Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 gru 2007, 16:11

tygryski biegaja luzem tylko sa na lancuchu na 2-3 godz dziennie jak przychodza turysci, dla bezpieczenstwa bo te dzidziusie po 3-4 miesiace maja tyle sily ze faceta duzego powalą w zabawie :badgrin:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 02 gru 2007, 19:05

Sliczne te tygryski PDT_Love_11
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 02 gru 2007, 21:35

Gaga, jesteś wielka :-D Od razu mi się lepiej zrobiło. Tygrysy fantastyczne, ale ten "tygrys" z Tobą w tuktuku, też nie głupi ;)

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 03 gru 2007, 13:21

takiego tygryska to ja bym malego z checia do domu wzielam sa sliczne!!! ,wogole to ten duzy widze ze bez lancucha i slonie tez fajnie

jak ja bym tez chciala w taka podroz sie wybrac zeby dziekie zwierzaki wokol mnie sobiel azily

Gaga dzieki za foty ,pozazdroscic tylko ;) piekne widoki

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 04 gru 2007, 18:31

"tygrys" w tuktuku mial byc zamazany ale przy pomniejszeniu tego nawet nie widac ze go smigalam co by był tajnos ;)

dzieki dziewczyny. za chwile zapodam dawke z ciepla bo mi juz nogi zamarzly, trzeba uciekac czym predzej :-D tym razem w przeciwną strone niz do tajlandii ;)
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 04 gru 2007, 19:42

a gdzie pojechac w styczniu zeby bylo gorąca? nie chodzi mi o cos typu tunezja gdzie ejst ok 20 stopni tylko o cos o wiele cieplejszego ,ale zeby nie bylo kosmicznie drogie :) polecicie cos?
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
gosiam
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 15 lis 2005, 10:28
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gosiam » 09 gru 2007, 16:36

Mnie najbardziej przeraża, jeśli chodzi o egzotyczne wyjazdy możliwość zarażenia się chorobą tropikalną...i te wszystkie szczepienia... :roll:

Gaga Ty się szczepiłaś przed tak długim pobytem w Tajlandii?

Ostatnio w katalogu Neckermanna jak wyczytalam co można "złapać" na Malediwach, to mi się odechciało jechać..

A mi się teraz marzy Ameryka Południowa.

Natomiast w drugiej połowie stycznia mam zamiar wybrać się na Kanary, a konkretnie na Fuerteventurę. Była może któraś z Was tam?

Ariela co do Twojego pytania, to nie wiem w jakiej kwocie chcesz się zmieścić, ale generalnie od stycznia zaczyna się sezon właśnie tam, gdzie jest gorąco, więc ceny nie są zbyt niskie.
Podniesienie piersi 01.12.2005. dr Szczyt
9 luty planowane podniesienie z powiększeniem, dr Charytonowicz


Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 09 gru 2007, 19:08

GAGA zdjecia rewelacja! Bardzo milo sie je oglada, samopoczucie od razu lepsze :-D
Jej uwielbiam tajlandie i tygrysy, i marze o takim wyjezdzie hihi Moze w przyszlym roku, uda mi sie wybyc z małżonkiem mym, w ten raj Tajlandia zwany :p

gosiam jak ja kocham takie odcienie morza http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... na/tak.gif
Bardzo lubie tu wpadac, zawsze takie fajne zdjatka wklejacie PDT_Love_05 A ja marzyciel jestem, wiec odpływam w swiat marzen swoich PDT_Love_04
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 09 gru 2007, 19:25

gosiam, o kanarach było i to sporo, radzę uzyc funkcji "szukaj"...
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”