Zjawiska paranormalne,duchy?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bepi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: bepi » 21 gru 2005, 14:01

A dwa dni temu normalnie przebudziłam się i czułam kogoś dotknięcie, a nikogo nie było w pokoju[/quote]

:roll: Michitka a może masz początki nerwicy...
Ja mam bardzo często jak zasypiam coś takiego dziwnego... że np lecę w dół w jakiś tunelu, studni...wszystko wiruje i bardzo się tego boję że spadnę... i odruchowo budzę się, i cieszę się że to tylko sen..
to się nazywa w moim przypadku początki nerwicy :evil: :twisted:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 21 gru 2005, 15:31

Nerwica...?! :shock: :roll:



Moze mam nerwice a moze juz zwariowalam... :roll:
Nigdy nie wierzylam w jakies tam duchy-...??? :roll:

A co do snu-to jestem czesto w windzie ,ktora zjezdza w dol- baaardzo szybko...! http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... %20sie.gif(ostatnio nawet polubilam to uczucie strachu ... 8) )

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 gru 2005, 15:41

Zgadza się od razu nas paraliżuje jak niby ktoś jest przy nas.
A to z tą windą, lub spadaniem ze schodów to występuje u każdego zdrowego, normalnego osobnika- taki nas wrodzony odruch
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 21 gru 2005, 15:51

Michitka pisze: A to z tą windą, lub spadaniem ze schodów to występuje u każdego zdrowego, normalnego osobnika- taki nas wrodzony odruch
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /norma.gif
znaczy,ze ze mna wszystko ok...???http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /jezyk.gif

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 21 gru 2005, 15:53

Samanthii pisze:Slysze normlnie meski glos! Ale nie jest on wcale przyjemny-MOnisia... :wink:
No co :lol: :lol: :lol: 8)
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 21 gru 2005, 17:09

Kamila pisze:Mowi sie, ze wlasnie samobojcy (dusze) nie moga sie wydostac, bo sami targneli sie na wlasne zycie, a to jest niezgodne z nasza religia :? :(
wlasnie Kamilko ja sie czest nad tym zastanawialam...a jak ktos nie wierzy???albo wierzy inaczej???ma inna religie..tak czy siak chyba jednak czy sie wierzy czy nie..cos czasem sie blaka po siwecie....no bo dlaczego boimy sie cmentarzy..pomimo poswieconej ziemi itd???
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 21 gru 2005, 18:00

MonisiaPP pisze: Ostatio tez Valentina mi mowi, ze mysl o tym i jak naprawde bedziesz tego mocno pragnela to sie spelni! :wink: :wink:
moja mama zawsze mi to mowila...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Aralia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 203
Rejestracja: 10 mar 2005, 17:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aralia » 21 gru 2005, 20:11

Aż mnie ciarki przeszły po plecach jak to czytam brrrr :?
wierzę w takie historie i zawsze bardzo się boję. mi narazie na szczęscie nic takiego się nie przytrafiło... za to czasmi mi się śnią osoby święte, nie wiem dlaczego, bo nie jestem praktykującą katoliczką, nie chodzę do kościoła, mimo ze wierzę w Boga. kiedyś mi sie śnił Jezus...oudziłam się przerzazona...a jeszcze ostatnio się przestraszyłam... było bardzo rano, wszyscy w domu jeszcze spali, nie wiem czy mi się to sniło, czy mi sie wydawało... nagle bardzo zaczęłam sie bać, chciałam połorzyć się na prawym boku i zobaczyłam jakiś szybki błysk, ciarki mnie przeszły i wydawało mi sie ze znowu blisko mnie jest jakaś osoba święta...okropnie się poczułam...bałam się odwrócić, to trwało 2-4 sekundy i do tej pory nie wiem czy to sen, czy moje wyobrazenie, czy naprawdę coś się pojawiło. 2 historia: mój brat jak miał 4 lata, grał w pokoju w piłkę i z kimś rozmawiał, mama zapytała sie do kogo mówi, a on powiedział ze do dziadka [dziadek umarł 2 lata przed jego narodzinami] i dokładnie opisał jak dziadek wyglada, mimo ze nigdy go nie widział... bardzo się boję takich "zjawisk" i nawet w nocy nie chodze do łazienki :D ...

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 21 gru 2005, 20:22

Aralia pisze:Aż mnie ciarki przeszły po plecach jak to czytam brrrr :?
wierzę w takie historie i zawsze bardzo się boję. mi narazie na szczęscie nic takiego się nie przytrafiło... za to czasmi mi się śnią osoby święte, nie wiem dlaczego, bo nie jestem praktykującą katoliczką, nie chodzę do kościoła, mimo ze wierzę w Boga. kiedyś mi sie śnił Jezus...oudziłam się przerzazona...a jeszcze ostatnio się przestraszyłam... było bardzo rano, wszyscy w domu jeszcze spali, nie wiem czy mi się to sniło, czy mi sie wydawało... nagle bardzo zaczęłam sie bać, chciałam połorzyć się na prawym boku i zobaczyłam jakiś szybki błysk, ciarki mnie przeszły i wydawało mi sie ze znowu blisko mnie jest jakaś osoba święta...okropnie się poczułam...bałam się odwrócić, to trwało 2-4 sekundy i do tej pory nie wiem czy to sen, czy moje wyobrazenie, czy naprawdę coś się pojawiło. 2 historia: mój brat jak miał 4 lata, grał w pokoju w piłkę i z kimś rozmawiał, mama zapytała sie do kogo mówi, a on powiedział ze do dziadka [dziadek umarł 2 lata przed jego narodzinami] i dokładnie opisał jak dziadek wyglada, mimo ze nigdy go nie widział... bardzo się boję takich "zjawisk" i nawet w nocy nie chodze do łazienki :D ...

przypomnial mi sie film "stygmaty" jak o tych swietych napisalas :) polecam :)
a moze chca bys wrocila do wiary i praktykowania jak ci sie ukazuja :?
sama nie wiem
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
floriana22
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 17
Rejestracja: 16 lis 2005, 15:42
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: floriana22 » 21 gru 2005, 20:27

kiedys wywolywalam z przyjaciolmi duchy, wiec tez mialam z nimi bliskie spotkanie:D ale moze nie bede o tym pisac, bo nie chce Was straszyc....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”