Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Post autor: veronnika » 20 gru 2007, 10:41

GAGA pisze:płochliwe gady biegajace przy ulicach


GAGA pisze:śliczne urokliwe włochate tarantulle czające sie wszędzie


czyli wymarzony urlop... :oops:
08.03.2008 - korekta nosa - część chrzęstna - Dr Keller - Skomska
2013 i 2014 - makijaż permanentny ust i brwi - Anna Stasz
15.06.2016 - powiększenie biustu - dr Furmanek - ES anatomiczne high profile
przed i 13 dni po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 75#p947375" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 20 gru 2007, 13:34

dziewczyny czy w marcu w polowie w Egipcie jest wystarczajaco cieplo by moc plazowac i sie troch epoopalac?

albo inne miejsce moze jakies polecacie w marcu na wyjazd ale zeby ceny nie bylby za wysokie ,tak do 2000 tys za osobe :roll:

gaga swietne fotki ;)

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 20 gru 2007, 14:01

Jaaa :-D w Egipcie jest wtedy ok 20-24oC Ja bylam raz i nigdy wiecej nie pojade tam,ale to moja opinia. NA kanarach jest cieplo,nawet teraz,ok20oC wiec powyzej na pweno w marcu. Szukaj last minut, na pewno bedzie wiele ofert, pozdrawiam albo zapraszam do mnie :-D Portugalia jest the best (w europie ;) buziaki

malenka1001
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 271
Rejestracja: 11 wrz 2006, 19:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: malenka1001 » 20 gru 2007, 14:11

jaaa pisze:czy w marcu w polowie w Egipcie jest wystarczajaco cieplo by moc plazowac i sie troch epoopalac?
Ja byłam w Egipcie dwa razy w styczniu. W ciągu dnia jest gorąco i opalasz się bez problemu, natomiast jak zajdzie słońce trzeba coś ubrać bo jest chłodek. W marcu na pewno będzie jeszcze cieplej.

Acha, a co jest śmieszne - woda w morzu jest cieplejsza niż w basenie...
26.10.06 - lipo brzucha - Trzyniec
11.01.07 - powiększanie piersi - Trzyniec
7.03.07 - lipo ud - Trzyniec
14.08.07 - lipo brzucha górnego i pleców - Ostrava
13.03.08 - Trzyniec...
8.11.08 - lipo ramion i pleców - Ostrava...

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 20 gru 2007, 14:40

cudonr1 a ktora wyspe polecasz najbardziej? jak sie nazywa ta znana miejscowasc co sa te wydmy takie piaski fajne ?

szukamy jakiegos fajnego miejsca na zwiedzanie i ladna pogode dla rodzicow- prezent na rocznice slubu ;) i nie wiemy co wybrac zeby najprawde im sie podobalo i pogoda byla pewna :roll:

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 20 gru 2007, 15:24

jaaa napewno się poopalasz w Egipcie w marcu, ja bylam w tym roku wlaśniew marcu i bylo 26 stopni i wrócilam opalona na heban,
wlaśnie teraz jest w Egipcie moja siostra jest 21 stopni więc bez szaleństw ale podobno cieplutko, przekonam się jutro ;)

co do kanarów, to te wydmy to na Gran Canarii - Maspalomas, ja Kanary lubię, zresztą ja się wszędzie dobrze bawię ;) ;)

Gaga Ty z tą kupą nie przesadzaj :badgrin: a w tym hamaku to Ty? a salonik rozkoszny :oops: :roll:

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 20 gru 2007, 19:50

Jaaa, ja niestety nie bylam na Kanarach,ale wiem,ze pogoda w grudniu-styczniu przekracza 20oC. Wiekszosc znajomych mieszkajacych w Portugalii tam gdzie ja leci wplasnie na Kanary w tym okresie. No A Capo Verde? jescze cieplej tam jest,po Zielony Przyladek, z lewej str Afryki wyspa, tez cieplo a ceny nie wysokie :-D Choc wiesz tydzien temu na lastach byla Brazylia za 1600zl na 8dni!!!!!! Tam pieknie i smiesne pieniadze>Musisz sledzic oferty na pewno trafi sie cos super!!!! :-D ;) powodzenia buziaki

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 20 gru 2007, 20:57

cundor a mozesz podac jeszcze linka do tej Brazylii co byla?
kurcze cena faktcyznie az smieszna az bym sie bala ze to jakis kit wcisnieity czy cos...
i dzieki Ci za pomoc:)

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 21 gru 2007, 13:01

Jaaa, niestety nie pamietam biura podrozy,bo przegladalam setki :cry: Ale triada ma ok oferty np. Ja zawsze latam z holandii,ale widze,ze u nas juz coraz lepiej,troche taniej juz w porownaniu z innymi latami wstecz. Jak wejdziesz na google,wpiszesz biura podrozy, czy last minute oferty ,cokolwiek wpiszesz wyswitli Ci setki ofert i biur podrozy. Chyba tez traverplanet. Teraz ciezko jest szukac, bo na okres swiateczno-noworoczny jest drogo,ale na pewno po bedzie sie sypac ofertami ;) Najlepiej nie wysylaj rodzicow w okresie ferii zimowych,bo wtedy zabulisz sporo.Jestem do lutego w kraju,wiec jak tylko cos wpadnie w rece,dam Ci znac, pozdrawiam

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 21 gru 2007, 13:07

oki wielkie dzieki :),wlasnie teraz przegladalam i sa oferyty na kwiecien ale na marzec wlasnie bardzo malo ,bede chyba po Sylwku rozgladac sie za nowymi ofertami

jak cos znajdziesz pamietaj o mnie ;)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”