesz jechać, tak juz jest.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 09 kwie 2009, 19:36

Kwiatuszku masz racje ze namawianie nic nie da bo ja sama muszę mieć ochotę na wycieczke. Jeszcze jest troche czasu i moze sie zdecyduje? Na dzien dzisiejszy nie mam ochoty jechać :? :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 09 kwie 2009, 21:46

Jak tam dziewczyny z porządkami? mam nadzieję, żeście olały porządki równo i zamiast tego patrzycie na ładne buzie w lusterka :-)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 10 kwie 2009, 01:26

Olewam porządki przedświąteczne. Zawsze mam czysto, a okna myję jak mam natchnienie. Szyby przecieram nawet co tydzień.Te nowe okna, to przyjemnie się myje.Pamiętacie jak dawniej trza było rozkręcać i dwa razy więcej szyb do mycia było.

Mama chciała mi upiec sernik ale zabroniłam, bo wszyscy chcą chudnąć........Marzę o polataniu z kosiarką i choćby się sąsiedzi gorszyli , to polatam nawet w święto { jeśli się nie wyrobie w sobotę}. No chyba, że trawka jeszcze nie urosła :badgrin: . Cały tydzień siedzę , a właściwie włóczę się po Krakowie. Jest pięknie!!! Znowu doceniam swoje lata....jak to dobrze, że już mamy za sobą te kupki i nieprzespane noce. Pomagać jak się ma ochotę, to całkiem inna inszość niż jak się musi......Mamą maleństwa to już bym jednak nie mogła być . Babcia ma zdecydowanie lepiej 8-)

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 10 kwie 2009, 08:46

babina7, czy Ty czasem u fryzjera na Brackiej/Gołębiej nie bywasz?
Czy mi się tylko tak zdawało...

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”