Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Ala ma kota
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2536
Rejestracja: 11 gru 2010, 16:19
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Ala ma kota » 04 kwie 2013, 11:45

przelot balonem z kimś bliskim - koszt za dwie osoby zmieści się spokojnie w tej kwocie, będzie można jeszcze wynająć pokój na weekend w jakimś przyjemnym hotelu w pobliżu lotu (zależy gdzie będzie)- a wrażenia niezapomniane do końca życia (bronze
np tu - sprawdziłam osobiście: http://www.lotybalonem.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , biuro@lotybalonem.pl i uważam że bardzo warto coś takiego zrobić!
Beauty w Polsce jest już na FB https://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false; ZAPRASZAMY!!!

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny, u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się. Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później. /Maria Czubaszek/

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Dana_2 » 04 kwie 2013, 12:16

Alu umarłabym w tym balonie (giggle ale dzieki za podpowiedź

naprawdę jestem w kropce, sama nie wiem co chcieć. Gdybym Was nie znała to zapewne nie zadałabym takiego pytania.
Muszę dać odpowiedź do końca przyszłego tygodnia... nie mam nawet czasu połazic p sklepach, bo w domu generalny remont (własnie się wyprowadzam) same kłopoty z tymi prezentami (emo

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: babina7 » 04 kwie 2013, 13:10

tez nic nie chcę dostawać (giggle , bo potem kłopot z rewanżem.....Może niech Ci dadzą gotówkę do wypstrykania na coś głupiego? Przyjemnie zrobić czy kupić coś niepotrzebnego ,{głupiego} bez wyrzutów sumienia....
Ze sprzętów domowych masz wszystko? Może termomix {kupiłam córce i jestem tym zachwycona}. Ipadem bym się też ucieszyła.
Tez balon nie dla mnie (giggle . Mam lecieć do Grecji we wrześniu i już u umieram ze strachu....Jak sobie radzicie z lękiem przed samolotem? Pierwszy raz się nie bałam, bo ciekawość, adrenalina...Teraz umieram na samą myśl...Może pójdę pieszo (giggle
zadowolona

Awatar użytkownika
Ala ma kota
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2536
Rejestracja: 11 gru 2010, 16:19
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Ala ma kota » 04 kwie 2013, 14:01

no to może porządną wyciskarkę do soków - ale nie byle sokowirówkę tylko taka maszynę co wyciśnie sok nawet z buraka czy szpinaku i innych liści. mi się taka marzy...
to super kwota żeby coś sobie zażyczyć, ale każdy ucieszy się z czegoś innego ;)
a trudno porównać brylanty do wyciskarki soku ze szpinaku hehe.
i już nic nie mówię o balonie...
Beauty w Polsce jest już na FB https://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false; ZAPRASZAMY!!!

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny, u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się. Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później. /Maria Czubaszek/

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: iff » 04 kwie 2013, 14:10

Dana -to może prezent z działu "sztuka". Jakiś dobry obraz lub grafika w sam raz do nowego lokum (wspomniałaś że się wyprowadzasz). Inwestycja w sztukę ;-) ponoć się opłaca !

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Sabrina » 04 kwie 2013, 15:59

A ja bym wzięla pieniadze i kupiła sobie pierścionek (rofl
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: muflon2121 » 04 kwie 2013, 19:25

o, to jest myśl - kasa. Ale rozumiem, że nie wypada.
Sprzęty użyteczne bym sobie darowała. Grafikę Panka bym chciała. W Krakowie koło 3 koła kosztują (u Fejkla). Ale to trzeba być amatorem. Kolczyki z brylantami lub bransoletę - jak się lubi. Wisior od Kruka albo Red Onion (czy jakoś tak - fajna biżuterię mają). W każdym razie ja stanełabym na grafice, obrazie albo biżuterii (dodatkowo lokata kapitału). Ale wiesz- zabieg estetyczny czy plastyczny w tej cenie też byłby nie do pogardzenia (nod skulptra nad kolana czy uda - jak już twarz wygładzona. Albo bon do gabinetu "estetycznego" za tą cenę a zabieg sama wybierzesz

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Kwiatuszek* » 04 kwie 2013, 20:55

No a ja chciałabym zagraniczn ą wycieczkę np. do Kenii np. Dzika Afryka z Itaki. Albo taka z rejsem po morzu np. Środziemnym.
Mogłyby byc tez wczasy w Kenii, tam taki cudowny klimat. Moja siostra była juz dwukronie i bardzo jej sie podobało.

Ja na 20 rocznice ślubu zamiast przyjecia zarzadziłam wycieczkę, ktora wspominamy do dzis.

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: iff » 04 kwie 2013, 21:18

Wycieczka to też jest super opcja! Ale taką frajdę ja bym raczej ze swoich funduszy zrealizowała. W takim przypadku jak Dany - prezent - nie wiem...nie znam układów sił ;-) ale może darczyńcy będą oczekiwać czegoś namacalnego.
A moje plany i marzenia na ten rok to: (nie reklamuję biura bynajmniej, ale impreza mi pasuje bardzo!)
http://www.rainbowtours.pl/izrael-nie-t ... owanie-izt" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: beata-malgorzata » 04 kwie 2013, 21:34

Ja tez jestem za wycieczka , taka egzotyczna lub jak dziewczyny podpowiadaly - czyms namacalnym i cennym czyli dzielo sztuki lub bizuteria . Rzeczywiscie trudny wybor .

Dziewczyny , czy slyszalyscie o operacji opadajacych powiek na raty ?? Raz jedno oko a za dwa tygodnie drugie ?. Czy to mozliwe , czy to nie jakas kpina ? Tak poinformowali moja mame co to ma miec ten zabieg robiony na kase chorych . Szpital gdzies w Trojmiescie .

Jak pozbyc sie kataru do soboty ??? Chirurg odesle mnie do domu a przeciez ma mi operowac nos wlasnie w ta sobote (pleure (pleure (pleure

ide zrobic sobie gorace mleko z miodem , ktores juz dzisiaj a potem ciepla kapiel , ale czy to cos da ??
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”