Nasze cztery kąty...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: dona7 » 05 sie 2010, 12:46

oj ja tez rok temu maiłam takie dylematy , szukaliśmy z mężem długo odpowiedniej podłogi i stwierdziliśmy że panele sa najtańsze i najlepsze.... (whew (clin
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: viriel » 05 sie 2010, 22:29

beata-malgorzata pisze:To zalezy co lubisz , wiadomo ze parkiet to "prawdziwa" drewniana podloga , panele to jakby imitacja parkietu , latwe do zalozenia , tansze ,i na tym chyba plusy sie koncza (dla mnie osobiscie). Jesli komus nie przeszkadza sztuczny odglos chodzenia po sztucznym drewnie , to czemu nie . Jest bardzo duzy wybor paneli , latwe sa tez w utrzymaniu czystosci .
Ja jestem z tych osob co lubia solidny , prawdziwy parkiet . A od plytek to jak dziewczyny pisaly - wieje chlodem .
Popieram !
Ja osobiscie jestem fanka prawdziwych parkietow. W domu wszedzie w pokojach i holu mam tradycyjne- debowe, a w sypialni polozylam takie mieciutkie i grube dywaniki zeby bylo przytulniej (clin

Co do plytek w pokojach to wogole sobie tego nie wyobrazam, a juz szczegolnie w sypialni.

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: karolka69 » 05 sie 2010, 23:18

dona7 pisze:oj ja tez rok temu maiłam takie dylematy , szukaliśmy z mężem długo odpowiedniej podłogi i stwierdziliśmy że panele sa najtańsze i najlepsze.... (whew (clin
i ładnie wyglądają (wait (clin
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: lil sexy » 06 sie 2010, 10:02

Ja nawet w łazience położyłam drewno zamiast płytek i teraz jest o niebo przyjemniej. (clapping
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Michitka » 06 sie 2010, 14:46

Pewnie jednak będzia parkiet...
Ogólnie mam cały pokój od początku do robienia, a ja to od razu widzę jego wykończenie (giggle Ale mogę się wykazać ha
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: viriel » 10 sie 2010, 17:34

lil sexy pisze:Ja nawet w łazience położyłam drewno zamiast płytek i teraz jest o niebo przyjemniej. (clapping
Uwielbiam drewno w łazience ! Szczególnie egzotyczne. ładnie wyglądają też tak zwane mozaiki przemysłowe (czyli takie parkiety z takich malutkich deseczek ułożonych nie w jodełkę tylko podłużnie).
Ja swoją łazienkę mam ładną, ale nie ja ją urządzałam i dominują tam zimne i jasne barwy- ja wolę beże i brązy, albo zimne, ciemne zielenie i stalowe barwy a nawet czerń.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: marryme » 10 sie 2010, 21:48

Viriel
W łazience jeszcze nie widziałam drewna,a również je uwielbiam!!!

Mam w kuchni drewnianą podłogę i ją uwielbiam.Każdy mi to odradzał i sugerował kafle,ale postawiłam na swoim i nie żałuję. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: viriel » 11 sie 2010, 10:50

Ja mam w kuchni jasny duzy gres i już nigdy więcej ! ! ! Widać na tym każdy okruszek, każdą kropelkę wody (envy
Jak ktoś jest pasjonatem codziennego mycia podłogi to polecam (clin

tutaj przykład mozaiki przemysłowej w łazience, oczywiście kompozycje i sposoby wykorzystania mogą być różne, ale generalne chodzi o coś takiego:
z4350546X.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: lil sexy » 13 sie 2010, 19:10

viriel dokładnie coś takiego mam na podłodze w łazience (nod
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Nasze cztery kąty...

Post autor: Michitka » 09 wrz 2010, 19:19

Czy któraś z Was ma może założone grzejniki panelowe olejowe elektryczne?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”