TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: ulla10 » 21 maja 2013, 19:27

Babina, ale z tym herbalive to trzeba zapisywac się i czekać na tel. tak?
Jakoś mi to pachnie sektą typu amway, jacyś konsultanci, wtajemniczenia, cuda na kiju :)

Dziś byłam na 1 masażu. Jestem cała w siniakach.
Pani mnie obfociła, pomierzyła, zbadała urządzeniem poziomy wody i tłuszczu,
Mam o wiele za dużo wody w organizmie. Na razie mam pic 2 razy dziennie napar z pokrzywy. Jak to nie pomoże będą inne zioła.
Kobieta jest pewna, że będą ze mnie ludzie :D Pokazywała zdjęcia swoich pacjentek. Niektóre efekty szokujące. Szczególnie u pani 65 lat, której zlikwidowała całkowice wiszące ramiona i te buły podpachowe.

Pożyjemy zobaczymy. Na razie wyglądam jak ofiara przemocy domowej :)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: Sabrina » 21 maja 2013, 19:43

Jolanta,nie chce sie rozpisywć,bo nie ten temat,ale zdziwiona jestem ze nie są głaziutkie. Moje są jak bym szybe lizala gdy przejade jezykiem. Przebarwienia,zasinienia są w tedy gdy są martwe zeby. Kurcze moje są równiutkie lsniące (yes) Ja mam pół na pół, kompozyt z porcelaną,tak mi tlumaczyla dentystka. U mnie tez mase nakladala i polerowała.
Zeby nie bylo ze pisze nie o odchudzaniu:) Wrócilam na silowne i na roler (ninja (muscle (party
Jade po cos slodkiego,chociaz z 2 michalki bo szalu dostane (thinking
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: babina7 » 21 maja 2013, 21:23

No co Ty?? (giggle Jaka sekta (giggle . Ja tu kupuję
http://www.sklep.odchudzanko.pl" onclick="window.open(this.href);return false;. Używam tylko tabletek {błonnik i zioła} i proszku {smakuje mi kakaowy]
Podobno dobre mają kosmetyki ale nie używam, więc nie wiem........
Pełno tego w necie, a w realu sprzedają dystrybutorzy na zasadach sprzedaży bezpośredniej. Nie chcę z nimi kontaktu, bo zwykle mi wcisną coś niepotrzebnego i denerwują mnie ich gadki.....
zadowolona

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: ulla10 » 21 maja 2013, 22:35

Dzięki babina, nie mogłam nigdzie znaleźć tych preparatów bez zapisywania się do konsultanta.
Teraz czekam na potwierdzenie rejestracji konta (bez tego nie można zamówić :/ ) i biorę ten koktajl i błonnik.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: babina7 » 21 maja 2013, 22:49

Wczoraj zamówiłam, a dzisiaj telefonicznie poprosiłam o jeszcze jeden zestaw {żeby było w jednej paczce] i mimo iż wpłatę zrobiłam później już paczka idzie. Koleżanka mi pozazdrościły (giggle i dla niej zamówiłam. 4 kilo mniej naprawdę widać!
Może jak ktoś waży 100, to 4 kilo niewiele zmieni ale przy 60 kg, 4 mniej to jest znaczne.....
Ten napar z pokrzywy wpływa na pozbycie sie wody? To też zacznę pić. Mam w ogrodzie świeżą. Jadłyście sałatkę z pokrzyw? podobno pyszna.
zadowolona

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: mijka » 22 maja 2013, 07:35

Dziś u mnie 3 dni dzień na allevo i dietalight (takie zestawy były na allegro) i 2 kg mniej, to samo w obwodach. Pierwszy dzień był katorgą, myślałam, że piję samą chemię. Dałam radę 4 torebkom + 1 kawa mimo wszystko z mlekiem+woda + czerwona herbata, a po 18 wrąbałąm jeszcze 2 polędwiczki smażone, 1 parówka i kilka winogron. W drugi dzień wypiłam już tylko 3 torebki + kawa z mlekiem+woda+czerwona herbata i 200 dkg białego nietłustego twarogu. Więcej nie mogłam zmieścić. Co mnie bardzo cieszy spłaszczył mi się całkowicie brzuch, więc to naprawdę działa, choć nie wiem czy mi się uda wypijać 5 torebek. Wolę dodawać jakiś produkt do tego wieczorem.

Ulla daj znac jak wyglądają Twoje masaże i jaki koszt jest tego, ja miałam kiedyś z 15 i wyniki były nie do końca takie jak chcialam, a portfel bardzo uszczuplony. Był to masaż ręczny nóg, brzucha, pupy i ramion. I też przez pierwszy tydzień miałam ogromne siniaki. Być może moja pani nie była też w tym doskonałym fachowcem

MarysiaM
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 160
Rejestracja: 09 mar 2013, 11:21

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: MarysiaM » 22 maja 2013, 07:56

Kurcze, jak to jest? U jednego wystarczą 3 dni i 2 kilo mniej a ja już drugi tydzień walczę z 1 cm obwodu na udach - bo chciałabym dobić do magicznego, dla mnie, obwodu 90 cm (whew ... osz dupa blada!

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: ulla10 » 22 maja 2013, 08:13

Sorki, ale musiałam wkleić.

"Witam Pani Urszulo

Dziękuję za zainteresowanie i rejestrację na stronie http://www.Sklep.Odchudzanko.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestem licencjonowanych konsultantem Herbalife z 6-cio letnim doświadczeniem
- mnóstwem zadowolonych, a tym samym stałych klientów.

Z przyjemnością pomogę dobrać odpowiedni zestaw diety
oraz polecę produkty, które przyniosą najlepsze rezultaty.
Proszę wskazać swoje oczekiwanie odnośnie stosowania Herbalife
(np. potrzeba schudnięcia, lepsze odżywianie, poprawa witalności, itp.)
a ja przedstawię najbardziej optymalne rozwiązania tychże problemów.
Jestem również ciekawy, czy wcześniej miała Pani do czynienia
z Herbalife oraz kontakt z innym dystrybutorem?

Zapraszam na stronę http://www.Odchudzanko.pl" onclick="window.open(this.href);return false; gdzie można zaczerpnąć mnóstwo
informacji. Jednak stawiam na kontakt bezpośredni – więc w razie potrzeby
proszę o kontakt e-mailowy: kontakt@odchudzanko.pl lub telefoniczny 506 19 72 71

Konto na stronie http://www.Sklep.Odchudzanko.pl" onclick="window.open(this.href);return false; nie jest jeszcze aktywne.
Jeśli wyraża Pani zainteresowanie zakupem to proszę o informację
zwrotną, a dokonam niezbędnej aktywacji – na stronie będą widoczne
wszelkie ceny. Wolałbym, aby nie kupowała Pani „w ciemno”,
więc proszę potraktować mnie jako osobistego doradcę w zakresie Herbalife.

Pozdrawiam,


Czyli jednak konsultant mnie nie ominie?


Tak, pokrzywa podobno pozwala pozbyc się niechcianej wody w organizmie i toksyn. Dziś drugi napar. Na pewno sikam częściej niż zwykle.
Co do masażu to też chodziłam chyba 2 lata temu, jak mnie pamięc nie myli, na ręczny odchudzający całego ciała i efekt jakiś tam był, ale bez rewelacji.
Teraz mam masaż taką zasysającą głowicą z kulkami. Jest to dość bolesne ale do przeżycia.
Te siniaki mają być do max 3 masażu. Czyli jeszcze 2-3 tyg z rękawem 3/4.
Koszt to 90 zl brzuch, boki i ramiona. 6-ty i ostatni 12-ty gratis.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: ullrike » 22 maja 2013, 08:50

No i dlatego ja w koncu z herbalifu zrezygnowalam ,nie chce sluchac tych gadek konsultanckich.
Ale i do allvo potrzebna jest silna wola.
Mnie tam juz nic nie pomoze .Trzy dni popijam koktajle a na czwarty diabel mnie opetuje i nawcinalam sie bulek ,ciastek ,miesiwa co tylko .. i dzis 40 dkg wiecej .

Ulla bardzo jestem ciekawa efektu tych masowan,brzmi bardzo obiecujaco .
90 zl to za jeden masaz?
wyskoczysz straszenie z duzej kasy

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:(

Post autor: babina7 » 22 maja 2013, 08:58

No kurcze to utrudnienie...Może zadzwoń i powiedz, ze nie chcesz słuchać pogaduszek tylko chcesz kupić to i to....Ja jestem zarejestrowana od kilku lat {mężowi kupowałam) , więc teraz normalnie wchodzę i klikam.
Czasem zadzwonię i facet mi wysyła zanim pieniądze dotrą....
Żyje trzeci dzień na kefirze ale jednak czuję głód bez tabletek. Z tabletkami nic nie jadłam do 16 -17 i nie byłam głodna
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”