Wróżka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 02 lip 2005, 16:41

Chętnie wybralabym się do wróżki, ale nie wiem gdzie ją znaleźć i mam nadzieje, że nie trafie na oszustkę :roll: Ostatnio często myśle nad tym czy iść czy nie, bo mam wiele dylematów życiowych i wydaje mi się, że może troszke inaczej zaczęlabym patrzeć na pewne sprawy po takiej wizycie u wróżki :D

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 04 sie 2005, 11:11

jest duzo oszustow ktorzy naciagaja nas na kase, ja chodzilam w swoim zyciu do wielu wrozek ale mam tylko jedna ktora jest niesamowita i chodze od kilku lat tylko do niej. Sprawdzilo sie wszystko z takimi szczegolami ze bylam w szoku. Operuje nawet terminami i okresla je znakomicie. Duzo moich znajomych do niej chodzi, wszyscy sa bardzo zadowoleni. Nie mozna popasc w obsesje latania do wrozek i wierzyc im bezgranicznie wrozbe trzeba traktowac jako mala podpowiedz, wskazowke a nie jako wyrocznie, bo jak to mi powiedziala moja wrozka my kierujemy naszym zyciem i wiedzac o czyms wczesniej mozemy sie na to przygotowac lub starac to zmienic.
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 04 sie 2005, 11:28

W tym roku 3 razy byłam u wróżki. Pierwszy raz u babuli, która wróży z kart. Jest meeega. Mówi wszystko idealnie. Drugi raz dla towarzystwa koleżance pojechałam do jakieś kretynki i mozecie mi wierzyć, ze gdybym poszła tam z jakimś problemem, to po wyjściu od niej gotowa byłabym rzucić sie z 10 piętra!!! Wariatka. Mówiła taaakie rzeczy, ze wierzyć się nie chciało. Ale sa też babki, które chadzają do niej regularnie i niby im się sprawdza.
Później poszłam do babuli jeszcze raz i babula jest the best!!! Polecam

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 04 sie 2005, 12:17

gdzie ta babula :roll:

Awatar użytkownika
Aralia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 203
Rejestracja: 10 mar 2005, 17:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aralia » 04 sie 2005, 12:41

ja chetnie poszłabym do wróżki, chciałabym wiedzieć czy kiedykolwiek spotkam swoją miłośc, bo boję się że nigdy nie zakocham się z wzajemnością i przez to bedę cierpieć, ale jednocześnie obawiam się że powie coś złego np. że będę samotna :(

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 04 sie 2005, 13:01

Babula urzęduje w Szczecinie i przyjmuje tylko z polecenia! to strachliwa babula!!! :)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 04 sie 2005, 13:05

znów ten Szczecin, Figarska -hipnoza w Szczecienie, babula w szczecienie...czemu to ta daleko.
ja wszystkie wróżki zaminiłam na moją astrolog. polecam gorąco- nawet po wizycie jak ma się coś pilnego pomaga telefonicznie przez rok czasu.
no i Warszawa- tylko z polecenia
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

amelja
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 165
Rejestracja: 11 lut 2005, 11:55
Lokalizacja: katowice

Post autor: amelja » 04 sie 2005, 13:09

gdzie ta wrozka w sosnowcu, na ul. Targowej?

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 04 sie 2005, 13:23

Widzisz GAGA Szczecin jak każde miasto ma swoje dobre i złe strony. Mamy wróżki, hionozę i kilka innych fajnych rzeczy, ale za to ani jednego plastyka z powołania! ;(

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 04 sie 2005, 15:35

a ile Babula kasuje za wróżenie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”