ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 17 wrz 2010, 13:34

Olu ja tez nie jestem fanka kina francuskiego, ale ten film jest zupelnie inny. Nie ma w nim zadecia i rozczulania sie nad kulka masla i ciastem francuskim (tongueout Naprawde bardzo polecam! (yes)

Milego ogladania (kiss
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 18 wrz 2010, 08:59

No i tak mój wczorajszy seans filmowy sprowadził się do 3 filmów i czeka na mnie jeszcze 7 filmów do obejrzenia (angel

I tak pierwszy film to komedia,o dość zabawnym tytule: Człowiek, który gapił się na kozy (happy
Jak usłyszałam ten tytuł z ust mojego męża, to w pierwszej chwili pomyślałam hmmmmmmm: Facet robi sobie najzwyczajniej w świecie jaja, (mdr ale nie tytuł faktycznie tak brzmi.
Obsada całkiem, całkiem, bo w owej komedi można zobaczyć Ewana McGregora,Georgea Clooneya,Jeffa Bridgesa oraz Kevina Spacey (yes)
Film jest dość specyficzny, a raczej humor w nim zawarty , nie każdy będzie się potrafił w nim odnaleźć...
Reżyser przedstawił wojne, jako absyrdalną, głupią, momentami zabawną...

Drugi film, to New York - I love you (heart
Film bardzo przypadł mi do gustu, bardzo przyjemnie się go oglądało.
Człowiek śledząc losy innych ludzi, może dostrzec jak bardzo każdy z nas ma inne życie, jak inne rzeczy w życiu nas pociągają i czegoś innego od życia pragniemy i dostajemy, albo i nie...
Życie każdego z nas mogłoby zapewne posłyszyć jako scenariusz do tego filmu, albo jako jedna z historii w nim zawarta. Chciałam zauważyć, że New York-I Love You, nie jest to jeden film, a 10 krótkometrażówek (w zasadzie 11, jedna nie zmieściła się w wersji kinowej). Każda z nich została wyreżyserowana i napisana przez kogoś innego, w każdej grają inni aktorzy. Wszystkie łączy tylko jedno: miejsce ... (heart
Plusem filmu jest też zapewne obsada: Christina Ricci, Andy Garcia, Ethan Hawke,Shia LaBeouf,Natalie Portman.

Trzeci film, o której nawet chyba nie powinnam pisać, bo to po prostu był gniot (tongueout to film pt.Opętani.
Marna historia z serii: wydarzył się wypadek, straszliwy wirus przedostał się do ujścia wody pitnej i mamy epidemię, mutację, krew i oczywiście bohaterów (mdr Szkoda czasu, no chyba, że ktoś lubi ...

Szkarolina Twojego tipa jeszcze nie widziałam, czeka w kolejce (kiss

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 18 wrz 2010, 15:28

Mechanik (yes)

http://www.filmweb.pl/Mechanik" onclick="window.open(this.href);return false;
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

jowa20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 618
Rejestracja: 02 kwie 2010, 17:47

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: jowa20 » 18 wrz 2010, 16:47

Salt-jak dla mnie zbyt duzo elementow fantastyki.Sredni.
"Jeżeli ludzie szepczą za Twoimi plecami,to znaczy tylko,ze ich wyprzedziłeś"
................................................................................................
10.05.2010 całkowita korekta noska-długo wyczekiwana,wkońcu zrealizowana..
05.12.2011poprawka w części chrzęstnej nosa

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 19 wrz 2010, 10:09

Olu jesli podobal Ci sie "New York, I love you" to koniecznie powinnas obejrzec "Paris, I love you" - moim zdaniem duuzo lepszy (yes)

Ogladalam wczoraj "I am love" - "Jestem Miloscia". Wspanialy film, ktory po prostu trzeba zobaczyc!
http://www.youtube.com/watch?v=apBoOL7bVlM" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Jestem+mi%C5 ... 009-486005" onclick="window.open(this.href);return false;
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 19 wrz 2010, 10:40

Szkarolino Kochana dziś będę oglądać polecanego przez Ciebie: Proroka i dam znać, co i jak, bo to moje kolejne podejście do kina francuskiego, mam nadzieję, że �m �zem (rire

A" Paris, I love you obejrzę - Dziękuję (flower)

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: bluebeleczka » 19 wrz 2010, 14:36

Prorok- rzeczywiscie godny polecenia. (yes)
Knight and day- duzo akcji, przyjemna komedia.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 19 wrz 2010, 15:07

I tak dziś obejrzała Proroka nomen omen poleconego przez Szkaroline i film faktycznie db (yes)
Tematyka więzienna, trochę przemocy i walka pt. być albo nie być, czyli dostosowanie się do realiów w jakich znalazł się gł, bohater...Film opowiada historię młodego mężczyzny, który z chłopaka na posyłki wyrasta na szefa mafii.

Drugi to Frozen i chyba się jednak nie nauczę jeżdzić na snowbordzie, po obejrzeniu tej historii.
Film opowiada o 3 znajomych, którzy znaleźli się w dość nieciekawej sytuacji, a może raczej powinnam napisać tragicznej. Otóz zostali uwięzieni na wyciągu krzesełkowym i film pokazuje do czego jest gotów człowiek, aby przeżyć, jak silna jest wola walki o własne życie, gdy stajemy w obliczu zagrożenia. Ten film nie jest tam żadnym ambitnym dziełem żeby była jasność, ale uważam, że sytuacja pokazana filmie jest realna i nie była przerysowana (happy

Dzisiaj czekają mnie kolejne filmy (movie

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 21 wrz 2010, 09:23

Olu ciesze sie, ze podobal Ci sie "Prorok" (rire

Widzialam 2 nowe filmy. Obywda tego samego rezysera i obydwa godne polecenia.

"Granatowy prawie czarny"
http://www.filmweb.pl/Granatowy.Prawie.Czarny" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=XERzdtk-FY0" onclick="window.open(this.href);return false;

"Grubasy"
http://www.filmweb.pl/film/Grubasy-2009-470047" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=V3qikkh5BvU" onclick="window.open(this.href);return false;
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 25 wrz 2010, 08:48

Ja mam 4 filmy za sobą i tak to wygląda (happy

Nr 1 to Black Death - historia osadzona w średniowieczu, więc mamy religię, klasztor, trochę magii, walkę dobra ze złem (chociaż tego nie jestem pewna, bo ja raczej fanatyków religijnych postrzegam jako zło (giggle )
Film oceniam całkiem pozytywnie (clin

Nr 2 Triage z C. Farellem w roli głównej. Historia fotoreportera wojennego, który traci przyjaciela podczas jednego z wyjazdów ... Tragiczne doznania sprawiają, że nie może wrócić do normalnego życia... A dlaczego przekonajcie się sami (happy

Film nr 3 to polska produkcja Hel. Film jest dość przygnebiający, bo jest tam wszystko, co może przerażać, choroba psychiczna, narkotyki, trudne relacje rodzinne, trudna miłość, uzależnienia, samotność etc.
Ktoś porównał ten film do Requiem dla snu, aleeeeeee uważam, że to nadużycie!!!!!!!!! Film nie jest łatwy, lekki i przyjemny,ale uświadamia człowiekowi, jak nasze życie może być ciężkie, gdy staniemy się niewolnikiem jakiegoś uzależnienia.

Nr 4: Letters to Juliet. No film taka ładna bajeczka o miłości, ale miło się ogląda, bo po tych wszystkich filmach przepełnionych problemami, krwią i przemocą, to była taka miła odmiana (sun (sun (sun (sun

Przez najbliższe dni będę oglądać tylko głupie amerykańskie komedie (mdr (mdr (mdr (mdr

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”