Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 13 paź 2008, 15:12

Zberezne stare dziewuchy :evil: :roll: :badgrin: ....
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 13 paź 2008, 17:28

beata-malgorzata pisze:Zberezne stare dziewuchy



Wypraszam sobie, juz jestem teraz mloda i chyba ten wiek w profilu sobie poprawię, cha, cha. Ale zawsze byłam troche zberezna.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 paź 2008, 19:56

Oooo ja też wyliftingowana,więc już nie stara,a i na banany jakoś mi ochota przeszła :?
Może jak by sie trafiła jakaś świeża młoda marcheweczka.....mniam, mniam ;) W takiej 47 letniej to i nawóz jest już toksyczny :-D
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 13 paź 2008, 20:45

A swieze ogorki to co ? nie sa smaczne??
Ja tam je baaardzo lubie 8-)
Batko -Malgorzatko nie zostaje ci nic tylko sie wylifowac ,tez ci sie zberezenstwo udzieli :badgrin:

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 13 paź 2008, 22:23

ullrike pisze:Batko -Malgorzatko nie zostaje ci nic tylko sie wylifowac ,tez ci sie zberezenstwo udzieli :badgrin:
:badgrin: :badgrin:
masz racje hihihi tez bede musiala sie troche naciagnac , bo przy takich malolatach to na stara wychodze :badgrin:
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 13 paź 2008, 22:29

Nic sie tu nie naciąga, tylko nadmiar kłopotów wycina :badgrin: Skwarki, jak mówi Kwiatuszek. Ogonki czy marchewki, ja tam bez masażu sie nie bawię. Masaż ma być , solidny a delikatny. Najlepiej na całym ciele. :p

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 14 paź 2008, 08:59

Oj tez by mi sie przydal taki dobry masaz bo od dzwigania mebli i calego dobytku bola mnie plecy i barki jak cholera . Maseczka i inne bajery tez dobrze by mi zrobily . Jeszcze trzy dni przede mna , a potem to juz z gorki (mam nadzieje :? ) Ale najlepiej mnie odstresowuje ta stronka , teraz tez musialam tu lyknac okiem zmeczonym mimo ze powinnam juz jechac z nastepna partia bagazy do przyszlego domu ( a tam jeszcze nie skonczony remont :evil: (malarz to chyba spi jak mnie nie ma :roll: ) chyba sie wykoncze nerwowo , nie bedzie czego zbierac ;) Biegne bo czas nagli , a jutro o 6 rano przyjezdza moja mama (zupelnie nie w pore :evil: ).brrr chyba pogryze oh(m1 oh(m1 oh(m1 oh(m1 oh(m1
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 14 paź 2008, 23:02

beata-malgorzata, współczuję Ci serdecznie tej przeprowadzki :( :roll: Kurcze strasznie dużo roboty i wiadomo,że większoś robi kobieta:układanie po szafkach,firanki,zasłonki pierdółki,obrazeczki,dupeczki....bleeee
Trzymaj sie jakoś 8-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 15 paź 2008, 08:37

Nie chce juz o tym myslec , ale jak sie skonczy ta wielka przeprowadzka i w miare juz sie "zainstaluje" w nowym domu to fundne sobie caly dzien w Spa . Istnieje taki pakiet mixt , czyli wszystkich zabiegow po trochu TEGO MI TRZEBA !!! :-D
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Post autor: Dana_2 » 15 paź 2008, 20:58

beata-malgorzata pisze:fundne sobie caly dzien w Spa
ja też chcę ;) i chyba zrobie sobie tydzień wolnego, pojade gdzieś bo czuje sie strasznie spracowana, właśnie wróciłam z pracowitej delegacji no i juz sie martwię jutrem, musze jechac tym nowym pojazdem a ja wcale nie czuję się w nim dobrze ani pewnie :cry:

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”