Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: ulla10 » 23 lis 2014, 19:29

Ale czy rzeczywiście to taka różnica młoda-stara?
Mnie się wydaje, że różnica to jest między dzieckiem a kobietą, ale potem już mniej więcej to samo.
Przecież to nie jest cieżki cycek który obwisa?
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
anima60
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 643
Rejestracja: 14 sty 2005, 23:55

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: anima60 » 23 lis 2014, 20:22

jest różnica jak nie wiem, tam też obwisa :( nie na darmo się kobiety i tam odmładzają, tłuszcz sobie wstrzykują na ten przykład lub inne wypełniacze, a i laserem się próbuje wiotkości tam pokonać

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: marena103 » 23 lis 2014, 20:38

ja też wolę pas startowy, z tych samych powodów co anima, a dodatkowo, mam przeciwskazania do całkowite łysolca, bo zaraz mi się stany zapalne robią, gienek mnie opieprzył, że naturalną ochronę likwiduję i stwierdził, że chociaż 0,5 cm paseczka ma zostać przy wejściu, dla zdrowia, inna sprawa że człowiek sobie teraz króciutką fryzurkę robi i bobra jak kiedyś się widywało nie nosi. A pomyśleć że 20 lat temu depilacja to był ewenement i nawet nóg się nie goliło, bo noga owłosiona była namiętna i seksowna, ble. Czeszki noszą takie trawniki na nogach, strasznie to dziwnie wygląda w klinice plastycznej (giggle

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Nataa » 23 lis 2014, 22:44

marena103 pisze:ja też wolę pas startowy
Ja jak ogolę za zero, to te odrosty na drugi dzień już nieestetycznie wyglądają ....
A pas startowy niemodny, to co w końcu robić?
Na laser nie pójdę, taka stara baba i nogi ma rozkładać? (shake (shake (shake (emo (emo (emo ....

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: mijka » 23 lis 2014, 23:01

Ja od kilku lat depilatorem w kremie na goło. Z racji jednak, że ciągle "nie mam czasu" depilacja raz w tygodniu. Na szczęście nie rosną mi jak głupie, więc mogę sobie na to pozwolić

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: niebieska » 24 lis 2014, 11:42

Nataa pisze: Na laser nie pójdę, taka stara baba i nogi ma rozkładać? (shake (shake (shake (emo (emo (emo ....
jak na lift nie za stara to na inne rzeczy chyba tez (bronze

marena, nie chce sie wcinac w watek, wiec tu napisze:
to ja dziekuje za mila kawke i nalesnika (flower)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Sabrina » 24 lis 2014, 21:28

anima60 pisze:jest różnica jak nie wiem, tam też obwisa :( nie na darmo się kobiety i tam odmładzają, tłuszcz sobie wstrzykują na ten przykład lub inne wypełniacze, a i laserem się próbuje wiotkości tam pokonać
Ja tez to zauwazylam rok temu (pleure Wiele lat temu moja mama mi o tym mówiła,ze zmniejszaja sie usta i zmniejszaja wargi. Usta widzialam ze sie zmniejszaja,ale wargi? Nagle rok temu zauwazylam,ze bardziej mnie kłują odrastajace włosy. Od lat gole na zero i nigdy mi nic nie przeszkadzalo nawet jak trosze odrosly a teraz wargi maja jakiś inny kształt,są mniej wywiniete,zrobily sie jakies zapadniete,mało miesiste,bleee oblesne!!!
Nawet przez chwile pomyslalam o kwasie,ale nikt mnie tam nie ogląda,to szkoda mi kasy (giggle Męzowi jak bym pokazała,to by był szczęśliwy nawet jak bym miała w poprzek,ale mu nie pokazuje,wiec zapamietal moja "starą" małą,pulchnego motylka (happy Kurcze jak trudno jest zaakceptować,to ze sie człowiek starzeje.
Najfajniejsze mlode lata trawja tylko chwilke od 17 do 25 ( jak dla mnie)potem juz z górki,ale do 50 tki jako tako,a po to juz zgon (headbang
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: ulla10 » 24 lis 2014, 21:36

Sabrinka, się nie zgodzę! Mam 38 i uważam, że kwitnę (makeup i nie tylko ja tak twierdzę (angel

Jeżeli tak jest jak mówicie, to na bank w swoim czasie ostrzyknę się tu i tam, a przed laserem się nie zawaham (giggle A co mi tam :)))
Co do golenia na zero, to pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale póki co skóra podrażniona, czerwona, okropność!
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: mijka » 24 lis 2014, 22:22

Ulla jak się podgoisz spróbuj najdelikatniejszego depilatora w kremie. Ja po maszynce mam od razu uczulenie, więc odpuściłam, a na laser nigdy nie mam czasu.

I choć to nie ten wątek dodam więc prędko, że nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Twojej przyszłej pupy. Ja mam identycznie, choć tłuszcz do pobrania z ud i boczków i w moim przypadku już się nic nie zmieni. Trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: turek.mg » 25 lis 2014, 15:10

beata-malgorzata pisze:Przylatuje do Modlina o 10h , wylatuje po 21h .

Michitka , my mlode duchem i mlode wygladem , nie masz sie co obawiac ze wezma nas za Twoje ...ciotki (giggle
daj znać Beatko gdzie się spotykacie mogłabym wpaść gdzieś rano na kawkę między 11-14 mam chwilkę wolną
(nod

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”