Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.2

Post autor: Kwiatuszek* » 18 lis 2008, 12:17

A ja od zawsze mam laptopa dla siebie i mam pewnośc,że nikt nic nie przeczyta ani nie zobaczy niepotrzebnego np. moje blizny po lifcie. Ja go tylko odpalam i ja nim dysponuje.


Wczoraj wzieła mnie na sptytki moja kuzynka .Sędzina zresztą 10 lat młodsza odemnie, conajmiej 10kg a może i wiecej grubsza. I tak mowi do mnie. Zawsze ładnie wygladałas ale ostatnio to juz naprawdę co Ty robisz,powiedz prawdę chodzisz do kosmetyczki. Ja jej na to ze skromna minką odpowiadam. No co Ci bede ściemniać,że nie chodzę. I co robisz tam pyta ona. Ja juz sie zdenerwowałam w duchu i mowie. Wiesz przecież nie jestes wsiowa baba wejdz w internet poczytaj, tyle jest teraz możliwości i roznych zabiegow,że wiesz tylko kasa sie liczy. Lasery, mezoterapie rożne rozności mowię. No i na tym rozmowa sie zakonczyła. Taka wyksztacona kobita, mysli i wierzy w to,ze kosmetyczka poprawi na tyle szyję,że zlikwiduje nadmiar skory.

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 18 lis 2008, 12:43

Tylko Kwiatuszek teraz nie mozesz dac z siebie wycisnac wiadomosci do ktorego takiego dobrego gabinetu kosmetycznego chodzisz :-D
Bo kolezanka moze chcec isc ,do poleconej kosmetyczki,zeby tez tak ladnie wygladac jak ty po zabiegach :-D
Jak bedzie napierac ,moze odeslij ja do jakiegos najbardziej ekskluzywnego i drogiego w Warszawie :badgrin:

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 18 lis 2008, 13:09

Ja mam kompa (pod netem, bo jest drugi "solo") wspólnie z mężem. Nawet się nieźle godzimy co do dostepu. Ale kurcze stary. Ostatnio chodzi jak muł. Poprzedniej klasy jak to mówia w serwisie. Filmy już z niejakim trudem. Wolno się łaczy. A jak strasznie przeklinam jak komp się trudno otwiera (nie potrafie tego opanować). Nie tyle o własny mi chodzi co o szybszy. I poręczniejszy. W laptopie nie ma tylu kabli co sie stale między nagami plączą. Nie musiałabym osobno słuchawek podłaczać. I włazic pod biurko z byle podłaczeniem skanera czy aparatu. A tutaj.
Nastepne mezo w kolejce. Zeby mnie bolą i wołają "wybiel mnie" (ale dranie coraz wrazliwsze). Botox kiedys puści - trza miec na nowy. W perspektywie dolne powieki i ewentualnie jakieś wypełniania.
No i chce więcej zarabiać. Paradoksalnie nie chciałabym męża prezesa. Chciałabym męża gosposia.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 18 lis 2008, 15:47

Byłam na imprezie i przyszła tam taka babeczka, ok.50 może tuż po {zadbana, fajna, młodzieżowo ubrana} ,którą widziałam dwa lata temu....aż mnie rzuciło jak ładnie wyglądała. Siedzieliśmy przy stole ,więc nic nie pytałam , ale do córki skomentowałam, że na bank botox albo lift. Na drugi dzień córka rozmawiała z koleżanką z którą pracuje tą "odmłodzona" i powiedziała jej, że owa pani miała urlop ,potem był długi weekend i jak przyszła do pracy była strasznie posiniaczona i miała ryjek z ust. Pytały ją co się stało ale nie przyznała się do zabiegów:badgrin: Pod oczami miała gładziutko nawet przy uśmiechu, więc chyba botox? A może jedno i drugie? Wyglądała 10 lat młodziej niż dwa lata temu!! Koleżanki nie mają jej za złe , że coś zrobiła ,tylko, że je oszukuje, bo każdy widzi różnicę.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 19 lis 2008, 08:46

babina7, jak ryjek to lift na bank. Przy lifcie sie właśnie ryjek robi w pierwszym miesiącu. I jakis czas siedzi. Może miała równoczesnie z powiekami.
A swoją drogą jak widać, że 50. to co z tym odmłodzeniem? :badgrin:

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 19 lis 2008, 18:40

A co Wy nazywacie tym ryjkiem, zastanawiam sie odkąd uzywacie tego terminu i nadal nie wiem.

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 19 lis 2008, 20:30

Chcecie zobaczyc wymeczona przeprowadzka Beatke ?? No to macie !http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... %20019.jpgwory pod oczami wielkosci jajka , bruzdy ze az sie prosi wypelniacz (juz planuje) a do tego swiece sie bo probowalam nowy podklad :?
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 19 lis 2008, 20:36

No nie taka znowu mocno wymeczona, ale napewno odchudzona. A te włosy to juz naprawdę wielka ozdoba.

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 19 lis 2008, 20:42

Wlosy to juz nie moja zasluga lecz Szymona, a i tak nosze je przewaznie spiete bo to bardziej praktyczne :-D
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 19 lis 2008, 20:49

beata-malgorzata, a tego nosa to po jakiego czorta chcesz sie czepiać? popaprało Cie za przeproszeniem?? :o
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”