Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: lady_strawberry » 07 gru 2014, 19:50

Odnośnie rozmowy o GMO
pięknie się wypowiadacie drogie Panie, poniekąd podzielam Wasze obawy odnośnie GMO - to co nowe i nieznane zawsze budzi strach :) ale GMO to zarówno pozytywy jak i negatywy
Powstanie GMO miało swoje przyczyny...żadna z Was nie wie co to śmierć głodowa, że przed laty Afryka umierała z głodu -poczytajcie o rewolucji żywnościowej, albo o tym jak Azjatyckie dzieci traciły wzrok z powodu niedoborów witA..
kiedy nie ma się co jeść człowiek nie myśli o takich pierdołach czy zjada GMO czy nie GMO
w Polsce rośliny mają dobre warunki do wzrostu, ale są kraje gdzie gdyby nie GMO nic by nie rosło
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: cyryl-bea » 07 gru 2014, 20:48

ale my nie zyjemy ani w afryce ani w azji i tym co pracuja glod nie grozi mysle

jakby zycie rozpatrywac tymi kategoriami te forum nie mialo by racji bytu
bo jak tu wydawac kase na wyglad, jak ludzie nie maja co jesc (emo (thinking

w afryce nie ma co jesc i z tego powodu, to ja mam jesc gmo - to zupelnie bez sensu

jakos nikt sie w afryce nie przejmuje tym, ze w polsce ludzie w zimie zamarzaja i wydaja majatek aby ogrzac chalupy

ja moge zamiast 2 jablek zjesc jedno a drugie wyslac glodujacym ale z powodu glodu nie zamierzam sie truć

czlowiek powinien miec wybor i ja chcialabym miec swiadomy wybor tego za co place nikt mi tej zywnosci za darmo nie daje
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Nataa » 07 gru 2014, 20:54

ullrike pisze:zakochanie a nawet i zadurzenie to rzadko wystepujace zjawisko ..... to taka chemia co sie zdarza raz na baardzo dlugi czas.
a jak minie ta chwila to nieraz oczy sie otwieraja i zadurzenie samoistnie moze przejsc..

Mam swoja mala stabilizacje ,i zaden facet mnie raczej nie jest w stanie zauroczyc.

Prawy bark mnie boli od maja tego roku.
o tak, to rzadkie zjawisko, bo mało jest odpowiednich "obiektów", większość ma wady, które skutecznie uniemożliwiają wejście w ten stan.

stabilizacja wcale nie wyklucza możliwości wejścia w ten stan (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle

zainteresuj się możliwościami medycyny niekonwencjonalnej, potrafi zdziałać cuda tam, gdzie lekarze nie mają rady

dlaczego w pewnych rejonach Chin stulatkowie pracujący w polu, jeżdżący na rowerze itp. to standard a nie wyjątek?

ja w ostatnich 3 m-cach cofnęłam dietą około 20-letnie dolegliwości, wystarczyło wykluczyć to, co było przyczyną, a lekarze nie oferowali mi nic oprócz leków, które oczywiście nie pomagały, mówili, że wiele ludzi tak ma, że to często występująca choroba, trudna do wyleczenia, że można tylko okresowo złagodzić itp.
a ja teraz zdrowa, ha!
i żyć mi się chce! (makeup (makeup (makeup (dance (dance (dance (sun (sun (sun (heart (heart (heart

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: cyryl-bea » 07 gru 2014, 20:57

moze zamiast sie zakochiwac bo to niewatpliwie zaburzenie psychiczne
faktycznie cudownie dziala nie tylko na figure ale i na wlosy skore itp
niesety nagla utrata obiektu daje efekt jo-jo

lepiej isc po prozac (giggle
Nataa pisze: ja w ostatnich 3 m-cach cofnęłam dietą około 20-letnie dolegliwości, wystarczyło wykluczyć to, co było przyczyną, a lekarze nie oferowali mi nic oprócz leków, które oczywiście nie pomagały, mówili, że wiele ludzi tak ma, że to często występująca choroba, trudna do wyleczenia, że można tylko okresowo złagodzić itp.
a ja teraz zdrowa, ha!
i żyć mi się chce! (makeup (makeup (makeup (dance (dance (dance (sun (sun (sun (heart (heart (heart
to akurat 100% prawdy
dieta jest najlepszym lekarstwem na wiekszosc schorzen i najbardziej skutecznym bez skutkow ubocznych

jest to wielka sztuka nie tylko w sile woli ale i w wiedzy laczenia potraw
nie wiele osob wie ze laczenie sera z pomidorami potrafi byc grozne dla zdrowia bo wytwarza szczawiany

kiedys sama kilka schorzen ktore leczylam lekami rozwajac przy okazji polowe organizmu skutecznie wyleczylam dieta

dlatego kazda zywnosc powinna byc oznakowana i opisana
a nie za plecami nam wkladac jakies GMO i traktwac ludzi jak bezmyslne maszynki do przerabiania jedzenia na gowno (mooning
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Nataa » 07 gru 2014, 21:03

cyryl-bea pisze:moze zamiast sie zakochiwac bo to niewatpliwie zaburzenie psychiczne

lepiej isc po prozac (giggle
O! to zaćma jest! Ślepota wręcz!
Ale o prozacu nie myśli się cały dzień z przyjemnością (giggle (giggle (giggle

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: ullrike » 07 gru 2014, 21:26

watpie zeby dieta i zmiana zywienia wyleczyc zwapnienia w sciegnach ,czy co to tam jest ,przykurcze miesni??

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: cyryl-bea » 07 gru 2014, 21:35

czy wyleczy nie wiem na pewno zastopuje postepowi degradacji bardziej niz jakby sie diety nie stosowalo

pamietam jak mi kiedys kolega zyczyl na urodziny zebym sie zakochala
powiedzialam mu ze wole w takim razie zeby mi zyczyl grypy zoladkowej dziala podobnie jeno szybciej i jak przechdzi czlowiek czuje radosc (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 07 gru 2014, 21:56

Widziałyście film z Meryl Streep "Po pierwsze nie szkodzić" Na faktach , o kobiecie, która przewertowała biblioteki w Stanach szukając jak dietą wyleczyć dziecko z epilepsji. Miał po 40 ataków, a po kilku dniach diety ataki zaszły do 4-5, po kilku miesiącach był wyleczony. Na pewno jest w sieci , to obejrzyjcie. Jej nawet chcieli odebrać prawa rodzicielskie.
https://www.youtube.com/watch?v=A8SSvbQFzBo" onclick="window.open(this.href);return false;
zadowolona

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Nataa » 07 gru 2014, 22:01

ullrike pisze:watpie zeby dieta i zmiana zywienia wyleczyc zwapnienia w sciegnach ,czy co to tam jest ,przykurcze miesni??
Nie wątp, tylko szukaj
Na początek poczytaj i pooglądaj na YT Stefanię Korżawską, ona udziela chyba też porad ...
masz tu
http://www.stefaniakorzawska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Podobno nie ma chorób nieuleczalnych

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Nataa » 07 gru 2014, 22:08

babina7 pisze: Miał po 40 ataków, a po kilku dniach diety ataki zaszły do 4-5, po kilku miesiącach był wyleczony.
Ha! Nie pierwszy to taki przypadek, inne choroby też idą precz ...... tylko trzeba wiedzieć co jeść, a co wykluczyć

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”