Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 07 kwie 2009, 08:28

Dziś rezerwujesz? Napisz, to jak co to ja też przed świetami zarezerwuję. Pani mówiła, że nie ma problemu z jedynkami. Nie jest ich wiele, ale dają Ci dwójkę i liczą jak za jedynkę w przypadku "wyczerpania" jedynek.

derek123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 181
Rejestracja: 19 cze 2008, 13:44

Post autor: derek123 » 07 kwie 2009, 08:35

Kwiatuszku, nie wiem w jakiej willi (w Nałęczowie większość to "wille") Wy będziecie, ale w Nałęczowie nigdzie nie jest daleko, tam się po prostu spaceruje, pije wody, chadza na masaże, kąpiele i do pijalni czekolady albo przepyszne ciasta do willi:Ewelina:, a także do różnych gabinetów kosmetycznych, których tam zatrzęsienie, Willa "Wołyń" jest blisko budynków uzdrowiska, przy ulicy wylotowej na Kazimierz. A tak przy okazji mogłybyście wpaść na dwie godzinki do Kazimierza (ukochane miasto Starowieyskiego), to niedaleko, miasteczko nad Wisłą o niepowtarzalnej atmosferze, cukiereczek!
Uprzedzam, że willi "Wołyń" daleko do elegancji i niewiele tam jest do zjedzenia. Jedynym jej plusem jest dancing w starym stylu, bez dyskotekowej sieczki i atmosfera lat 50, 60-tych. Właściwie to chyba celowo jest tak zaaranżowane.

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 07 kwie 2009, 10:39

Derek to jest SPA Vitagilis, ta nazwa jak pisalam posta uciekła mi z głowy. Widze, że znasz Nałeczow jak własna kieszeń. Podaje link do tej wilii albo inaczej SPA, moze znasz osobiscie to sie wypowiedz, ale wiekszosc juz zaakceptowała.

Bedziemy miały dwa dni to niewiele bedzie mozna poszaleć, jeden dzien dla ciała a jeden dla duszy/czyli rozpusta/ tańce, hulanka, swawola, jakas wspolna kawa lub kolacyjka. Chyba, że wiekszosc zdecyduje inaczej, ale razem gdzies musimy wszystkie posiedziec pogadac.


http://www.vitaligs.pl/ termin 6.06.2009 r.

derek123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 181
Rejestracja: 19 cze 2008, 13:44

Post autor: derek123 » 07 kwie 2009, 11:01

Nałęczów znam tylko troche, nie znam SPA Vitaglis, więc nie mogę nic powiedzieć. Natomiast, gdzie najlepsza kawa i ciasto i tak żeby fajnie posiedzieć, to na miejscu obsługa doradzi.
Ja byłam kiedyś w Klinice okulistycznej, to jest w budynku Uzdrowiska Nałęczów (takie stare sanatorium w parku przy stawie), tam chodziłam do palmiarni, do pijalni czekolady, na masaże wodne. Byłam też w słynnej kawiarni Ewelina. No i kiedyś byłam na tańcach właśnie w "Wołyniu" (ach, ten walc "Na stokach Mandżurii", albo tango "La Cumparsita" czy "Paloma"...no, powiedzcie, gdzie jeszcze to grają? Nawet posiedzieć i posłuchać warto, bo z tańcami to może być różnie, tam zwykle więcej pań niż panów).

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 07 kwie 2009, 11:33

Derek do takich kawałkow jak wymieniłaś faktycznie trzeba partnera i to dobrego bo byle jaki to tylko denerwuje jak nie potrafi tańczyc. Ale jakby grali Cyganeczke Zosie to mogłybysmy w kołku potancowac same. Ja to akeptuje. Czasem patrze jak w Ciechocinku babeczki bawia sie w kołkach same. Bo w Ciechocinku i zreszta wszedzie kobiet jest zatrzesienie, bo zramolali faceci jakos nie chca bawić sie, wola siedziec i pic piwo, albo co gorzej wcale nie lubia tanczyć.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 07 kwie 2009, 12:24

derek123, jak w starym stylu to coś dla nas :badgrin: I nie chodzi o wiek, tylko o "zabytkowy" dancingowy klimat. Chryste, jeszcze z przeproszeniem chlać zaczniemy też w stylu PRL !!! Dopiero by było jak by po małżonów posłali, żeby nas poodbierali.
Kazimierz fajny jest. Starowieyski był świntuch (chyba), ale na kobiecych kształtach to się znał.
No dobra, dopisuje. Zapamietac dziewczyny, willa Ewelina-CIASTA, ciastka i ciasteczka. Będziemy się obżerać za wszystkie czasy. :badgrin:

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 07 kwie 2009, 14:12

Tak z tancami moze byc kiepsko,no chyba ze my takie gwiazdy wyliftowane ,ze jak nas Naleczowiacy zobacza to rzuca sie za nami do "Wolynia" rwac do tanca.
Czyli Spa Vitaglis?
6.06

no to ja tez dzisiaj tam zadzwonie i od razu rezerwacje juz teraz zrobie.

Do Kazimierza chetnie bym wskoczyla,bylam i mam bardzo mile wspomnienia..cudnie byloby je odswiezyc

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 07 kwie 2009, 15:13

Zarezerwowałam wstepnie przed chwilą. od 5.06. 9to jest piatek- będę chyba koło południa) do 7,06 . Czyli w niedziele wyjazd. Rezerwujcie dziewczyny bo w zasadzie to lokują już w "dwójkach" (z płatnością za jedynkę-czyli 165 zeta).
Do 7 dni mam wpłacić 100 zł zaliczki.
No to czekam, która już się zabukowała wstepnie :-)

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 07 kwie 2009, 15:48

No i czesc ,a ja druga zarezerwowana w tym samym terminie :-D
Jakby nas bylo duzo, a pokoi pojedynczych nie starczalo trzeba sie bedzie sciesnic dwojkami.
Palaczki...a wy wiecie ze tam palic nie mozna? ;)

telefon do rezerwacji (81) 50 14 724
kom 607-368-400

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 07 kwie 2009, 19:22

Dziewczyny ja jednak nie pojadę. W pierwszej chwili myślałam,o może byc fajnie,ale teraz po głębszym zastanowieniu stwierdziłam,że nie, dla tego,że z zepsuje wam pobyt.
Na forum jestem aktywna,czasem cos smiesznego napisze,ale ja w ogóle to jestem odludkiem. Mnie męczą rozmowy z ludzmi,hałas,knajpy,gwar,glośne rozmowy. Ja gdy muszę z kims pogadać dwie godziny,to potem jestem wykończona. Uwielbiam cisze i spokój. Uwielbiam do nikogo nic nie mówić. Nawet dłuższa rozmowa z córka mnie męczy i potem uciekam do swojej sypialni.
Jeszcze cztery lata temu byłam inna,ale potem coś mi sie w głowie poprzestawiało i ludzie mnie mączą. Dziewczynki Kochane,no nie dam rade. Ja będe zmęczona i moim złym humorem popsuje Wam pobyt. Jedzcie i bawcie sie,a potem opiszecia jak było. ;)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”